|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
No to zesmy sie zrozumieli  Ja skojarzyłem, ze powiedział cos takiego niedawno w Milanie wiec mogl kiedys powiedziec równie dobrze w Interze jak to Ibra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
no i braknie jednego roznego  Widzę, że też miałeś oVer 17.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
no i braknie jednego roznego  Widzę, że też miałeś oVer 17.5  niestety
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
No jak gdzie, już dwa razy widziałem, że szukasz kursów na to czy dotrwa do końca roku na stanowisku  Akhu jak cie lubię tak cię kocham  Jakie ma powiązanie zwolnienie Benka z moim poszukiwaniami ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
no i braknie jednego roznego  Widzę, że też miałeś oVer 17.5  niestety Insider w akcji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
no i braknie jednego roznego  Widzę, że też miałeś oVer 17.5  niestety Insider w akcji  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
No jak gdzie, już dwa razy widziałem, że szukasz kursów na to czy dotrwa do końca roku na stanowisku  Akhu jak cie lubię tak cię kocham  Jakie ma powiązanie zwolnienie Benka z moim poszukiwaniami ?  A no fakt zagalopowałem się  ...a znalazłeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Remik83 przecież żartuje  No jak gdzie, już dwa razy widziałem, że szukasz kursów na to czy dotrwa do końca roku na stanowisku  Akhu jak cie lubię tak cię kocham  Jakie ma powiązanie zwolnienie Benka z moim poszukiwaniami ?  A no fakt zagalopowałem się  ...a znalazłeś? Nie znalazłem tego.  Nawet SNAI nie posiada...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Czy ktoś oglądał taki mecz: All Boys - Godoy Cruz ?
Kliknęło mi się TAK na gola z karnego (Bramka z 1. rzutu karnego (czas reg.)?) Jugador walnął bramę jak się patrzy, a Bwin rozliczył jako wtopę. Pomyłka zbuka, czy może były w tym meczu jakieś karne wcześniej i świadomie pomerdali numerację tych karnych? Ja widziałem gola z karnego dla Boys ale to było w 94 minucie i strzelił Matos , nie wiem czy o to ci chodzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
to tańczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Obejrzałem właśnie Incepcję... O, qrwa, nie wiem czy to dlatego, że ciągle jestem osłabiony chorobą, ale czekałem tylko aż ten film już się skończy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,917 |
Obejrzałem właśnie Incepcję... O, qrwa, nie wiem czy to dlatego, że ciągle jestem osłabiony chorobą, ale czekałem tylko aż ten film już się skończy... Raczej osłabienie spowodowane chorobą... PS. Polecam film "Prestiż" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff 1,25 to jest jakaś makabra  x2 pefffka ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff Akhu, a znasz kurs na czarnuszków z DRK? Mój szacowny Ladbrokes jeszcze nie ma kursów na te mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff 1,25 to jest jakaś makabra  x2 pefffka ?  ciicho...zabiegamy ich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff 1,25 to jest jakaś makabra  x2 pefffka ?  ciicho...zabiegamy ich  'zabiegamy ich' gdzie to już słyszałem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Na Inter z Koreańcami 1.25 to już nie można było wystawić z 1.35  pfff Akhu, a znasz kurs na czarnuszków z DRK? Mój szacowny Ladbrokes jeszcze nie ma kursów na te mecze  8.0 4.5 1.31 w Bwin
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Obejrzałem właśnie Incepcję... O, qrwa, nie wiem czy to dlatego, że ciągle jestem osłabiony chorobą, ale czekałem tylko aż ten film już się skończy... Raczej osłabienie spowodowane chorobą... PS. Polecam film "Prestiż"  "Ten" Prestiż z Jackmanem i Bale?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|