|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
a tak na marginesie: LA Clipers dziś pewniak, biore na siebie  podbijam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
?
Last edited by Ci±gutka; 21/12/2010 02:09.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
a tak na marginesie: LA Clipers dziś pewniak, biore na siebie  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Graty za Trento 3-0
ja się muszę jedynie zadowolić tym Osasco po 5,10
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Nie tak łatwo uciekać w 6 sześciu przed tymi bombami na takim małym boisku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
O linii 3ciego metra w Teheranie nie słyszeli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj. magnet a czy wiesz ze Cendrus aka Mario zajebał kiedyś 100zł znaczy kobieta z betako pomylila się a ten cham wziął kase i dał dzide 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj. magnet a czy wiesz ze Cendrus aka Mario zajebał kiedyś 100zł znaczy kobieta z betako pomylila się a ten cham wziął kase i dał dzide  nobody is perfect
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,597 Likes: 10 |
under 135.5 izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Zaaabawkaaaa Trentino po 3:0  Zaaabawkaaa  Dzisiaj 2 promocyjki dobawione izi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
pogratulował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
kierwa 2 punktow zabraklo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj. magnet a czy wiesz ze Cendrus aka Mario zajebał kiedyś 100zł znaczy kobieta z betako pomylila się a ten cham wziął kase i dał dzide  Kazde dziecko by pewnie tak zrobilo, 100zl dla nich piechota nie chodzi, kieszonkowe pewnie gora 10zl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj. magnet a czy wiesz ze Cendrus aka Mario zajebał kiedyś 100zł znaczy kobieta z betako pomylila się a ten cham wziął kase i dał dzide  nobody is perfect Dał dzide? Co przez to rozumiesz :D, bo ja Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj. magnet a czy wiesz ze Cendrus aka Mario zajebał kiedyś 100zł znaczy kobieta z betako pomylila się a ten cham wziął kase i dał dzide  Zycie jest brutalne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
rusza ktos Sopot? under, 3-0 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Na tym forum ewidentnie kociarstwu dali za duzo luzu  ! Sam zaczepiasz i do tego wyzywasz! Odejdz od kompa idz do dziewczyny czy tam chlopaka i sie wyzyj. magnet a czy wiesz ze Cendrus aka Mario zajebał kiedyś 100zł znaczy kobieta z betako pomylila się a ten cham wziął kase i dał dzide  Kazde dziecko by pewnie tak zrobilo, 100zl dla nich piechota nie chodzi, kieszonkowe pewnie gora 10zl  Nie ma z Wami dyskusji... Jak dostawalem 10zl kieszonkowego to gosciu jeszcze rowerkiem pod szafe wjezdzales  ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Co to za jakis balwan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
Nie ma z Wami dyskusji... Jak dostawalem 10zl kieszonkowego to gosciu jeszcze rowerkiem pod szafe wjezdzales  ... Zaprezentowales wlasnie swoj poziom intelektualny 
|
|
|
Link skopiowany do schowka