|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
w Austrii overek 5,5 uratowany w na 1 sekunde przed końcem :)))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
w Austrii overek 5,5 uratowany w na 1 sekunde przed końcem :))))))))) powinno być: 6,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Tappara - Jokerit
bardzo ciekawy mecz sie zapowiada !
Tappara rok w rok to samo, gra w kratke, potrafi wygrac z kazdym jak i przegrac z kazdym, od paru lat nie moga ustabilizowac swojej formy gracze z Tampere tak zeby spokojnie ulokowac sie w scislej czolowce, co ciekawe w kazdym sezonie trafia im sie " dwutygodniowy blysk formy" i nie inaczej jest rowniez obecnie, moze mowiac o blyska troche przesadzilem ale widoczny wzrost formy u gospodarzy mozna zaobserwowac ( moze to juz ten etap gdzie na farta trafiaja z forma na swieta (?) wink ), niestety dla gospodarzy goscie przyjezdzaja tez w bardzo dobrej dyspozycji - moze nawet i lepszej
ostatnie 3 spotkania Tappary to 3 OT, wiec prawdopodobienstwo kolejnego remisu z rzedu jest juz naprawde znikome, remisy z HIFK, Karpatem i HPK wiec obecnymi lub dawniejszymi tuzami ligowymi
na przeciw staje Jokerit, ktory ma tak fajnie ulozony terminarz ze gra juz czwarty z pieciu kolejnych wyjazdowych spotkan, dotychczasowe trzy rozstrzygnal na swoja korzysc i to grajac z nie byle kim, wygrane na HIFKu, Kalpie i walczacej jak lew Saipie budza respekt
ja natomiast sadze, ze pieciu kompletow punktow to Jokerit z pieciu meczy wyjazdowych nie przywiezie, ufam tez mojemu przeczuciu ze teraz wlasnie zaczyna sie ten nagly wzrost formy Tappary, wszystkie te czynniki sprawiaja ze zaoferowane 2.50 biore bardzo chetnie i ewentualnie czekam na kolejne potyczki gwiazd z Jokeritu na upolowanie ich porazki
Tappara @2.50 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
ciekawe jak szybko dadza znac o sobie userzy, ktorzy postawili przeciwko Vantee ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
ciekawe jak szybko dadza znac o sobie userzy, ktorzy postawili przeciwko Vantee ?  pożyjemy zobaczymy  ilu to zagrało na 2 (dwójeczkę)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
K-Vantaa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 10,869 |
Vantaa grala w przewadze i 0-0 a teraz w oslabieniu i zaraz bedzie 0-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
narazie strzały 12-6 vantaa i kara 2 minut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
11111111111111111 TAPPARA
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
gra ktoś MODO? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Hokki 2-0 poki co elegancko
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Tappara - Jokery under 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
a nawet u 4.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mlody z Tappary cos na pewno wpusci, ja mysle ze tu jeszcze bedzie kilka bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
Macie jeszcze dzisiaj jakieś ciekawe propozycje? Ja polecam: Linköpings HC v MoDo 0:1.5 MODO 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
zostaly bodajze 2 mecze z oferty wiec co ciekawego mozna polecic ?
loteria z MODO, ale calkiem mozliwy typ bo ostatnie mecze bardzo na styku z mocnymi ekipami, z drugiej strony Linki w ostatnich 7 meczach tylko jeden komplet pkt ze slabym Sodertajle a tabela ucieka - i w ta strone i w ta mozna znalezc argumenty
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
mlody z Tappary cos na pewno wpusci, ja mysle ze tu jeszcze bedzie kilka bramek Zobaczymy co będzie.. Wieczorkiem wpadnę i sprawdzę wyniki.. Pozdrawiam i powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2010
Posty: 660 |
1111111111 Finsko U20
miałem, że strzela pierwsi bramkę :))))))))))))))))))))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
1111111111 Finsko U20
miałem, że strzela pierwsi bramkę :)))))))))))))))))))))) ciekawie się zaczyna 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|