|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
A wyslales im jakich rachunek ze swoim adresem? Standard w wiekszosci kasyn> wyslalem im rachunek bankowy za ostatnie 3 miesiace bo napisali ze moze byc rachunek bankowy ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
I sa tam twoje dane adresowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Kolejne 20$ dodali wlasnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
I sa tam twoje dane adresowe? tylko imie i nazwisko, wyslalem im jeszcze rachunek za telekomunikacje moze byc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Najwazniejsze jest to, zeby byly twoje dane adresowe na takim rachunku. Jak masz problemy, to zalatw sobie z banku zaswiadczenie o posiadanym rachunku z pelnymi danymi, zaoszczedziesz sobie czasu w przyszlosci, jesli zamierzasz grac w kasynach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
wyslalem im rachunek za telekomunikacje w wersji elektronicznej a oni mi na to ze musi byc scan rachunku papierowego nie no kasyno z sredniowiecza, teraz kazda firma wysylka e-rachunki i co teraz mam jeszcze czekac parenascie dni na otrzymanie wersji papierowej ? Jak czlowiek wplaca to jest git a jak chce wyplacic to wielkie problemy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2010
Posty: 129 |
wyslalem im rachunek za telekomunikacje w wersji elektronicznej a oni mi na to ze musi byc scan rachunku papierowego nie no kasyno z sredniowiecza, teraz kazda firma wysylka e-rachunki i co teraz mam jeszcze czekac parenascie dni na otrzymanie wersji papierowej ? Jak czlowiek wplaca to jest git a jak chce wyplacic to wielkie problemy. wysłałem kilka dni temu rachunek elektroniczny za internet i bez problemu poszło. wypłata 2 dni szła po weryfikacji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
Na moim koncie pojawila sie promocja ,,60 Minutes & 1000 Free Friday Night Party Get $1000.00 FREE (no deposit necessary)" jest to jakas promocja dwu etapowa, z tego co pamietam to bylo cos kiedys podobnego, czy ktos wie o co chodzi z ta promocja ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Na moim koncie pojawila sie promocja ,,60 Minutes & 1000 Free Friday Night Party Get $1000.00 FREE (no deposit necessary)" jest to jakas promocja dwu etapowa, z tego co pamietam to bylo cos kiedys podobnego, czy ktos wie o co chodzi z ta promocja ? Wszystko masz opisane w termsach ... ale po co grać w kasynie ze średniowiecza, nie lepiej pograć w jakimś nowoczesnym?  Przy okazji kalendarza świątecznego to dali 40 cukierków, mimo że miałem wcześniej już 1 obrócony, a więc warto sprawdzić, tylko do 00:00. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498
Viva Las Vegas!
|
|
Viva Las Vegas!
Dołączył: Dec 2009
Posty: 2,498 |
mnie te 40 EUR ominęło... chyba nie prędko teraz dostanę, chyba, ze uderze do Franka bezpośrednio na facebooku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Graliście te dwuetapówki ? Ze dwa tygodnie temu skusiłem się i z 500 zrobiłem prawie 5000 - potem depozyt (max odbioru było bodajże 375) i do bazy. Dziś dawali 1000 - zrobiłem z tego ponad 36000 i pełen najgorszych myśli (ale niezdrowo napalony) dopłaciłem depozyt 25 i 425 spuściłem w ciągu 3 minut. Potem z własną stówka poszło jeszcze szybciej. Ktoś z Was coś na tym ugrał ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Ja ich osobiscie nie lubie ,ale widzialem juz sporo wpisow o wyplatach z tych promocji wlasnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Graliście te dwuetapówki ? Ze dwa tygodnie temu skusiłem się i z 500 zrobiłem prawie 5000 - potem depozyt (max odbioru było bodajże 375) i do bazy. Dziś dawali 1000 - zrobiłem z tego ponad 36000 i pełen najgorszych myśli (ale niezdrowo napalony) dopłaciłem depozyt 25 i 425 spuściłem w ciągu 3 minut. Potem z własną stówka poszło jeszcze szybciej. Ktoś z Was coś na tym ugrał ??? Tak kilka razy wypłacone. Po zmianie warunków obecnie najlepszy bonus u nich 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2010
Posty: 235 |
u mnie podobnie jak u Farciarza. Jak obraca sie to co nie Twoje to szybko idzie sie wzbogacic a jak juz sie wplaci wlasne pieniadze to mozna 400-500$ przegrac w ciagu kilkunastu minut wiec pewnie maja tak system ustawiony ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
To kasyno to podróż pieniędzy w jedną stronę jak ktoś nie korzysta z bonusów no deposit. Kiedyś wpłaciłem tam 25$ dostałem razem 75$ i w 75 spinach za 1$ trafiłem równe zero. Na dwóch różnych slotach uzyskać tak wspaniały wynik to jest coś. Lepiej już zagrać na Micro, Netent, playtechu albo na Party Casino bo jest chociaż szansa że się coś wygra a nie obracać pół dnia jakiś dziwny bonus z mega obrotem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Bardzo sie mylisz,ale nie mnie to wyjasniac  Kto duzo gra w tej seici to doskonale wie,ze jest zupelnie przeciwnie do tego co napisales
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Dodam,ze gdyby powstalo nowe kasyno Rivala akceptujace Polakow i dajace Nam normalnie bonusy od reki byliby tam chetni do gry i wplat .Sęk w tym,ze zadne nowe juz Nas nie bedzie akceptowalo .
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
Tam jest sporo slotow very high variance, na takich latwo sie szybko wyzerowac, wiec zalezy na jakie trafiles. Jednak, zeby wyciagac jakies dalekoidace wnioski, to trzeba pomeczyc dany soft, po jednym depozycie to niewiele mozna stwierdzic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,868 Likes: 12 |
Nowe free bonusy .U mnie jest 100$ i 50$
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834 |
Nowe free bonusy .U mnie jest 100$ i 50$ U mnie brak, a dali Tobie może 1000$ i 60 minut? Bo mnie to w sumie te już bardziej interesują niż zwykłe free 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|