Midas +12,5%, a zanosi się na dużo więcej, przy dobrych wiatrach nawet na dwucyfrówkę na wiosnę. Ja czekam do co najmniej 6, a potem się zobaczy. Żałuję, że przeznaczyłem na tą spółkę mniej kasy niż na inne. Karen znowu na dnie i to dno może się jeszcze trochę pogłębić, ale w końcu powinno być jakieś wybicie. Zaczyna mnie martwić BBZ, bo dokupiłem jeszcze "Zenka", jest to dla mnie najważniejsza spółka, a nie wygląda to dobrze- po jednodniowym wzroście błyskawiczne spadki, złe nastroje inwestorów, widmo spadków nawet poniżej złotówki :/. No nic, traktuję BBZ długoterminowo, ale jednak nie chcę zejścia poniżej 1,05.
ja tez nie chce , przy mojej cenie zakupu 0,80jestem spokojny na razie cieszy kernel ogólnie idiotenhossa trwa nadal ale dopoki edek nie przebije 1,42 , jestesmy dalej blisko zakretu , stad nadal trzymam dolarki
Franek kimono [stojeipatrze.blogspot.com] Ciekawe co na to mlodzi, wyksztalceni, kredyciarze z wielkich miast Czyzby przed Nimi byla perspektywa niewolnictwa na x lat warosc majatku w dol,a spalata kredytu...
nic , robole i chłopstwo sobie poradzi , ci piersi maja jakis fach i sobie poradza , ci drudzy to kasta chroniona przez oligarchow , a ynteligenci beda zrec po smietnikach , głosujac nadal na swoich oprawców byleby rezim utrzymał ich status ynteligenji
Od razu niewolnictwo przez x-lat? A nie łatwiej po prostu zostawić taki domek/mieszkanko bankowi? Straty banku uzupełni natomiast podatnik (Rysio Ochudzki). I wszyscy będą zadowoleni, oprócz Rysia
w Polsce zostawienie mieszkanka bankowi nic nie da, bo poddajesz się egzekucji do wyższej kwoty niż nawet bierzesz. jeśli bank sprzeda mieszkanie i nie pokryje to długu to resztę mają prawo dalej ściągać.
Bogacimy się! W tym roku za średnią krajową kupimy 230 dorodnych karpi. Rok temu stać nas było tylko na 229, a w 2008 r. – 230. Oznacza to, że nasze zarobki znowu zaczynają rosnąć.
1. inflacja rośnie, to i zarobki hehe 2. prezesi banków cieszą się jezeli ktoś nie może spłacić kredytu hipotecznego, bo po 5 latach taka nieruchomość traci na wartości i sprzedają ją swoim kolesiom ...[ np. w usa okazało się że kiedy ludzie mieli przejściowe problemy ze spłatą, i te problemy minęły i mogli uregulować wszystkie zaległości to prezesi banków nie byli tym zainteresowani.Toczy się tam śledztwo o to, ale to dobrze wiecie.] 3. no ale mieszkać gdzieś trzeba , jak ktoś może to nawet w kartonie na dworcu. Jak się da.
Bogacimy się! W tym roku za średnią krajową kupimy 230 dorodnych karpi. Rok temu stać nas było tylko na 229, a w 2008 r. – 230. Oznacza to, że nasze zarobki znowu zaczynają rosnąć.
znalazłam tych, którzy wykupili te wszystkie karpie i czytamy artykuły typu ''zawrót głowy od sukcesu ''. Wystarczy promocyjna cena i już jest artykuł w gazecie.
I jak tam byczki , wkrótce zjazd w dół europa i chiny oraz zamkniecie kontraktów choćby dlatego i tu nawet Fed wam nie pomoze , a na Edku spodziewajcie sie przełamania na 1,30 w nowym tygodniu
I jak tam byczki , wkrótce zjazd w dół europa i chiny oraz zamkniecie kontraktów choćby dlatego i tu nawet Fed wam nie pomoze , a na Edku spodziewajcie sie przełamania na 1,30 w nowym tygodniu
no pewnie ze tak teraz sobie moze byc realizuje papiery krotkoterminowe a dlugoterminowe i tak trzymam na longa poza tym przewiduje ze zjazd moze byc nawet do konca I kwartalu, znaczy chcialbym zeby byl bo by sie troche dokupilo papierow po taniosci - takze pierwszy raz od dawna bede sciskal kciuki za Twoja koncepcje Eldo
I jak tam byczki , wkrótce zjazd w dół europa i chiny oraz zamkniecie kontraktów choćby dlatego i tu nawet Fed wam nie pomoze , a na Edku spodziewajcie sie przełamania na 1,30 w nowym tygodniu
Eldo, myslisz że przyjmiemy euro? zdążymy? czy Polska jest takim tygrysem europy o jakim mówiło się o estonii i łotwie? jak to się potem zakończyło? cuda, panie, cuda.
Eldo, myslisz że przyjmiemy euro? zdążymy? czy Polska jest takim tygrysem europy o jakim mówiło się o estonii i łotwie? jak to się potem zakończyło? cuda, panie, cuda.
nie wiem raczej nie , a to dobrze dla nas choc czy ja wiem , bo kiedy złoty zleci na pysk , eksport moze nie wystarczyc i długi zawalą nasz kraj dobrobytu
Jak długoterminowo to prosze kurs USD/PLN determinuje edek Po czerwcowych dołkach nastapiła korekta na 1,42 , teraz mamy ruch powrotny technicznie edek jest "skazanys korekte " na testowanie czerwcowego dołka , choc po drodze bedziemy mieli pewnie jakas korekte , która jednak nie przekroczy 1,40 , wtedy nalezałoby dokupic dolca i spokojnie czekac na okolice 1,18 na edku wywalajac wtedy dolca , powinien przekroczyc 3,50 za pln, w pierwszym kwartale przyszłego roku
franek terminator , wkrotce kupie sobie mieszkanko od młodej esemesowej małpki za połowę jej ceny zakupu ale paka na kernelku poszła , trzymam go nadal