|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
od jutra też spróbuje twojego systemu KRAZBUD  , będę trzymał się twoich zasad i zobaczymy jak bedzie szło  , tutaj będę podawał typy jak ty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
od jutra też spróbuje twojego systemu KRAZBUD  , będę trzymał się twoich zasad i zobaczymy jak bedzie szło  , tutaj będę podawał typy jak ty   najwazniejsze jest robic cos i sie trzymac sztywno tego...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
zobaczymy czy nie zalicze serii 6L  , a jak wybierasz mecze to robisz jakąś dogłębna anlize czy opierasz się na ostatnich wynikach w głównej mierze??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 2,000 |
ale jak widze KRAZBUD to twóje typy jakby grać na odwrót to też by wchodził ten system  , chyba że miałeś serie 6W 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
ale jak widze KRAZBUD to twóje typy jakby grać na odwrót to też by wchodził ten system  , chyba że miałeś serie 6W  :))) hmmm sorki mialem od 10 listopada nawet 2 razy:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
zobaczymy czy nie zalicze serii 6L  , a jak wybierasz mecze to robisz jakąś dogłębna anlize czy opierasz się na ostatnich wynikach w głównej mierze?? OGOLNIE SPRAWDZAM FORME, h2h oraz jak graja dom/wyjazd
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Skoro wszyscy to i ja sprobuje...  Zobaczymy jak nam pojdzie w takim razie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
Skoro wszyscy to i ja sprobuje...  Zobaczymy jak nam pojdzie w takim razie  chlopaki a u jakiego buka stawiacie?? moje wyliczenia stawkowe ktore podalem do progresji 6 stopni zakladaja ze min kurs to 1,90..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
wtopa...jedziemy dalej 20.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
[quote=fiszo]dlaczego ciezko... [/quote
narazia la hevre cienko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 2,948 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Skoro wszyscy to i ja sprobuje...  Zobaczymy jak nam pojdzie w takim razie  chlopaki a u jakiego buka stawiacie?? moje wyliczenia stawkowe ktore podalem do progresji 6 stopni zakladaja ze min kurs to 1,90.. ja stawiam w bet365  a co tam na dzis gracie ? bo mnie nie bylo i nie wiem czy grac czy nie skoro piszecie ze dzis cienko  rozumiem ze single gracie bo tak cos pisales wczesniej i handi z kosza... dobrze pamietam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
Skoro wszyscy to i ja sprobuje...  Zobaczymy jak nam pojdzie w takim razie  chlopaki a u jakiego buka stawiacie?? moje wyliczenia stawkowe ktore podalem do progresji 6 stopni zakladaja ze min kurs to 1,90.. ja stawiam w bet365  a co tam na dzis gracie ? bo mnie nie bylo i nie wiem czy grac czy nie skoro piszecie ze dzis cienko  rozumiem ze single gracie bo tak cos pisales wczesniej i handi z kosza... dobrze pamietam ? tylko single handi, narazie turk LOST, le havre w toku i na noc philadelphia tez mam tam konto ale nie uzywam kursy takie srednie zadna rewelacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
Skoro wszyscy to i ja sprobuje...  Zobaczymy jak nam pojdzie w takim razie  chlopaki a u jakiego buka stawiacie?? moje wyliczenia stawkowe ktore podalem do progresji 6 stopni zakladaja ze min kurs to 1,90.. ja stawiam w bet365  a co tam na dzis gracie ? bo mnie nie bylo i nie wiem czy grac czy nie skoro piszecie ze dzis cienko  rozumiem ze single gracie bo tak cos pisales wczesniej i handi z kosza... dobrze pamietam ? tylko single handi, narazie turk LOST, le havre w toku i na noc philadelphia tez mam tam konto ale nie uzywam kursy takie srednie zadna rewelacja no nie gadaj bo to dobry buk  jeden z najlepszych  moze lepsze kursy ma pinnacle i cos jeszcze  a handi na philadelphie jakie dajesz? wypadalo by dac +9 ale patrzac na Twoj wczesniejszy post to po kursie 1.95 jest +5... ciezki mecz z tego co widze choc malo sie znam na koszu
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
[quote=**Łuki**]Skoro wszyscy to i ja sprobuje...  Zobaczymy jak nam pojdzie w takim razie  chlopaki a u jakiego buka stawiacie?? moje wyliczenia stawkowe ktore podalem do progresji 6 stopni zakladaja ze min kurs to 1,90.. ja stawiam w bet365  a co tam na dzis gracie ? bo mnie nie bylo i nie wiem czy grac czy nie skoro piszecie ze dzis cienko  rozumiem ze single gracie bo tak cos pisales wczesniej i handi z kosza... dobrze pamietam ? dobry wyplacalny tylko kursy to zadna rewelacja 1.9 a 1.95 w pinie na to samo to duza roznica:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
dobry wyplacalny tylko kursy to zadna rewelacja 1.9 a 1.95 w pinie na to samo to duza roznica:) [/quote]
to jakie handi grasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
dobry wyplacalny tylko kursy to zadna rewelacja 1.9 a 1.95 w pinie na to samo to duza roznica:) to jakie handi grasz? [/quote] sluchaj co z tegoze handi takie samo np +5 jak kursy gorsze w bet365, to trak jakbys wyrzucal pieniadze:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 467 |
aktualna seria: LLWWWLLWLWLWLL
|
|
|
Link skopiowany do schowka