|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Robben pochwal sie ta tasma  sprawdź PW 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Borussia lider Bundesligi sie osmiesza w Lidze Europejskiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
hmm...oglada ktos Napoli co tam sie dzieje??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Liverpool i Napoli trzymać undery!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Karpaty 1-1 no ładnie tutaj bym się overa nie spodziewał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 3,859 |
Robben pochwal sie ta tasma  sprawdź PW  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Robben pochwal sie ta tasma  sprawdź PW   w sumie nie dużo, ale jest do tego jeden singiel z siaty po 1.80 wlazł i dubelek z siatki za 100pln tez prawie izunia  Wiec dobra pssa trwa dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Robben pochwal sie ta tasma  sprawdź PW   w sumie nie dużo, ale jest do tego jeden singiel z siaty po 1.80 wlazł i dubelek z siatki za 100pln tez prawie izunia  Wiec dobra pssa trwa dalej  i tak trzymaj Robben 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
No ladnie 8 bramek do przerwy W 2 polowie prosze 9 i bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
Robben pochwal sie ta tasma  sprawdź PW  przegral konrket kase pare razy zaklinal sie ze konczy z bukmacherka... i co ? i jak kazdy nalogowy hazardzista jak nie ma za co grac to grywa tasmy  i czasem wchodzi i jest orgazm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
ARTUROS8 PW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Robben pochwal sie ta tasma  sprawdź PW  przegral konrket kase pare razy zaklinal sie ze konczy z bukmacherka... i co ? i jak kazdy nalogowy hazardzista jak nie ma za co grac to grywa tasmy  i czasem wchodzi i jest orgazm  Owszem zaklinałem  Po drugie nie zagrałem dzisiaj tylko taśmy, lecz 3inne dosc dobre kupony po maks jedno, dwa zdarzenia i jak narazie jest 100%. A orgazmu od tego nie dostaje  Bez spiny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
robben tylko mnie nie zaspamuj tym tasiemcem kazdy bankrut kiedys trafia  i co, powrot do bukmacherki  ? jakby co to ja dzis 2 spotkani abrugge strzeli juz jest do tego under 222,5 phoenix-minnesota i 5 kafli do wyjecia a nie zabawy splukanego  tzn gram dla zabawy systemy ale za 200zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
15/12/2010 Liverpool v FC Utrecht (Gole) Powyżej 1.5 2.20 spróbujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
robben tylko mnie nie zaspamuj tym tasiemcem kazdy bankrut kiedys trafia  i co, powrot do bukmacherki  ? jakby co to ja dzis 2 spotkani abrugge strzeli juz jest do tego under 222,5 phoenix-minnesota i 5 kafli do wyjecia a nie zabawy splukanego  tzn gram dla zabawy systemy ale za 200zl  Jak sie Tobie coś nie podoba to nie czytaj moich postów i wogóle, bo Twoje zdanie mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny snieg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
A po drugie nie każdy dysponuje takim kapitałem poczatkowym i nie kazdy gra za nie wiem jakie sumy  PS: Kończę z Toba prowadzić dyskusję, bo niechce zarobić przez głupotę bana 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
robben tylko mnie nie zaspamuj tym tasiemcem kazdy bankrut kiedys trafia  i co, powrot do bukmacherki  ? jakby co to ja dzis 2 spotkani abrugge strzeli juz jest do tego under 222,5 phoenix-minnesota i 5 kafli do wyjecia a nie zabawy splukanego  tzn gram dla zabawy systemy ale za 200zl  Jak sie Tobie coś nie podoba to nie czytaj moich postów i wogóle, bo Twoje zdanie mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny snieg  hehe potwierdzasz tylko moje slowa - nawet jakbym ci napisal ze twoja matka to kvrwa to i tak bys sie usmiechal - bo tak to jest u hazardzisty ktory trafi tasiemca  tak tylko na oprzxytomnienie ci mowie ze o prawdziwa kase 1-2 spotkania sie gra i to wpierd... a tasiemce to znam goscia co AKO 5000 trafil za pare zyla ale co...przechulal i przegral w miesiac i znowu tasiemce az do dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 2,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
robben tylko mnie nie zaspamuj tym tasiemcem kazdy bankrut kiedys trafia  i co, powrot do bukmacherki  ? jakby co to ja dzis 2 spotkani abrugge strzeli juz jest do tego under 222,5 phoenix-minnesota i 5 kafli do wyjecia a nie zabawy splukanego  tzn gram dla zabawy systemy ale za 200zl  Jak sie Tobie coś nie podoba to nie czytaj moich postów i wogóle, bo Twoje zdanie mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny snieg  hehe potwierdzasz tylko moje slowa - nawet jakbym ci napisal ze twoja matka to kvrwa to i tak bys sie usmiechal - bo tak to jest u hazardzisty ktory trafi tasiemca  tak tylko na oprzxytomnienie ci mowie ze o prawdziwa kase 1-2 spotkania sie gra i to wpierd... a tasiemce to znam goscia co AKO 5000 trafil za pare zyla ale co...przechulal i przegral w miesiac i znowu tasiemce az do dzisiaj  Nie przeginaj, bo przestajesz mnie bawić 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|