Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Platini
Nie ma sprawy, napiszę wam na priv bądź zgadamy się na gg.
Jeśli chcecie na gg to podajcie mi na priv wasze namiary.

Tyle, że nie dziś. Idę właśnie do sklepu kupić jakąś butelczynę whisky i spokojnie podelektować się finałem USO u kolegi wink

Wieczorkiem jutro jeśli będzie chwila to może po LM pogadamy toast


mi wystarczy, jak na priv skrobniesz swoje magiczne sztuczki wink na gg rzadko bywam i ciezko mnie tam zlapac.

Dzieki piwo

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
a jaka jest roznica miedzy clearance i nie-clearance ? oczywiscie nie pytam tu o to, ze jedno to wyprzedaz a drugie normalna sprzedaz wink chodzi mi o kwestie wysylki /techniczne/

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
No taka, ze towarow z clearance obecnie nie wysylaja na adresy poza USA i Kanada.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Wyślą wink

A ceny niektórych rzeczy na wyprzedaży to crazy
Istne szaleństwo, tylko czasami jest kilka minut na zakup bo wszystko znika w mgnieniu oka ..

Wszystko później bo jestem mega zmęczony a w dodatku teraz czasu nie mam :/

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Platini jak coś to mogłbyś mi też wysłać, ponieważ w najbliższym czasie chciałbym coś sprowadzić z USA. Mam pytanie czy zamawiał ktoś już np. sprzęt elektroniczny z amazona?

Dołączył: Dec 2010
Posty: 1
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 1
Witaj Platini mam mały problem z zamówieniem z clearance A&F a widzę że się orientujesz w temacie więc jeśli mógłbyś pomóc to proszę o info na PW pozdrawiam

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by siwy.wp
Witaj Platini mam mały problem z zamówieniem z clearance A&F a widzę że się orientujesz w temacie więc jeśli mógłbyś pomóc to proszę o info na PW pozdrawiam

a masz juz pw odblokowane po 1 poscie? wink

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1
a w sumie to dziwna polityka tych firm że nie można kupować poza canadą oraz usa przecież to dla nich czysty zysk im więcej sprzedadzą tym więcej zarobią hmm

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Wpadłem na taki pomysł aby kupić (sprowadzić do Polski) E39 M5 VT550 Supercharger System czyli kompresor do samochodu wart $8,495.00.

Teraz tak ,podejrzewam że zamawiając to na stronce z opłatą przesyłkową 195 $ doliczą mi cło ,podatek itd nawet nie chce tego liczyć.

Zestaw składa się z następujących elementów

http://www.fotoszok.pl/show.php/335971_beastpower-ca-sc-m5-e39-18.jpg.html

Nie znalazłem danych ile to może ważyć na oko z 30 kg. Czy w takim przypadku nie lepiej wykupić bilet do USA przy okazji pościągać trochę ciuchów co tanie na wyprzedażach i wybrać się po to osobiście ? W firmach tuningowych w Niemczech koszt takiego kompresora z założeniem to około 15 k euro więc spora różnica a osiągi porównywalne. Uda się to jakoś przemycić ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Znajomy sprowadzał jakiś wzmacniacz do gitary i wartość była podobna. Waga ok. 20-25kg. Zaryzykował i wysłał poprzez firmę wysyłkową, z której i ja korzystam (jakby co to PW) i wysłali mu drogą morską z wartością ok. 100$. Jak doszła przesyłka po ok. 4 tygodniach to zapłacił vatu i innych opłat ok. 400zł.
Wiadomo, że jakieś jest ryzyko z zaniżeniem wartości, ale w jego przypadku wszystko poszło pomyślnie i sporo zaoszczędził.

Dołączył: Feb 2011
Posty: 1
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Feb 2011
Posty: 1
witam,
czy udało Ci się uzyskac info jak obejść blokadę clearance A&F?
Będę wdzięczny za info w tj sprawie
pozdr

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Kolejny post z nowego konta, by uzyskać tylko niezbędne info smile

Wszystko da się zrobić jak jeszcze wspomniałem w ubiegłym roku. Tylko w tym wypadku nie wiem z kim mam do czynienia. Nie lubię osób, które chcą jeszcze zarobić na tym, że udało im się kupić coś z A&F czy Holli a później słono sobie za te rzeczy na allegro życzą ..

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
kupowaliście kiedyś w NBA Store ?

chcę zamówić koszulkę, tylko nie wiem, jaki rozmiar, bo chyba amerykańska rozmiarówka jest nieco inna niż nasza..?

Wymiary:
wzrost - 191
klatka - 108
pas - 105

Polecicie coś, pls ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Oni chyba nie wysylaja do PL.
ALbo sie cos zmienilo.

PS Ty grubasie tongue

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by lupus
Oni chyba nie wysylaja do PL.
ALbo sie cos zmienilo.

PS Ty grubasie tongue


laugh

kumpel jedzie, moze mi przywiezc wink

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
@Lupus, a nie orietnujesz sie, jak tam rozmiarowka? wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Moge cos powiedziec o rozmiarowce.

Ogolnie jak tam w USA przymierzalem L to bywalo za duze, mimo ze normalnie nosze L.

Aczkolwiek bywaja czasem tez wyjatki, nie ma co generalizowac. Najlepiej by bylo dopasowac do wyamirow.

Prechodzilem obok tego sklepu i naprawde robi wrazenie smile

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
no ja tak patrze na 'sizing chart' na stronie i tam L ma: 122 - klatka, 84 - dlugosc. Wiec na oko, wyglada calkiem spoko. A np. XL ma tylko 2 cm wiecej dlugosci, ale az 10 wiecej w klatce...

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
NIe zamawialem nic z tego sklepu.
Co do rozmiarowki, tam gdzies powinny byc podawane rozmiary w calach to sobie przeliczysz.

Faktem jest to, ze amerykanskie grube czarne dupska to nie to co nasze smukle sylwetki.
Prawda jest taka, jak wspomnial powyżej Self.
Na mnie Lka tez wisi, a Mka jest idealna.
Ale to też zalezy od producenta.
Jakis czas temu kupilem sobie spodenki od innego producenta i ze mnie spadaja frown

Jak nie trafisz za 1szym razem z rozmiarem, to bedziesz wiedzial na przyszlosc, najwyzej bedziesz sprzedawal.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Nie wiem jak z tym sklepem ale mam nauczkę i nie sugeruję się podanymi ramkami, wymiarami bo mogą sobie je wsadzić wink

Uczyniłem raz tak ze spodniami Holli to razem z dziewczyną pewnie bym się w nie zmieścił.
Rozmiar mały a spodnie mega - niektórzy chyba tą historię znają .. wink

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon, 11kera11), 989 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,666
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1