|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
3 rozne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Akhu a to był trener w ogóle?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Chodzi i piłkarza. Podpowiem trochę więcej--> kiedyś ten ktoś powiedział, że chciałby zostać kapitanem Interu po zakończeniu kariery przez Javiera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Moze Ibra kiedys tak powiedział ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Chodzi i piłkarza. Podpowiem trochę więcej--> kiedyś ten ktoś powiedział, że chciałby zostać kapitanem Interu po zakończeniu kariery przez Javiera  to już wszystko jasne  Masz na myśli piłkarską dziwkę. Powiedział nawet że pobije rekord występów tego pana. ;
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Moze Ibra kiedys tak powiedział ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Akhu a to był trener w ogóle? Jest i Jimmy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Moze Ibra kiedys tak powiedział ?  od początku miałem go na myśli ale zmyliliście mnie z tymi menedżerami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Akhu a to był trener w ogóle? Jest i Jimmy  
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Chodzi i piłkarza. Podpowiem trochę więcej--> kiedyś ten ktoś powiedział, że chciałby zostać kapitanem Interu po zakończeniu kariery przez Javiera  to już wszystko jasne  Masz na myśli piłkarską dziwkę. Powiedział nawet że pobije rekord występów tego pana. ; ;P A co Ty tu na forum siejesz zamęt, że Benia wyrzucamy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Barca GOL oVer 0.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Moze Ibra kiedys tak powiedział ?  Dziekuje, dziekuje to pisałem ja milanista 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Moze Ibra kiedys tak powiedział ?  Dziekuje, dziekuje to pisałem ja milanista  hehe, tylko nie bierz jego słów czasem na poważnie... pewnie redaktor, który spisywał wywiad zapomniał dopisać na końcu w nawiasie (śmiech) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
O Milanie tez juz chyba cos nawijał, ze chciałby tutaj zostac do konca kariery. Jesli o mnie chodzi to uwazam ze jest calkiem dobry, móglby byc jeszcze lepszy gdyby chciał, fajnie ze strzela sporo bramek, ale ogolnie jako człowieka niespecjalnie go cenie, co chyba nikogo nie dziwi i nie chodzi mi tutaj o to ze grał wczesniej w Interze, bo to mi akurat najmniej przeszkadza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Chodzi i piłkarza. Podpowiem trochę więcej--> kiedyś ten ktoś powiedział, że chciałby zostać kapitanem Interu po zakończeniu kariery przez Javiera  to już wszystko jasne  Masz na myśli piłkarską dziwkę. Powiedział nawet że pobije rekord występów tego pana. ; ;P A co Ty tu na forum siejesz zamęt, że Benia wyrzucamy  A gdzie ja taki zamęt sieję ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
Czy ktoś oglądał taki mecz: All Boys - Godoy Cruz ?
Kliknęło mi się TAK na gola z karnego (Bramka z 1. rzutu karnego (czas reg.)?) Jugador walnął bramę jak się patrzy, a Bwin rozliczył jako wtopę. Pomyłka zbuka, czy może były w tym meczu jakieś karne wcześniej i świadomie pomerdali numerację tych karnych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
O Milanie tez juz chyba cos nawijał, ze chciałby tutaj zostac do konca kariery. Jesli o mnie chodzi to uwazam ze jest calkiem dobry, móglby byc jeszcze lepszy gdyby chciał, fajnie ze strzela sporo bramek, ale ogolnie jako człowieka niespecjalnie go cenie, co chyba nikogo nie dziwi i nie chodzi mi tutaj o to ze grał wczesniej w Interze, bo to mi akurat najmniej przeszkadza. No właśnie od tego zaczęła się moja zagadka, że powiedział, że chce zostać do końca kariery w Milanie  Nie wiem czy ktoś go ceni jako człowieka...zwykły cham uważający się za nie wiadomo kogo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No jak gdzie, już dwa razy widziałem, że szukasz kursów na to czy dotrwa do końca roku na stanowisku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Aguero  a mógłby być hattrick
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
no i braknie jednego roznego 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|