Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 28 1 2 6 7 8 9 10 27 28
Bzyku #4292373 12/12/2010 03:25
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by Bzyku
Widać od razu, że to Korea Północna. Poczytaj sobie o "mass games". Nie takie rzeczy tam robili.

domyślałem się, widziałem kiedyś podobne choreografie na jakieś święta czy urodziny kim dzonga laugh no ale miażdży beret

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To co tam pokazywali pewnie też jest na cześć Kim Dzong Ila. Tam wszystko co robią jest na cześć wielkiego wodza.

Bzyku #4292481 12/12/2010 04:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Przecież macie napisane pod filmem, że to Korea Południowa.

Tutaj można zobaczyć trochę "od kuchni":

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[email]http://wiadomosci.wp.pl/kat,87354,title,Bezkarne-mordy-kibice-pamietaja-o-stanie-wojennym,wid,12939092,wiadomosc_video.html[/email]

ELDORADO #4294948 13/12/2010 03:52
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Wychowany_Na_Nalewce
Przecież macie napisane pod filmem, że to Korea Południowa.

Dokladnie :0 tongue

Ale mi sie to nie podoba.
Ok, napracowali sie przy tym sporo, bo, zeby to wszystko ladnie zgrac to poswiecili na to mnostwo czasu.
Ale wygladaja jak cyborgi, reszta trybun pusta. Nie przekonuje mnie to.

PS Za czyich rządów wprowadzono tą ustawę, która m in wprowadzila kary za piro?

lupus #4295287 13/12/2010 06:37
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
peło

lupus #4295295 13/12/2010 06:39
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Rzeczywiście nie zauważyłem podpisu, że to Korea Południowa. To może to nie były peany na cześć wielkiego wodza grin

Lupus - wyglądają jak cyborgi. Jak wszyscy żółci w pracy laugh

Chcesz pełną trybunę? To masz:


Bzyku #4295314 13/12/2010 06:43
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dramat. Azjaci maja jakies kompleksy.

lupus #4295552 13/12/2010 15:15
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by lupus
Dramat. Azjaci maja jakies kompleksy.

Jaki dramat - piękne widowisko.

forty #4295553 13/12/2010 15:39
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061

Kura #4295554 13/12/2010 15:56
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by Kura

lekko podkoloryzowane,bo na meczu było troche ponad 40tys kibiców,ale i tak robi wrazenie

forty #4295575 13/12/2010 17:55
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie zawsze liczba osob na meczu stanowi o liczbie wyjazdowej smile

robi wrazenie

craax #4295577 13/12/2010 17:59
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by craax
nie zawsze liczba osob na meczu stanowi o liczbie wyjazdowej smile

robi wrazenie

chcesz powiedziec ze 16tys nie dotarło na stadion? smile

rozumiem że autopsji to znasz ,wyjezdzacie np w 56(0) a na stadion wchodzi 40(0)? pytanie -w której grupie przebywa craax? grin wink

forty #4295583 13/12/2010 18:14
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
bardzo czeste to jest, ze 100% kibicow gosci osob nie wchodzi na stadion, przy takiej liczbie to wiecej niz pewne ze duza grupa nie zjawila sie na obiekcie, wiec calkiem mozliwe jest ze liczba 56 tys jest prawdziwa, czasem sie zdarzy ze nie wejdzie ani jedna osoba wink

craax jest tam gdzie jego miejsce heh grin


forty #4295626 13/12/2010 19:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by forty
Originally Posted by lupus
Dramat. Azjaci maja jakies kompleksy.

Jaki dramat - piękne widowisko.

Jako show tak, ale pomysl, ze na boisku biegaja grajki, a Ty na trybunie odpierdzielasz cos takiego laugh


U nas bys cos nie przeszło cos takiego jak w tej Turcji.
Pomijam tu fakt, ze liczbe osob mozna zwiekszyc jak sie ma takie wielki stadion, a nie pyrtka na 20 tys.
Z drugiej strony ten stadion ma 75 tys miejsc, jesli weszloby nawet 40 tys gosci to i tak jest ich wiecej niz gospodarzy (kolejna rzecz u nas nie do pomyslenia).
Wiec ktos tu sie raczej kierowal zyskiem z biletow wink
Nie znam az tak bardz tureckiej sceny kibicowskiej, ale pomyslnie jakby np te ekipy sie nie lubily, nie ma szans zapewnic tylu osobom bezpieczenstwa.

Ale oczywiscie fajnie wygląda pełny stadionik kiboli.

W Polsce najwiecej osob w sektorze gosci w ostatnich czasach bylo w hanysowie przy okazji derbów rozgrywanych na Stadionie Sląskim.

Originally Posted by craax
craax jest tam gdzie jego miejsce heh grin

Jesteśmy zaaaaaaaaaawsze tam...

lupus #4295631 13/12/2010 19:29
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Lupus,puscmy wodze wyobrazni.

Takie widowisko jak te u Koreanczyków,no moze nie az takie:) robią u nas kibice ,i wtedy co ?,pełen zachwyt?

forty #4295736 13/12/2010 21:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by forty
robią u nas kibice ,i wtedy co ?,pełen zachwyt?

zbyt sztuczne to jest, za bardzo wycwiczone, a za malo spontaniczne.

Czegos takiego na wieksza skale nigdy u nas nie bedzie, na pewno nie w ciagu najblizszych 15-20 lat.

mat2000 #4295768 13/12/2010 22:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Instabul BB nie ma żadnej ekipy, a mecze ogląda tam garstka osób. Coś jak u nas Warta Poznań grająca na Miejskim. Poza tym z tych 56k Trabzonsporu, większość to pewnie mieszkający w Stambule.

W Polsce też goście nierzadko stanowią większość na stadionie, ale to głównie w niższych ligach odkąd w ekstraklasie nie grają wynalazki typu Wronki.

forty #4295773 13/12/2010 22:31
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,385
Likes: 2
Originally Posted by forty
Originally Posted by Kura

lekko podkoloryzowane,bo na meczu było troche ponad 40tys kibiców,ale i tak robi wrazenie

http://fanatik.ekolay.net/Liderin-keyfi-yerinde-1-3_3_Detail_88_204878.htm

Strona 8 z 28 1 2 6 7 8 9 10 27 28

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, Lukasz111, forty), 2,842 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,361
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1