|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Handi na Norweżki ładnie weszło  Troszke się zagapiłem i do tasiemki dorzuciłem Rosjanki na jutro  Kończą fajną tasiemke i tak się zastanawiam kontrować po 4.55 lub x2 po 3.29 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
polecam wszystkim stronkę do oglądania pań:) MISTRZOSTWA [ player.cdn.tv1.eu] wyśmienita jakość:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Za szybkie tempo w meczu Dunek. Liczyłem na mocną ofensywę i ewentualne kontry - poszedł UNDER 54 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
no nie wiem na razie 1 minuta-1 bramka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
I połowa rumunki 15-14  na razie na over idzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Rosjanki gładko  Troszke na kontrze stracone ale i tak jest ok Jak Rumunki dadzą rade to będzie miodzio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 285 |
w meczyku zamiast overku jednak under sie szykuje:) do tego rumunki mają przestój i dunki prowadzą 20-17 (45 min)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Rumunki jaki run 0-6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
0-7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
tez sie zastamawiam, może ktoś obeznany sie wypowie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Panowie poprosze jakiś link do strony tych mistrzostw z tabelami bo nie moge znaleźć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Panowie poprosze jakiś link do strony tych mistrzostw z tabelami bo nie moge znaleźć http://www.ehf-euro.com/index.php?id=1411
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
szwedki to typowy mecz na under im nie zalezy na gonieniu tempa bo i tak maja pewny awans wiec trener nakaze spokojna gre bez szarpanej gry aby uwazaly na nie zlapanie kontuzji.dodatkowo holenderki tak naprawde w poprzednich dwoch meczach graly troszke na farcie tzn. w meczu z niemkami byly slabsze o klase przynajmniej ale tylko slaba skutecznosc niemek dala wygrana tylko 3 golami.mecz z ukraina nie jest zadna wykladnia bo ukraina slaba jest bardzo
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
szwedki to typowy mecz na under im nie zalezy na gonieniu tempa bo i tak maja pewny awans wiec trener nakaze spokojna gre bez szarpanej gry aby uwazaly na nie zlapanie kontuzji.dodatkowo holenderki tak naprawde w poprzednich dwoch meczach graly troszke na farcie tzn. w meczu z niemkami byly slabsze o klase przynajmniej ale tylko slaba skutecznosc niemek dala wygrana tylko 3 golami.mecz z ukraina nie jest zadna wykladnia bo ukraina slaba jest bardzo pewny awans swoja drogą ale punkty sie liczą w dalszej fazie tzn są brane pod uwagę te punkty z drużyn którę awansują do dalszej rundy, czyli mecze z ukraina sie nie liczą dalej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
szwedki to typowy mecz na under im nie zalezy na gonieniu tempa bo i tak maja pewny awans wiec trener nakaze spokojna gre bez szarpanej gry aby uwazaly na nie zlapanie kontuzji.dodatkowo holenderki tak naprawde w poprzednich dwoch meczach graly troszke na farcie tzn. w meczu z niemkami byly slabsze o klase przynajmniej ale tylko slaba skutecznosc niemek dala wygrana tylko 3 golami.mecz z ukraina nie jest zadna wykladnia bo ukraina slaba jest bardzo pewny awans swoja drogą ale punkty sie liczą w dalszej fazie tzn są brane pod uwagę te punkty z drużyn którę awansują do dalszej rundy, czyli mecze z ukraina sie nie liczą dalej tak zgadza sie ale to szwedki beda zwalnialy gre bo holandia w ataku gra bardzo statycznie i na polsat sport bedziesz miec okazje to zobaczyc.a przy takiej grze sporo czasu bedzie lecialo na tworzenie akcji ktore nic nie beda przynosily .jak dla mnie holenderki nie przekrocza 22 oczek szwedki 27 ja zagralem under 52.5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 8,071 |
a ja wezme Holenderki kurs miodzio stawka srednio niska
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Szwedki -2.5  kamą
|
|
|
Link skopiowany do schowka