Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
nie chce byc niemiły, ale nie zachowuj sie jak jakis "napaleniec", napisałem 2 dni temu, ze gram Baku, a dzisiaj jeszcze potwierdzilem, ze tylko to, wiec nie wiem po co Twoje "glupie" pytanie i kazdego dnia pytasz sie co i jak skoro ja zawsze pisze co gram, nie ukrywam nic, a nawet jesli gram cos co nie podałem w dziale to i tak Ci nie podam... nastepna sprawa

... czy zagrasz wszystko co Ci powiem/napisze w dziale? mam nadzieje, ze nie, ale pewnie się myle... zawsze chcialem zrobic taki "eksperyment", zeby dac na przypal jakis typ i zobaczyc czy ludzie to łykną i beda w ciemno grac, pewnie znalazłyby się takie osoby, po tych wszystkich postach wnosze, ze Ty jednak do nich rowniez nalezysz, najlepiej daj mi swoją kase i ja Ci będe za nią grać, a Ty bedziesz sobie lezal i popijał drinki ...

troche wlasnej inwencji ludzie !!! smirk

oczywiscie no offence, probowałem byc delikatny i niezlosliwy

bez odbioru tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Kiedyś pisałem...wchodziło, raz nie weszło to dostałem zjebke.
Czy jest sens robienia czegoś charytatywnie z opcja przez swiezaków 'dostaniesz opierdol jak nie wejdzie'. Nie ma żadnego.

Lepiej pogadac w swoim gronie na PW/GG/Tel i analizowac wspolnie z zaufanymi ludzmi.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Forum już dawno umarło pod względem wymiany typów i jakiejkolwiek dyskusji na poziomie w tym dziale, ale spójrzmy na parkiet koszykarski czy też kort tenisowy - gdzie powstaje tylko temat i linki do danego turnieju, w baskecie już nawet czasami trudno o to.
Z jednej strony ludzie nie chcą pisać, bo jak napiszą, to i tak jak coś się zagra to od razu leci kurs i nie ma sensu podawać po korekcie, no ale nawet jeśli nie idzie w dół, to po prostu nie ma z kim podyskutować smile
To jest właśnie fenomen tego forum, że ludzie tutaj jeszcze zaglądają, aktualnie 193 zarejestrowanych i 304 gości, a podawać nie ma kto smile Zresztą nie ma co się dziwić, jest super QC, a najlepszym działem to chyba jest To i Owo tongue
Każdy by brał i jeszcze narzekał, że coś nie wejdzie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
@Conrad ciągnie z tego taką kasę, że mógłby się postarać o motywację finansową, nie mówię o dużych kwotach, ale nawet zwykła 'stówka' zmieniałaby diametralnie podejście wielu osób, a właściciel by na pewno nie zbiedniał. Na innych forach jakoś takie praktyki mają miejsce, ale to już nie moja strata. Lubię mecz.pl, tu się wiele dowiedziałem, w jakimś stopniu wykształciłem w tej branży, ale uważam, że już swój 'dług wdzięczności' spłaciłem i nie mam zamiaru więcej prowadzić wolontariatu. I myślę, że z biegiem czasu coraz więcej osób dochodzi do takiego wniosku. Z tuzami siatkarskim tego forum jest kontakt na GG i wystarczy.

crazy

Ale fajnie, że Wam się chłopaki jeszcze czasami chce, miło się czyta.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Korver, zadaj pewką lepiej tongue
A tak poważniej, no to szkoda, że tak to wszystko wygląda, no ale nic się nie poradzi. Ja pisałem do Admina, ale niestety odpowiedzi nie dostałem, co by zmienić, żeby chociaż jakoś to w miarę wyglądało, jak sile wyższej nie zależy, no to cóż zrobić.. po co zwykli userzy mają tracić czas.. no tylko i wyłącznie z pasji i jak ktoś ma czas, to sobie coś tam od czasu do czasu napisze.
Ale ktoś może napisać, że nie ma czasu na lekką analizę, czy tam jakiś typ ze swoim zdaniem, a na QC będzie cały mecz od 5-2.. przeżywał, że jego pewka nie wchodzi wink

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
dobra koniec tych sentymentalnych "opowiesci", bo się rozklejam powoli tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Ostatni raz Conrad płacił stówkę w 1979 roku.

Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Originally Posted by _Korver_
Z tuzami siatkarskim tego forum jest kontakt na GG i wystarczy.


to czemu nie mamy swojego gg wymienionego smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wczoraj udany dzien, a więc dzisiaj trzeba zainwestować ponownie w puchary, ktore są chyba najbardziej dochodowe na dana chwile ze wszystkich rozgrywek siatkarskich proponowanych przez nasze ulubione firmy bukmacherskie.



Dzisiaj wybralem sobie szczegolnie dwa mecze, mianowicie ...


Berlin - Rzeszów + Laguna - Volero + Radnicki - Teruel



Rzeszów jedzie do Niemiec w roli faworyta. W pierwszym meczu wszyscy pamiętamy jak było, 3-2 po ciezkim boju. Teraz sytuacja jest troszke inna, Rzeszów miał day offa w lidze i sobie wypoczął, zregenerował siły, na spokoju potrenowal i dostal mozliwosc zaleczenia jakis drobnych urazów/chorób. Takie "odetchnięcie" było im bardzo potrzebne, wiemy jak nasza liga jest zagęszczona i jakie natężenie mają spotkania. Berlin również wypoczety, bo tez nie mieli teraz w lidze kolejki, ale oni przed meczem z Rzeszowem również byli bardziej wypoczęci od Rzeszowa. Travica zapowiada, ze jada wygrac bez złotego seta i ja mu wierze, gdyz z takim skladem to Nasi teraz po wypoczeciu powinni ich nosem wciagnac. Grozer bedzie sie czuł jak u siebie. Berlin to lider niemieckiej ligii, jednak widzielismy jak Skra wciagnela nosem Mistrza Niemiec. Takze nasz 2wicemistrz musi wciagnac ich nosem podobnie. Wiecej nie ma co pisac, jak dla mnie wygrana Rzeszowa i awans do kolejnej rundy.

Rzeszów @ 1,80 5/10 fonbet


Kolejna perełka jaka wpadła mi dziś w oko to dziewczyny z Volero. Ostatni mecz między tymi ekipami zakonczył się 3-1 dla Volero, ktore po przespanym poczatku 1 seta nie zdołały juz dogonic rywalek, lecz w 3 pozostalych setach zmiazdzyly je. Laguna to bardzo młoda druzyna, tak zwany dostarczyciel punktów. Volero walczy o awans z Aspttem, bo raczej pewne jest, ze to Turczynki zajma 1 miejsce w ich grupie, a walka toczy sie tylko o 2 miedzy pozostalymi ekipami. Takie mecz trzeba wygrywać, a więc Volero to dziś uczyni

Volero @ 1,45 10/10 fonbet
Volero -1,5 @ 1,909 5/10



Radnicki to słaba ekipa, raczej młoda i mało doswiadczona, a Hiszpanie to juz uznana marka na arenie europejskiej, moze nie sa to zadni best players, ale ma tam kto grać, a dodatkowo Radnicku bez pierwszego rozgrywacza. Teruel szanse na awans oczywiście ma, wygrywają dzisiaj, pozniej ogrywają Noliko u siebie i są w grze dalej. Radnicki w tamtym roku było outsiderem i dostarczycielem punktów, w tym roku szykuje się to samo, czysty win Teruelu to lokata jak dla mnie

Teruel @ 1,303 10/10 pinn
Teruel -1,5 @ 1,68 7/10 tobet






Z singli na dziś to tyle, reszte upchnąłem w combosa ...

1) Argo de Sete
2) Zenit -1,5
3) Teruel
4) Węgiel
5) Gunes +2,5
6) Volero

#1 Argo na Ukrainie po wyrównanym boju przegrało 3-1, dzisiaj czas na rewanz i awans do kolejnej rundy. W podswiadomosci Ukraincow bedzie złoty set, wiec wszystko się w nim rozstrzygnie jak na moje oko.

#2 bez komentarza, po porazce w Bulgarii dzisiaj Kazan niszczy gości 10/10, polecam -1,5, ale w fonbecie nie ma tego wiec czysta jedynke dałem

#3 jak wyżej Teruel win ...

#4 Węgiel musi, slaba forma, ale kiedys to przelamia, jak na moje oko dzisiaj, po wyfrajerzeniu Nas przez sedziow w tamtym tygodniu dzisiaj bedą 3 punkty dla Jastrzebia, awans na 2 miejsce w tabeli i walka o wanas trwa

#5 Gunes zmiazdzyla Zariecze u siebie, ktore ostatnio nawet w lidze przegrywa, Turczynki miały wolne, wiec jest siła. Gośka tam secika ugra, a kurs kuszący

#6 jak wyżej 10/10



@ 5,60 fonbet



to tyle prezentow od wujka Wojtasa dzisiaj grin santa

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
edit

apropo Gunes chodzi oczywiście o +2,5 punktów, a nie setów, z pospiechu zle napisałem wink

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
#5 Gunes zmiazdzyla Zariecze u siebie, ktore ostatnio nawet w lidze przegrywa, Turczynki miały wolne, wiec jest siła. Gośka tam secika ugra, a kurs kuszący


z tym meczem to mi sie wydaje ze taka transakcja laczona z meczem FenerbahceAcibadem ISTANBUL Dinamo MOSCOW 3 : 0 25:14 25:15 25:15

kurs 2,10 przesada

zwyciestwo za 3 pkt daje wielkie szanse awansu i wydymanie muszyny

takze jestem tu zwolennikiem teorii spiskowej

i licze na 3-0 ew 3-1 dla ruskich

sam pogralem grubo Ml gospodyn bo po prostu mi to lezy w tej calosci


Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Wojtas_ dzięki za typy piwo

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dzięki również tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Po głębszej analizie jedynego spotkania w Lidze Mistrzów meżczyzn wywnioskowałem, ze godnymi polecenia typami są ...

Sisley Treviso @ 1,30 10/10
Sisley Treviso -1,5 @ 1,57 5/10

oba z tobetu

Sisley jest w gazie, ostatnio wszyscy ich skreslili, a oni bez problemu poradzili sobie z dobrą Latiną. Do tego we Francji przegrali po ciezkim boju 2-3, teraz czas na rewanz. Ich sytuacja w grupie jest obecnie tragiczna, trzeba szybko podreperowac swoj dorobek punktowy i gonic czołówkę. Dzisiaj nie mają wyjścia, muszą zdobyc 3 punkty i tyle. To tez uczynią.


Kolejnym godnym polecenia typem jest Asptt +2,5 @ 1,813 6/10 pinn. Gospodynie walczą o awans z Volero, ktore wczoraj na spokoju wygrało i umocniło się w strefie promowanej awansem. Zeby myslec o ich zdetronizowaniu(bo o wyprzedzeniu lub wyeliminowaniu Turczynek mogą zapomnieć) to muszą dzisiaj zdobys jakies punkty. zdobyc punkt trzeba ugrac 2 sety minimum. Ja im daje szanse wlasnie na tyle przynajmniej, wiec secika po takim kursie trzeba sprobowac. Turczynki raczej spacerkiem awansuja, wiec az tak sie nie musza spinać na dzisiejszy mecz, majac w ost rundzie Lagunę.


To tyle santa

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Bez zbednego pisania, bo czasu brak, ja na dzis grubiej dwa singielki ...


Cannes -1,5 oraz Odintsovo -1,5


mysle jeszcze nad overem w Panathinaikosie, ale sam nie wiem czy to zagrac

pozdro grin

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Wojtas,

nie to zebym sie klocil, ale widzisz value w Cannes -1.5 ? przeciez kursy tutaj powyzej 1.4 nie wychodza... nie lepiej czyste 0:3 ?

uwazam tez ze Zariecie nie bedzie mialo latwo z Serbkami ...moze jaki over tutaj

zgralbym jeszcze na Baku ale mala oferta i kiepskie kursy, a na koniec Mullhose ...tez kusi over

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
@ 1,60 na Cannes i @ 1,90 na Odintsovo mi odpowiada smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
ok, to nie bede sie klocil:) gratuluje kursu na Cannes ..jak jeszcze gdzies wisi to daj znac

co do Zariecia to nadal upieram sie nad overem. Wedlug mnie nie graja az tak dobrze na wyjazdach, pokazaly to na poczatku w Polsce. Chwila zapomnienia i ambitne Serbki wygraja seta, a moze i dwa, chyab ze bazujesz na meczach Serbek z Muszyna lub "ze musza dzisiaj wygrac i im zalezy". Za moze i 1.90 warto grac na -1.5 ...ale jednak wole overa


a jakie zapatrywania na Mulhose?, wszyscy skazuja na bicie ... ale czy Volero az takie potezne? Mullhose z Vakifem gralo cos ostatnio

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
widze ze nikt sie nie ma zamairau udzielac poza Wojtasem, to i ja sie nie bede za duzo rozpisywal ...tak na szybko na dzisiaj widze potencjalnych kandydatow:

Loko - Treviso over
Cortese -1.5
Fenerbace i nawet -1.5
CSKA Sofia
Bled


to lista z tych co pjawily sie kursy,

kusi mnie tez set dla skry ale jakos nie zagram tego, Wegiel tez omijam z daleka

opinie? wnioski?


Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Dinamo-Bielsko 2 1.6

Mysle ze to bedzie latwiejsze spotkanie niz w Bielsku.Dinamo gra czytelna siatkowke.Trudna pilka to wiadomo ze wystawa do Vesovic.Potem im dalej w mecz tym Serbka ma mniej sily.Duzo takze Rumunki przy dobrym przyjeciu graja srodkiem przez Marcovici.Spodziewam sie zwyciestwa Bielska w stosunku 3-1 ooo

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, rymoholik, Lukasz111, alfa, aker, burbon, latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, Akhu), 2,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,373
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1