G..."> G...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11
#43034 07/12/2003 16:51
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Takie pytanko: na swojej stronie mam butonka do b&w i ma jakies 130E prowizji przyznanej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Gdzie ta kasa wplynie? Na moje konto bankowe? Czy na konto w b&w? Czy trzeba tym cos obrucic zanim wyplace?
update: sprawdzilem wlasnie, ze nie wplacalem tam zadnej kasy i nie mam podanych nawet danych konta bankowego czy numerow karty VE inteligo. W danych osobowych nie idzie tych danych o karcie dopisac, a wplacac tam nie mam zamiaru narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (wtedy by zapisaly sie moje dane).
Wiec jak jest z ta przyznana prowizja?

Bonus: Unibet
#43035 07/12/2003 17:34
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
O jakiej promocji mowicie? Z tego co widze na ich stronce to nie ma zadnej informacji o promocji 30euro

#43036 07/12/2003 18:35
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał zbrohoo:
[qb]O jakiej promocji mowicie? Z tego co widze na ich stronce to nie ma zadnej informacji o promocji 30euro[/qb]
Na samym B&W informacji o tym nie znajdziesz, ale na wielu stronach sa banery informujace o tej promocji. Jezeli nie masz tam konta i zapiszesz sie z takiego banera po wplaceniu 30E dostaniesz kolejne 30E. Taki baner znajdziesz np. tu [goal.pl].

#43037 07/12/2003 20:52
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
czy mimo iz mam juz konto w betandwin.de moge sie zalapac na ta promocje?

#43038 08/12/2003 00:52
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
czy mimo iz mam juz konto w betandwin.de moge sie zalapac na ta promocje?
niestety nie <<--info potwierdzone bo pytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Quote
O jakiej promocji mowicie? Z tego co widze na ich stronce to nie ma zadnej informacji o promocji 30euro
Obecna promocja jest dostepna i aktualna do konca tego roku.Banerek Na stronie priv [*******prv.pl]

#43039 08/12/2003 21:35
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Oryginalnie wysłał *******
Quote
czy mimo iz mam juz konto w betandwin.de moge sie zalapac na ta promocje?
niestety nie <<--info potwierdzone bo pytałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bzdura, nie wprowadzaj w blad. dobrze ze postanowilem dowiedziec sie u zrodla:
BetandWin.com oraz BetandWin.de to dwie rozne firmy posiadajace dwie rozne strony internetowe.

Oczywiscie jesli zarejestruje sie Pan w BetandWin.com za pomoca specjalnego banera, bedzie Pan uprawniony do skorzystania z naszej promocji rejestracyjnej.

#43040 08/12/2003 22:10
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no to powodzenia :zobacz:

#43041 11/12/2003 11:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HELP!!
Chcialem wplacic kase do betandwin, ale jedyny sposob, w jaki moge to w obecnej chwili wykonac to wplata gotowki na poczcie. Niestety nie za bardzo orientuje sie jak wypelnic druczek wplaty, gdyz nigdy nie wysylalem pieniedzy do zagranicznych bankow.
Dane banku:
Hypo Landesbank
Kaiser-Franz-Josef-Str.4a A - 6890 Lustenau
kod banku 58.000
nr konta 15.272.784.156
kod Swift HYPVAT2B

Prosze o POMOC. Jakiekoliek dodatkowe sugestie beda mile widziane.

Pozdrawiam.

#43042 11/12/2003 17:10
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
Q
Qcz Offline
old hand
old hand
Q Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 929
hey
Czy nikt nigdy nie dostal zadnej kasy z programu partnerskiego b&w? Nikt nie odpowie mi na pytanie zadane kilka postow wyzej? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#43043 12/12/2003 14:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,683
Witam
Może i B&W ma wyskokie kursy ale na nic się to nie zdaje bo jak coś się wygrywa to się dostaje limity, dzisiaj chciałem postawić na Rode 200$ i wyskoczył komunikat że mogę postawić tylko 140$ przecierz to jest robienie klientów w jajo.
wygrywsza=dostajesz limit
przegrywasz=zostajesz ich ulubieńcem

Pozd

#43044 15/12/2003 15:51
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
hej. mozecie mi powiedziec jak naprawde dziala program partnerski betandwin ?

mam konto w programie, pojawily sie ostatnio na nim Confirmed Sales w wysokosci 9 "sprzedazy". wszystko fajnie, przychodza maile ze nalezy sie prowizja x euro, pozniej y euro, a pozniej przyszedl mail ze nalezy sie z euro i ... odejeli je od moich lacznych prowizji. i teraz mam cale 0,5 Euro bo kilkakrotnie odejmowali je, a gdyby je dodac suma bylaby duuuuuuzo wieksza.

jak to sie dzieje? od czego oni licza prowizje?

#43045 15/12/2003 16:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no i chyba wiem..... :

"Każdy klient, który przez Twoją stronę partnerską dotrze do betandwin.com, zarejestruje i weźnie udział w grze, jest źródłem dochodu. Na początku gwarantowane jest 25 % dochodu brutto (obrót pomniejszony o rozdzielone zyski i opłaty za zakłady), jaki uzyskany będzie dzięki temu klientowi"

widac ci moi niezle graja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> spox.

#43046 16/12/2003 16:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 66
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 66
Witam
Mam pytanie : chce wpłacić na konto Betandwin 30 euro przez mBank podaje im kod 15.272.784.156 i wyskakuje mi informacja że podany numer jest nieprawidłowy . Wie ktoś dlaczego ??

#43047 24/12/2003 17:49
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
Nie dawno mialem konto w betandwin ale poprosilem ich na wlasna prosbe o zamknecie tego konta to bylo jakis czas temu i zamkneli mi konto powiedzieli ze moje dane beda przez jakis czas w ich systemie na bezpieczenstwa lub przypadku postepowania sadowego itp. Teraz jest promocja w BTW i chcialbym znow sie zapisac do nich(wiem ze pewnie mi niedlugo zamkna konto ale troche napewno bym pogral u nich). ale niestety niemoge sie zarejstrowac z mojego IP czy jakbym sie zarejstrowal z innego IP i gral potem na moim to czy moga mi sie doczepic i zamknac mi konto odrazu czy beda jakies konsekwensje ?

#43048 28/12/2003 02:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Na jakis adres mam wpłacic pieniadze do Betandwinu. Jestem z Polski i mam konto w mbanku.

P.S Odnosnie promocji ile razy trzeba obrocic bonusem aby moc wyplacic. Ile pieniadze ide na konto betandwinu.

#43049 28/12/2003 02:44
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Prosze o szybka odpowiedz...

#43050 29/12/2003 01:26
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Czy BetAndWin oferuje wypłaty na Neteller?

z góry dzięki
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43051 29/12/2003 04:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam, mozna zrobic przelew do betandwinu przez konto w mBanku?. Jesli komus sie udalo , prosze o napisanie na jaki adres zrobil przelew. Dzieki

#43052 29/12/2003 04:50
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Witam, mozna zrobic przelew do betandwinu przez konto w mBanku?. Jesli komus sie udalo , prosze o napisanie na jaki adres zrobil przelew. Dzieki[/qb]
Widzę że drążysz temat i nie znajdujesz odpowiedzi.
Nie robiłem nigdy przelweu z mBanku do B&W, bo zauważyłem że konto w mBanku mam w złotówkach, a do B&W trzeba wpłacić w innej walucie.
Sprawę rozwiązuje tzw. wirtualna karta mBanku. Transakcja dokonywana jest online, trwa kilka sekund. Taką kartę musisz zamówić telefonicznie na mLinii. Niestety musisz na nią czekać kilka dni od momentu zamówienia.
Tak przy okazji dodam, że karta jest niezwykle pożyteczna, nie tylko w wypadku korzystania z usług Betandwin.

#43053 29/12/2003 07:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Nie mozna z mBank zrobic przelewu do Betandwin (ani na zadne inne zagraniczne konto) - mBank nie ma przelewow zagranicznych !!!.

Mozna w mBank zamowic eKarte (25 PLN/rok) i za pomoca tej karty wplacac do BetandWin (2% prowizji).

nie ma natomiast zadnych problemow z wyplata wygranych z BetandWin na konto zlotowkowe w mBanku. Wyplata jest szybko (2-3 dni) i mBank przeliczy euro (lub inna walute) na zlotowki i zaksieguje na koncie.
Jedna wyplata na miesiac z BAW jest za darmo (nastepne w danym miesiacu kosztuja 7 euro)

arthx

Strona 8 z 11 1 2 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, alfa, poozon, forty, JelineK, latajaca_holenderka), 2,647 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,305
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1