"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
#431062 28/11/2005 13:51
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Wiadomo , że Kuba ma dodatkowy typ w tym tyg. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#431063 28/11/2005 14:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
podzielam zdanie poprzedników, tylko cos meczy nie widac do typowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Jest challenger w Orlando i jakis turniej ITF ( poza kilkoma meczami z pucharu Davisa ), ale czy będzie oferta z tych imprez ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />

THOM , Twój bilans to [color:"blue"] 4-3 [/color] , a nie 3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Last edited by Gregov; 28/11/2005 16:57.
#431064 28/11/2005 17:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
O ofertę z ITF-u będzie ciężko. W tamtym tygodniu turniej w Poitiers miał pulę nagród 75000$ i był stosunkowo mocno obstawiony (tzn. kojarzyłem kilka nazwisk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) teraz chyba tylko turniej w Palm Beach na cegle z pulą nagród 50000$ być może gdzieś się pojawi (może Fonbet, może GB). Co do panów to mamy turniej w Orlando z masą kelnerów, ale myślę, że wszystkie buki które miały do tej pory chale ze Stanów w ofercie teraz też coś wrzucą. Narazie trwają tam kwale i pewnie oferta na turniej główny pojawi się we wtorek albo środę. Nie mniej jednak będzie tam tylko 31 spotkań do rozegrania + max 7 spotkań z Davisa o ile się nie skończy 3:0 po dwóch dniach dla którejś ze stron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.Zakładając, że wszyscy ci którzy podali komplet typów w poprzednim tygodniu zrobią to samo w tym tygodniu to będzie (bez UD) 19 osób x 7 typów czyli 133 typy. Taktyki a'la RyanGiggs pewnie nie będzie się dało uniknąć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

#431065 28/11/2005 22:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Przeciez to jest tylko zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> jestem jak najbardziej z wami, czyli dodatkowy typ dla Kuby.

#431066 28/11/2005 22:53
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
Taktyki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> a'la RyanGiggs? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ciekawe...pewnie chodzi o ten woz-przewoz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga to ciezko z typowaniem bedzie...bez babek cieniutko a nawet jesli bedzie ten ITF to tez ciezko...malo znane nazwiska choc osobiscie bede kibicowal kwalifikantkom Kleybanovej, kondratieva zdaje sie wogule nie zagrala Snyder odpadla.

a z glownego to nic powiedziec sie nie da bo ani Czink w formie nie jest a talent AShley wg mnie dawno sie skonczyl.
Klaschka,Mattek no i Ivana Abramovic...moga powalczyc reszta to albo nie znam albo forma taka sobie...


Zatem zostaje Davis Cup...

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#431067 29/11/2005 00:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,216
Dzieki bardzo za dodatkowy typ
Co do typowania to mam identyczne zdanie jak Goget jesli ktos nie zastosuje taktyki a'la Ryan to ma mizerne szanse by cokolwiek osiagnac w tym tygodniu ale co tam w trudnych warunkach takze trzeba sie sprawdzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#431068 03/12/2005 08:29
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 7,511
12 tydzien:
7-2 (+2)
UD (1-0)
w sumie:
66-28 UD(6-5)

Mam nadzieje ze wysoko postawilem poprzeczke <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Z tego co liczylem do UNDERDOGI zadecyduja takze Goget musisz trafic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim.
Z mojej strony to wszystko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#431069 03/12/2005 23:01
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
No nie udało się, szkoda bo było blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ostatni Tydzień
4-2 (-1)

Ogólnie : 64-35 (+15)
UD : 9-3

#431070 04/12/2005 17:10
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
ostatni tydzien odpuscilem... ale zeby nie bylo ze olalem konkurs.. z uwagi na slaba oferte i niemozliwosc walki o czolowe miejsca.. nie chcialem pozbawiac typow czolowki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Takze 0-7

Walka wspaniala gratulacje!!!

#431071 04/12/2005 21:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,349
12 tydzień: 7-0 (-1)
Razem 63-23

#431072 04/12/2005 21:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Jeśli dobrze policzyłem to 4-3.

Dzieki za rywalizacje i zabawe. Gratuluje najlepszej trójce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#431073 04/12/2005 22:08
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
Dołączył: May 2003
Posty: 3,062
XII tydzień

4-2 (-1)

57-29 ; UD 4-7

Gratulacje dla trójcy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, burbon, alfa, Lukasz111, rafal08), 2,704 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,414
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1