|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2010
Posty: 347 |
a propo rtg dziś listonosz przyniósł 10$ od grande vegas pare dni temu dostałem z alladin slots
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
szukam dobrego kasyna netentu z bonusem od depo co najmniej 100% i mozliwością wypłaty nadwyżki, interesują mnie te gdzie sa nowe gry, tzn Piggy Riches
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
100% to masz w calej sieci entraction(b2b) a powyzej 100% jest ciezko bo z 2 dni temu mnie znajomy o to pytal tez . Mialo Betwize [ ads.mrgreen.com] dobry bonus 100/200/300 % ale jest chwilowo zawieszony
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
widze, ze w chilli casino maja 100%... jak tam jest z nadwyżkami? albo w goplay club?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
ale 100% to masz prawie wszedzie gdzie jest netent  wyboru jest tyle,ze tygodnia by nie starczylo na gre nadwyzki powinno sie dac przelewac,ale pewny na 100% nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
dostał ktoś dzisiaj 50 free od vegsregal, bo nie wiem, czy tylko ja nie dostałem z powodu obrócenia wczoraj bonusu, czy w ogóle zaprzestali tej promocji?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2010
Posty: 129 |
dostał ktoś dzisiaj 50 free od vegsregal, bo nie wiem, czy tylko ja nie dostałem z powodu obrócenia wczoraj bonusu, czy w ogóle zaprzestali tej promocji? też zacząłem się zastanawiać nad tym he he, udało się obrócić, wypłata zlecona a tu lipton  szkoda, że w trakcie przetwarzania nie mogłem korzystać te 2 ostatnie dni z nodepo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
tobet(nordic), unibet, casinoeuro, playcherry, betsafe, betsson (chyba?), comeon, goplayclub
znacie jeszcze jakieś kasyna oprócz wyżej wymienionych z sieci netent ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Bah, Betclick, Bet24, Sportingbet teraz ma też.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
dostał ktoś dzisiaj 50 free od vegsregal, bo nie wiem, czy tylko ja nie dostałem z powodu obrócenia wczoraj bonusu, czy w ogóle zaprzestali tej promocji? też zacząłem się zastanawiać nad tym he he, udało się obrócić, wypłata zlecona a tu lipton  szkoda, że w trakcie przetwarzania nie mogłem korzystać te 2 ostatnie dni z nodepo  u mnie to samo, wczoraj zlecona wyplata i promocja adwentowa sie skonczyla ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
bonus dopisali w Vegas Regal . Dzis tylko 20$ 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
o dziwo jest i u mnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Widac ze nie maja jednej polityki bonusowej bo u mnie nie ma ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 930 |
Hmmm, ja nie mam. Dziwne, juz 2 raz. Jak do tej pory dostawalem wszelkie mozliwe bonusy. Wplacalem tam kilkadziesiat razy. Wiele razy wyplacalem spore sumy. To jest moje najbardziej dochodowe kasyno, a tu mi psikusa robia, bo nawet bonusow od depozytu nie mam dostepnych.  Mial ktos taka zagwozdke?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,060 Likes: 12 |
Jesli jestes sporo na plusie to wlasciwie nie ma sie czemu dziwic  tak jest praktycznie w kazdym Rivalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
kujas, to ktore bonusy od depozytu tak u nich obracales? Te 1000%?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 43
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Sep 2010
Posty: 43 |
Nostalgia Casino - Wplac 1$ i zacznij gre majac 20$ oplaca sie udalosie komus obrocic
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|