Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#42852 25/06/2003 22:03
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał wik_1:
[qb]Kilka tygodni temu założyłem u nich konto (z linku na mecz.pl), wpłaciłem kasę, postawiłem sporo zakładów, ale nadal nie wykorzystałem tego freebeta, bo nie wiem w jaki sposób to zrobić. Gdy wchodzę w tą zakładkę freebets to tam jest napisane, że nie mam żadnego freebeta. Czy ten napis pod stawką (view returns) to jest ten freebet? W zasadzie to już pogodziłem się, że nie wykorzystam tego darmowego zakładu. Ale, może mi ktoś podpowie, bo zawsze lepiej mieć 10$ więcej. Z góry dzięki.[/qb]
Ja również ? :eek: :eek: :eek:

Bonus: Unibet
#42853 27/06/2003 00:05
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 70
Quote
Oryginalnie wysłał Dżordż K:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał wik_1:
[qb]Kilka tygodni temu założyłem u nich konto (z linku na mecz.pl), wpłaciłem kasę, postawiłem sporo zakładów, ale nadal nie wykorzystałem tego freebeta, bo nie wiem w jaki sposób to zrobić. Gdy wchodzę w tą zakładkę freebets to tam jest napisane, że nie mam żadnego freebeta. Czy ten napis pod stawką (view returns) to jest ten freebet? W zasadzie to już pogodziłem się, że nie wykorzystam tego darmowego zakładu. Ale, może mi ktoś podpowie, bo zawsze lepiej mieć 10$ więcej. Z góry dzięki.[/qb]
Ja również ? :eek: :eek: :eek: [/qb]
Już mam ten darmowy zakład i nawet więcej WIWAT KAMERUN -2,20 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#42854 02/07/2003 01:51
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Pisze o pewnej bardzo przykrej sprawie dla mnie. Opisze wszystko od poczatku:
Wplacilem 21 czerwca kase do Blue SQ- 10 euro.
To byla jedyna wplata jaka do nich zrobilem.
25 czerwca wyplacilem 10 euro i bylo wszystko wporzadku. Pozniej znow rozmnozylem kase grajach u nich i przed wczoraj postanowilem znow wyplacic 10 Euro. Dzis kolo 12 kasa byla na moim koncie bankowym. O godzinie 17:30 dzis zostala pobrana z mojej karty kasa przez BlueSQ- dzwonilem nawet do banku zeby potwierdzic- 10 Euro mi pobrali- a ja nie robilem zadnego depozytu!!! Zreszta te 10 euro i tak nie zostalo mi dopisane do konta w Blue SQ.

Wymienilem juz chyba z 5 maiali dzis z obsluga klienta Blue SQ i wyjasnilem im sytuacje, lecz niestety oni prubuja mi wmoic ze ta kasa zostala pobrana ode mnie raz za moj pierwszy depozyt i nie przyznaja sie do jawnej pomylki. Na 100% zabrali ode mnie kase dzis 2 raz, a wplacalem raz, mam to nawet potwierdzone na wyciagu z konta bankowego. Sladu tej drugiej tranzakcji w Blue SQ nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pisze to, nie wiem moze ktos mi pomoze- podobno Conrad ich bardzo rekomendowal a tu taki numer <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#42855 02/07/2003 02:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Jak mogli sami pobrać sobie z twojego konta ??? Czy takie rzeczy są możliwe ???

Pozdrawiam
Garrett

#42856 02/07/2003 02:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Myslalem, ze nie sa do dzis!!!!
No teraz pan z Blue SQ mnie sie pyta czy moglbym przeslac mu faksy tych dwoch moich transakcji carta do nich?? Nie wiem jak to zrobic - mam konto inteligo, w necie na moim koncie narazie jest pobrane 10 Euro dzis i nie wiadomo przez kogo- a jak zadzwonilem to pani mi z inteligo powiedziala czy kojarze nazwe Blue SQ- bo oni mi pobrali!!!!

#42857 02/07/2003 02:28
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
Moze ktos wie co mi poradzic zebym zrobil?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#42858 02/07/2003 02:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Wydaje mi się że najlepiej jakbyś im przesłał potwierdzenie dokonania przelewu. Nie wiem jak to wygląda w Inteligo, w mBanku można to samemu zrobić ze strony, popróbuj może znajdziesz też u siebie gdzieś w dziale historia czy coś w tym stylu, albo zapytaj na infolini. Powodzenia.

#42859 02/07/2003 19:34
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
W inteligo moge przefaksowac do dowolnego miejsca w polsce moje trensakcje, za granice nie moge. Sam w domu nie posiadam niestety faksu. Ta 1 transakcja- co ja oczywiscie wplacalem jest juz zaksiegowana, a ta z wczoraj co "oni" sami sobie zrobili czeka na zaksiegowanie przez moj bank- potrwa to pewno jeszcze z kilka dni. A dowiedzialem sie ze to Blue SQ mi pobralo dzwoniac do mojego banku i mi pani sprawdzila i powiedziala kto. Nie wiecie moze czy mogbym poprosic moj bank o przefaksowanie tych twoch transakcji do Blue SQ?? Bo inaczej to chyba im nie udowodnie ze zabrali mi kase:(

#42860 02/07/2003 21:41
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,555
No sprawa jest w trakcie , dzwonilem jeszcze raz do Inteligo i pan mi powiedzial ze moge jako .pdf wyslac mailem do nich transakcje- tylko na ta wczorajsza musze czekac az zaksieguja mi w necie na koncie- kilka dni. Wyjasnilem mu cala sytuacje i powiedzial ze przyjmie zgloszenie o nieprawidlosci i ze sprawdza to i beda sie ze mna kontaktowac w ciagu 5 dni. :rolleyes:

#42861 02/07/2003 22:38
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Dokładnie o to mi chodziło, nie faksujesz tylko skoro masz możliwość wyświetlenia potwierdzenia na ekranie to rozciągasz na cały ekran, wciskasz "prt sc" klawisz, wklejasz do np. worda i wysyłasz mailem do BS.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, alfa, Lukasz111, burbon), 3,278 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,800
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1