|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Wiadomo , że Kuba ma dodatkowy typ w tym tyg. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
podzielam zdanie poprzedników, tylko cos meczy nie widac do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Jest challenger w Orlando i jakis turniej ITF ( poza kilkoma meczami z pucharu Davisa ), ale czy będzie oferta z tych imprez ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
THOM , Twój bilans to [color:"blue"] 4-3 [/color] , a nie 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Last edited by Gregov; 28/11/2005 16:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
O ofertę z ITF-u będzie ciężko. W tamtym tygodniu turniej w Poitiers miał pulę nagród 75000$ i był stosunkowo mocno obstawiony (tzn. kojarzyłem kilka nazwisk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) teraz chyba tylko turniej w Palm Beach na cegle z pulą nagród 50000$ być może gdzieś się pojawi (może Fonbet, może GB). Co do panów to mamy turniej w Orlando z masą kelnerów, ale myślę, że wszystkie buki które miały do tej pory chale ze Stanów w ofercie teraz też coś wrzucą. Narazie trwają tam kwale i pewnie oferta na turniej główny pojawi się we wtorek albo środę. Nie mniej jednak będzie tam tylko 31 spotkań do rozegrania + max 7 spotkań z Davisa o ile się nie skończy 3:0 po dwóch dniach dla którejś ze stron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Zakładając, że wszyscy ci którzy podali komplet typów w poprzednim tygodniu zrobią to samo w tym tygodniu to będzie (bez UD) 19 osób x 7 typów czyli 133 typy. Taktyki a'la RyanGiggs pewnie nie będzie się dało uniknąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Przeciez to jest tylko zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jestem jak najbardziej z wami, czyli dodatkowy typ dla Kuby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
Taktyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a'la RyanGiggs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ciekawe...pewnie chodzi o ten woz-przewoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a swoja droga to ciezko z typowaniem bedzie...bez babek cieniutko a nawet jesli bedzie ten ITF to tez ciezko...malo znane nazwiska choc osobiscie bede kibicowal kwalifikantkom Kleybanovej, kondratieva zdaje sie wogule nie zagrala Snyder odpadla.
a z glownego to nic powiedziec sie nie da bo ani Czink w formie nie jest a talent AShley wg mnie dawno sie skonczyl. Klaschka,Mattek no i Ivana Abramovic...moga powalczyc reszta to albo nie znam albo forma taka sobie...
Zatem zostaje Davis Cup...
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216 |
Dzieki bardzo za dodatkowy typ Co do typowania to mam identyczne zdanie jak Goget jesli ktos nie zastosuje taktyki a'la Ryan to ma mizerne szanse by cokolwiek osiagnac w tym tygodniu ale co tam w trudnych warunkach takze trzeba sie sprawdzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511 |
12 tydzien: 7-2 (+2) UD (1-0) w sumie: 66-28 UD(6-5)
Mam nadzieje ze wysoko postawilem poprzeczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Z tego co liczylem do UNDERDOGI zadecyduja takze Goget musisz trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim. Z mojej strony to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
No nie udało się, szkoda bo było blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ostatni Tydzień 4-2 (-1)
Ogólnie : 64-35 (+15) UD : 9-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
ostatni tydzien odpuscilem... ale zeby nie bylo ze olalem konkurs.. z uwagi na slaba oferte i niemozliwosc walki o czolowe miejsca.. nie chcialem pozbawiac typow czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Takze 0-7
Walka wspaniala gratulacje!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349 |
12 tydzień: 7-0 (-1) Razem 63-23
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Jeśli dobrze policzyłem to 4-3.
Dzieki za rywalizacje i zabawe. Gratuluje najlepszej trójce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062 |
XII tydzień
4-2 (-1)
57-29 ; UD 4-7
Gratulacje dla trójcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka