Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
-jak się po łacinie nazywa odbyt??
-anus.
-jak się po łacinie nazywa odbyt u kobiety??
-bonus ;D

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106


Tap Żenada

eroll #4282991 08/12/2010 04:31
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
laugh

tyson #4283133 08/12/2010 04:56
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
od paru lat zastanawiam sie czy tvn znajdzie granice gdzie głupszego programu juz nie bedzie sie dalo zrobic

tyson #4283295 08/12/2010 05:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Cholera w meczu Lyon - Hapoel Tel-Aviv,szybko zdjeli z boiska Szechtera.Wujek Adam powinien zbesztac trenejro na lamach GWnianego Sportu.

tyson #4283747 08/12/2010 06:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by tyson
od paru lat zastanawiam sie czy tvn znajdzie granice gdzie głupszego programu juz nie bedzie sie dalo zrobic

dzisiejszy temat 'tytuł' rozmów w toku 'Nienawidzę plastikowych dziuń i blond pustaków' puke TVN

eroll #4283928 08/12/2010 07:59
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
'rozmowy w toku' to kiedys moze i byly ciekawe, teraz to to sie robi tylko kopia Jerry'ego Springer'a wink mialem Dzyzge za inna osobe i nie myslalem ze sie znizy do czegos takiego puke

Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Hehe, a za kogo ją miałeś jeśli wolno spytać?

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by xqwzts
'rozmowy w toku' to kiedys moze i byly ciekawe, teraz to to sie robi tylko kopia Jerry'ego Springer'a wink mialem Dzyzge za inna osobe i nie myslalem ze sie znizy do czegos takiego puke

ale urwał.

tyson #4284122 08/12/2010 17:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by tyson
od paru lat zastanawiam sie czy tvn znajdzie granice gdzie głupszego programu juz nie bedzie sie dalo zrobic

a czy ludzie mogą być głupsi? izunia. równamy w dół. chodzi o ilość, nie jakość. tak jak z panienkami w akademikach ;]

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Originally Posted by Rysio Ochudzki
Cholera w meczu Lyon - Hapoel Tel-Aviv,szybko zdjeli z boiska Szechtera.Wujek Adam powinien zbesztac trenejro na lamach GWnianego Sportu.

trza pogrzebać w jego historii, trenera. na pewno kiedyś nosił glany i malował celtyki na murach. yyyy yyeee aaaa nnn nn tyyyy semito!

mura #4284168 08/12/2010 18:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
no nie mowcie ze przelaczajac kanaly nie zatrzymaliscie sie nigdy na rozmowach w toku sluchajac ludzkich dramatow.. grin

mura #4284379 08/12/2010 21:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106

eroll #4284737 09/12/2010 01:09
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Artek zabiles mnie grin


Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415

Cholo #4287029 09/12/2010 20:56
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
rozwalil mnie ten dowcip grin

Blondynka i prawnik siedza obok siebie w samolocie... poniewaz zapowiada sie dluga podroz prawnik proponuje blondynce dosc ciekawa gre... Blondynka mowi ze jest zmeczonai probuje zasnac lecz prawnik nie ustepuje i zaczyna tlumaczyc zasady gry... Mianowicie beda zadawac sobie pytania, a jak ktores nie zna odpowiedzi to placi drugiemu 50 zł... Blondynka nie jest zbyt zainteresowana, probuje zasnac, lecz prawnik pewien swoich mozliwosci ponawia propozycje
- jak Ty nie bedziesz znala odpowiedzi na moje pytanie to placisz mi 50 zł, jak ja na Twoje to place Ci 5000 zł
to przykuwa uwage blondynki, zdaje sobie zreszta sprawe ze prawnik nie da jej zasnac wiec sie zgadza...
Zaczyna prawnik: - Jaka jest odleglosc miedzy Ziemia a Sloncem?
Blondynka, jako ze nie ma pojecia siega do portmonetki i wyciaga 50 zł...
Zadowolony prawnik chowa banknot i mowi ze teraz kolej na jej pytanie
- Co to jest wchodzi na gore na dwoch nogach a schodzi na trzech? - pyta blondynka
prawnik jest zaskoczony, wyteza umysl, pyta kazdego w samolocie, uzywa telefonu satelitarnego by dodzwonic sie do kumpli, ale zaden nie zna odpowiedzi... w koncu zrezygnowany wypisuje czek na 5000 zł i daje go blondynce... ta zadowolona chowa go do torebki, a prawnik ciekaw jaka jest odpowiedz pyta
- no a co wchodzi na gore na dwoch a schodzi na trzech nogach?
na co blondynka wyciaga 50 zł...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
haha dobre Boubson laugh wink

i cos ode mnie: laugh laugh

[Linked Image]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, ANZELMO, aker, forty, $-man, alfa, Lukasz111), 2,564 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,325
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1