Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#42832 20/06/2003 19:27
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
hi czy bluesq sa wypllacalni
czy mozna wplacac ekarta
jaka prowizja
jakie macie wrazenia z gry tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Bonus: Unibet
#42833 20/06/2003 20:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Można wpłacać eKartą i bez prowizji. Jeszcze nie wypłacałem ale podobno też bez prowizji. Z tego co słyszałem to poważny buk więc o kasę nie musisz się bać. Co do oferty, to rzecz gustu, jednym się podoba innym nie.

#42834 21/06/2003 03:22
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał TaMaR:
[qb]hi czy bluesq sa wypllacalni
jakie macie wrazenia z gry tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Super pewna firma. Ostatnio została nawet przejęta przez potężny koncern, do którego m.in. należy światowa sieć 'Hard Rock Cafe'. Wrażenia z gry mam tam bardzo dobre. Limity nie są sztywne i co kilka minut się resetują. Na dodatek są tam niektóre zakłady, które nigdzie indziej nie można zagrać. Polecam.

#42835 21/06/2003 19:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Wlasnie zalozylem konto u tego buka, chce zrobic depozy VE i mam pytanie co to jest issue number i jezeli trzeba to co wpisac? I Czy jak wplace te 10euro minimalne to dostane ten free bet 15Euro?
Aha i numer karty ze spacji czy po sobie cyfry normalnie?

#42836 21/06/2003 19:57
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam,

Issue number nie wpisujesz - to jest tylko dla kart wydanych przez brytyjskie banki. Cyfry wpisujesz jako jeden ciąg, bez spacji. Po pierwszym postawionym zakładzie dostajesz oczywiście 'freebet'.

Pozdrawiam,

Conrad

#42837 21/06/2003 19:59
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Dzieki Conrad za szybka odpowiedz. Zauwazylem ze rozne dziwne sporty i lotterie mozna stawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale ja chyba ich nie beda stawial- za to milo zaskoczyla mnie funkcjonalnosc strony- wszystko chodzi strasznie szybko!!

#42838 21/06/2003 20:05
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Juz wplacilem bez problemu, mam pytanie co to jest "View Returns" pod Stake?? Czyli rozumiem ze jak postawie 1 zaklada, to na drugi bede mogl juz spozytkowac free bet??

#42839 21/06/2003 20:37
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Troche dziwnie sie stawia, ale postawilem jeden kupon ( 2 zdarzenia) , i widze ze jest on w bet history, ale kurde nie ma ani kursu lacznego ani przewidywanej wygranej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Aha no i mam tego free beta... Trzeba bedzie go dobrze ulokowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#42840 21/06/2003 21:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Pomocy! Założyłem dwa konta w BlueSq i do jednego z nich przydzieliłem numer swojej karty z mBanku. Teraz chcę złożyć depozyt, ale nie pamiętam hasła. Niestety nie pamiętam też nazwy maila [potrzebnego do procesu odzyskiwania hasła], przy pomocy którego rejestrowałem się z pierwszym nickiem. Co robić??????????????? Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
PS: Proszę o namiar jakiejś dobrej promocji u któregoś buka
Z góry dziekuje

#42841 22/06/2003 01:09
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No i freebet wykorzystany i zgarniety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Szkoda ze tylko zysk z niego dopisuja ale Camerun+1 @ 1,50 byl niezly kurs, zawsze 7,50 euro w przod.
Bardzo szybko dzialaja od razu po zakonczeniu meczu dopisali mi do konta. Polecam ta promocje. :zobacz:

#42842 22/06/2003 03:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
Chcialem sie zapisac do tego Bluesq, bo niestety jako jedyni akceptuja chyba Vise Electron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> i przegladalem sobie oferte. Czy oni nie maja mozliwosci na dwudrozne zaklady (1x,x2), czy moze ze wzgledu na pore ja tego nie widze?. A moze trzeba sie zapisac zeby miec wieksza oferte??

#42843 22/06/2003 04:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
W
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,342
Quote
Oryginalnie wysłał Johny Mnemonic:
Pomocy! Założyłem dwa konta w BlueSq i do jednego z nich przydzieliłem numer swojej karty z mBanku. Teraz chcę złożyć depozyt, ale nie pamiętam hasła. Niestety nie pamiętam też nazwy maila [potrzebnego do procesu odzyskiwania hasła], przy pomocy którego rejestrowałem się z pierwszym nickiem. Co robić??????????????? Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!
PS: Proszę o namiar jakiejś dobrej promocji u któregoś buka
Z góry dziekuje
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#42844 22/06/2003 04:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
GerardYo, cieszę się, że udało się skorzystać z promocji. Czy punkt STSu w hotelu 'Pod Trzema Różami' nadal funkcjonuje w Sanoku?

Johny Mnemonic, będziesz się musiał skontaktować z customer service w celu odzyskania dostępu do konta. Podając dane adresowe, karty k. oraz odpowiadając na specjalne pytanie (ustawione podczas rejestracji) powinieneś odzyskać dostęp do starego konta.

Vivat, na lige angielską oraz LM mają handicapy azjatyckie. Na inne mecze znajdziesz na ogół zwykłe handicapy (trójstronne), gdzie +1 to to samo co remis+wygrana (czyli 1X czy X2, zależnie od tego która drużyna ma +1).

#42845 22/06/2003 12:43
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Pod trzema różami zaszły pewne zmiany, pizzeria u dołu trzyma sie jeszcze, ale punkt STS został przeniesiony do troche wiekszego lokalu, w dół okpiska przed rampa kolejowa. Został też z pół roku temu otworzony Toto mix open w centrum, niedaleko Arkad.

Jak miło ze ktoś wogóle kojarzy moje małe, lecz piekne miasto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS: Nie wiecie jak Lenox Lewis?? Bo postawilem na niego wczoraj w Blue i nie ma jeszcze rozstrzygniecia.

#42846 22/06/2003 13:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć Lenox wygrał w 6 rundzie walka została przerwana ze względu na mocno uszkodzone oko Kliczki, ale na punkty prowadził Kliczko i walczył o wiele lepiej od Lewisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42847 22/06/2003 17:14
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,189
dzieki za odpowiedz
chyba zaczne tam grac
a dla was po <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#42848 22/06/2003 18:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
Nigdy nie gralem przez neta i chce zapisac sie do BlueSq, aby skorzystac jeszcze z promocji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Mam jeszcze jedno pytanie. Czy przy wplacie do nich tych minimalnych 10funtow, moj bank (PKO) sam wg.kursow walut przeliczy zlotowki z mojego konta na funty i odejmie je z mojego konta?? I czy biora od takiej operacji jakas prowizje??

#42849 22/06/2003 18:50
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Tak przeliczy po aktualnym kursie- i nie biora prowizji.

#42850 22/06/2003 19:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
V
member
member
V Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 118
Wielkie dzieki za wszystkie info.Teraz tylko pozostaje mi zalozyc sobie konto i obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#42851 25/06/2003 04:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 444
Kilka tygodni temu założyłem u nich konto (z linku na mecz.pl), wpłaciłem kasę, postawiłem sporo zakładów, ale nadal nie wykorzystałem tego freebeta, bo nie wiem w jaki sposób to zrobić. Gdy wchodzę w tą zakładkę freebets to tam jest napisane, że nie mam żadnego freebeta. Czy ten napis pod stawką (view returns) to jest ten freebet? W zasadzie to już pogodziłem się, że nie wykorzystam tego darmowego zakładu. Ale, może mi ktoś podpowie, bo zawsze lepiej mieć 10$ więcej. Z góry dzięki.

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1