Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
konsola Playstation 3 razem z Playstation Move, pilotem i 6 grami

Konsola PS3 [allegro.pl]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.

Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ?

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Originally Posted by Fro_Lech
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.

Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ?
nie

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
ja bym sie klocil, zeby pokryl koszty wysylki do niego, i pozniej wysylki prawidlowej paczki dla Ciebie

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by lelu
ja bym sie klocil, zeby pokryl koszty wysylki do niego, i pozniej wysylki prawidlowej paczki dla Ciebie

uważam, że jest to ewidentny błąd sprzedawcy i bez dyskusji powinien pokryć wszystkie koszty z dostawą wylicytowanego towaru boks

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by yaaho
Originally Posted by Fro_Lech
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.

Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ?
nie


glupoty gadasz.
Wystarczy napisac do allegro z cala sytuacja, sprzedajacy pokrywa koszty przesylki - nie raz juz tak mialem.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Fro_Lech
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.

Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ?

paczka przyszla kurierem?? jesli tak to powinienes paczke otworzyc przy kurierze, w przypadku jak cos sie nie zgadza to odmawiasz przyjecia paczki, kurier zwraca kase, piszecie protokol nic wiecej Cie nie obchodzi, zadnych kosztow nie ponosisz, jesli paczka przyszla poczta to nie wiem tongue

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Pocztą.

Dałem szansę sprzedawcy żeby sam zaproponował rozwiązanie i przedstawił dwa wyjścia :
Wysyła prawidłowy towar na swój koszt i pokrywa przesyłkę do niego z "pomyłką" lub "Pomyłkę" zaproponował za promocyjną cenę, a prawidłowy na jego koszt, także zachowanie sprzedawcy na wysokim poziomie.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
2 koszuleczki XL nowe niestety przysłano mi nie te rozmiary co chciałem, wszystko opakowane z metkami


79 zł sztuka

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Mam do sprzedania konsole Nintendo Wii, przerobiona systemowo, pełny komplet + 10 gier. Stan BDB. Cena - do uzgodnienia..

Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Czesc,

mam do sprzedania nowiutka (dzisiaj odebralem przesylke) Nokie N97 mini z zestawem nawigacyjnym.
Jutro pojawi sie na Allegro.
Cena jaka proponuje to 1100. Jestem otwarty na negocjacje.
Odbior osobisty na terenie Warszawy lub 24.12 w Kielcach smile

[Linked Image]

[Linked Image]

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432

Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
Perfuma Resovii 40 zł

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Pytanie do allegrowiczów..
Mogę allegro traktować jako "reklame"? Wystawiać wyłącznie licytacje, z długim terminem, w cenie takiej, jaka od razu satysfakcjonuje mnie, gdyby ktoś kupił. Ktoś podbije to super, ale raczej w to wątpię.
Płace normalnie za wystawienie, a przed końcem aukcję kasuje lub (jeśli tak można) przedłużam termin.

Możliwe to bez narażania się na jakieś blokady?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Originally Posted by wwwujek
Pytanie do allegrowiczów..
Mogę allegro traktować jako "reklame"? Wystawiać wyłącznie licytacje, z długim terminem, w cenie takiej, jaka od razu satysfakcjonuje mnie, gdyby ktoś kupił. Ktoś podbije to super, ale raczej w to wątpię.
Płace normalnie za wystawienie, a przed końcem aukcję kasuje lub (jeśli tak można) przedłużam termin.

Możliwe to bez narażania się na jakieś blokady?
wwwujek jak sam mówisz wystawiasz aukcję od razu z ceną jaka Cię interesuje. Ktoś kupuje- jesteś zadowolony, nie kupuje- aukcja się kończy i wystawiasz ponownie.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Rozumiem smile Pytanie z założenia głupie, ale nie mam kompletnie nic wspólnego z allegro.. Taka sama zasada w przypadku, kiedy wystawię tanio, ale założę "cenę minimalna", tak?

Chciałbym allegro traktować jako "wystawkę", wiele osób szuka w necie, ale zakłada jakąś lokalizację..

Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący..
Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier.

Dogadamy się co do ceny na 100% smile

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
1 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka), 2,179 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,817
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1