|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
w Padeborn jakieś szanse na gola ? szansa jest zawsze ..... wóaśnie dwie obejrzałem, ch... z tego będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 331 |
Rangers @3,9 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
ja pierdziele znowu jakis pech mnie przesladuje, od trzech trafiłem jednego overa , same undery w pizdu , a jak zagrałem under to był over 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
rangersi w 1 polowie ani jednego celnego strzalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ale jaja. W tym meczu - Barnsley vs Sheffield United, chciałem pograć 1X i nie ma tego w ofercie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
Barnsley vs Sheffield United - też chciałem to zagrać w STS i Totomixie, ale również nie ma. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Ale jaja. W tym meczu - Barnsley vs Sheffield United, chciałem pograć 1X i nie ma tego w ofercie  to u jakiego Ty buka grasz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Panowie warto dzis Everton pograc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ale jaja. W tym meczu - Barnsley vs Sheffield United, chciałem pograć 1X i nie ma tego w ofercie  to u jakiego Ty buka grasz?  Ladbrokes. Ale, Jimmy, tylko ten mecz ma "okrojoną" ofertę. Tylko 11 pozycji, podczas gdy reszta ma 13... I brakuje właśnie tego, co chciałem pograć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
z tak szerokiej oferty wybrałeś właśnie ladbrokes? [*]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
ale lipa z tym Duisburgiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
z tak szerokiej oferty wybrałeś właśnie ladbrokes? [*] Rzeczywiscie bardzo szeroka oferta  Bet365, Pinnacle, Betfair i w zasadzie tyle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ale jaja. W tym meczu - Barnsley vs Sheffield United, chciałem pograć 1X i nie ma tego w ofercie  to u jakiego Ty buka grasz?  Ladbrokes. Ale, Jimmy, tylko ten mecz ma "okrojoną" ofertę. Tylko 11 pozycji, podczas gdy reszta ma 13... I brakuje właśnie tego, co chciałem pograć. LADBROKES ? Nie ujmujac,albo jestes super graczem ktory ma mega limity wszedzie albo... no wlasnie nie wiem.Trudno szukac gorszych buków,jesli chodzi o kursy niz Ladbrokes i Coral.(ogolnie ziemniaki angielskie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Rangers 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
z tak szerokiej oferty wybrałeś właśnie ladbrokes? [*] Rzeczywiscie bardzo szeroka oferta  Bet365, Pinnacle, Betfair i w zasadzie tyle  Zależy pod jakim względem to rozpatrywać. Ladbrokes nie ma ani niskiej marży, ani szerokiej oferty zakładów, ani dobrej oferty live.. Natomiast w każdej z tej kategorii jestem w stanie wymienić co najmniej kilka buków, które tutaj brylują. Ale zgadzam się, że te 3 to.. top3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602 |
Ale jaja. W tym meczu - Barnsley vs Sheffield United, chciałem pograć 1X i nie ma tego w ofercie  to u jakiego Ty buka grasz?  Ladbrokes. Ale, Jimmy, tylko ten mecz ma "okrojoną" ofertę. Tylko 11 pozycji, podczas gdy reszta ma 13... I brakuje właśnie tego, co chciałem pograć. chcesz zagrać singla? to podziel kasę na 1 i X i już 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ale jaja. W tym meczu - Barnsley vs Sheffield United, chciałem pograć 1X i nie ma tego w ofercie  to u jakiego Ty buka grasz?  Ladbrokes. Ale, Jimmy, tylko ten mecz ma "okrojoną" ofertę. Tylko 11 pozycji, podczas gdy reszta ma 13... I brakuje właśnie tego, co chciałem pograć. LADBROKES ? Nie ujmujac,albo jestes super graczem ktory ma mega limity wszedzie albo... no wlasnie nie wiem.Trudno szukac gorszych buków,jesli chodzi o kursy niz Ladbrokes i Coral.(ogolnie ziemniaki angielskie) Nic z tych rzeczy  Ja sam tego nie wiem... Chyba daltego, że gram u nich najdłużej? Mam konta na bet365, Expekt i Bwin, ale "wyczyściłem" je i gram tylko w Ladbrokes. I powiem Ci, że nawet nie myślałem nad zmianą buka. Ale może warto pomyśleć o tym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
rawol - ja właśnie tak zrobiłem  jeszcze pograłem Atalantę, Köln 1x i Liver x2.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
@ APOLLYON na pewno warto,bo chyba KAZDY buk ma lepsze kursy niz te dwa w/w
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Nic z tych rzeczy  Ja sam tego nie wiem... Chyba daltego, że gram u nich najdłużej? Mam konta na bet365, Expekt i Bwin, ale "wyczyściłem" je i gram tylko w Ladbrokes. I powiem Ci, że nawet nie myślałem nad zmianą buka. Ale może warto pomyśleć o tym... pw 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|