Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#4237589 16/11/2010 21:50
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Karsiyaka-Zadar 1 1.36 19:30 bet365

Turecka ekipa to solidny zespol grozny u siebie.W lidze tureckiej maja bilans 3-2.Ostatnio zagrali bardzo dobre 2 mecze wygrywajac na wyjezdzie z Turk Telecom 96-78 i u siebie rozbili Mersin 106-71.Swoja gre opieraja na doswiadczonych Amerykanach i znanym z polskich parkietow Jovo Stanojevicu.Natomiast Zadar to juz nie ta ekipa co rok temu.Z zespolu odeszli najlepsi zawodnicy.Z tych co odgrywali jakas role w tamtym sezonie zostal tylko Marko Car.Do zespolu doszli mlodzi utalentowani zawodnicy bez doswiadczenia na europejskich parkietach.Gra zadaru opiera sie na dwoch zawodnikach(Car i Vladovic) jednak nie maja oni zbytniego wsparcia od mlodych i niedoswiadczonych graczy w swoim zespole.W lidze Adriatyckiej sa na 13 miejscu z bilansem 2-5.Takze Turcy dzis powinni rozbic w pyl Zadar w handicapie...

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
TU/Rock-Lukoil Academic 2 1.55 18:00 Bet365

Dzis rzucil mi sie w oczy mecz Lukoilu.Jest to bez watpienia najlepszy zespol bulgarski oparty na Amerykanach.Tydzien temu bez problemu odprawili Portugalczykow,natomiast Rock uleglo w Szwajcarii Lugano.Lukoil to ograna ekipa na europejskich parkietach.W tym roku walczyli w kwalach do Eurocapu lecz odpadli.Minimalnie lepszy okazal sie od nich Aris:u siebie 74-78 i na wyjezdzie 93-92.Wiec jesli pokonali Aris to teraz pownni to powtorzyc z Rockiem...

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Karsiyaka 88-81 kasa
Lukoil 80-72
kasa

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Nizhny Novgorod-Szolnoki Olaj 1 1.50 bet365 5/10 17:00

Dzis postanowilem zagrac na zespol ktory....jeszcze nie wygral w tym pucharze meczu.Sadze ze dzis sie przelamia i wygraja na wlasnym parkiecie z tego wzgledu ze Wegrzy bardzo duzo traca na wyjazdach ze swojej sily.W pierwszym meczu Wegrzy wygrali po zacietym meczu 86-82.Trener Rosjan podkresla ze dzis chca wygrac pierwszy mecz w tych rozgrywkach dla swoich kibicow.Nadmienia takze ze ten mecz to jeden z etapow przygotowan do meczu ligowego z Enisey w sobote i chca do niego przystapic w dobrych humorach a zeby tak sie stalo dzis musza wygrac...

GL

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Nie wiem czy na 100% dobrze wszystko przeanalizowałem, więc chętnie przeczytam potwierdzenie od osób, które konkretniej w tym pucharze siedzą smile

Wg mnie bardzo interesująco zapowiada się dzisiejsza rywalizacja w Grupie B. Aktualnie tabela wygląda tam tak:

[Linked Image]

Wychodzi na to, że każda z drużyn ma szanse na awans. Ventspils gra bowiem u siebie z Maccabi a Skyliners podejmują Khimik.
Oba spotkania grane są o różnych godzinach. Zaczynają o 17:00 Ventspils - Maccabi. Wynik tego spotkania będzie bardzo ważny dla pozostałych drużyn w tej grupie.

Dlaczego:
Jeżeli wygra Maccabi to ma zapewniony awans i ten wynik dodaje skrzydeł drużynie Skyliners, która jeżeli zwycięży to również wchodzi (ponieważ ma na koncie dwie wygrane z Venspilsem). Khimik nawet jeżeli w tym momencie wygra to zrówna się z Ventspilsem ale dwa razy z nimi przegrało więc wypadnie. Natomiast, jeżeli spotkanie o 17:00 wygra Ventspils, wówczas szans na awans nie mają Skyliners (ponieważ dwa razy przegrali z Maccabi) ale mają te szanse Khimik, gdyż wygrali dwa razy z Maccabi.

Zatem pozostaje czekać na przebieg/wynik pierwszego spotkania i jeżeli wygrają Gospodarze to wtedy można spróbować na Gości w drugim spotkaniu, gdzie kurs jest w granicach @6.

Tak jak pisałem na początku - niech ktoś jeszcze na to popatrzy czy się gdzieś nie walnąłem i źle nie popatrzyłem wink

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Wszystko się zgadza - c1amak.

Pozostaje tylko czekać na rezultat meczu wcześniejszego.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
Nie analizowałem tego w ogóle ale Khimk pierwszy mecz Przegrał z Maccabi a nie tak jak piszesz że wygrał oba mecze..

expert #4312027 22/12/2010 00:33
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Przegrał 4, ale wygrał w Haifie 7

akagi #4312032 22/12/2010 00:35
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
dokładnie, i to samo następuje co napisał kolega z góry c1amaka,więc czekamy na wynik 1szego meczu..;)

Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
na oficjalnej stronie żydków piszą że grają na Litwie o zwycięstwo więc zobaczymy..

expert #4312049 22/12/2010 00:47
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
na Litwie ? LOL

To Łotysze

Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
no na łotwie sora...Kazdy wie o co chodzi
Po kursie 3,3 warte ? Raczej nie bo jak narazie puchar im nie służy w lidze,Przełożone mecze i średnie wyniki choć dopiero co powalczyli nieźle z Maccabi Tel Aviv na wyjeżdzie.mi się wydaje że odpuszczą ten puchar a skorzysta na tym Khimk

expert #4312080 22/12/2010 00:57
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by expert
na oficjalnej stronie żydków piszą że grają na Litwie o zwycięstwo więc zobaczymy..

A czego się spodziewałeś ?

Że co napiszą ?


Skoncentruj się.

Najpierw piszesz, że " nie analizowałem "

później Litwa czy Łotwa to wszystko jedno.


Jak już zacząłeś karierę uzera - to trochę z głową ( bez obrazy )

expert #4312084 22/12/2010 00:59
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
Ja na oczku mam meczyk Besiktas-Gottingen 1 1,45
Niemcy jadą na ten mecz bez żadnego cisnienie i mimo to że Turasy już szans tez nie mają to jednak to gospodarze a w Turcji zawsze ciężko się gra

expert #4312099 22/12/2010 01:11
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
ciut namieszałem..Niemcy juz z awansem w kieszeni więc w Turcji nawet nie bedzie im się chciało..

expert #4312109 22/12/2010 01:17
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
zobacz asbencje kebabów i wtedy przemyśl typ raz jeszcze..

Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Tartu/Rock-Benfica 1 1.60 7/10 Bet365 18:00

Tabela:
1 Lukoil Academik 4-1
2. Benfica 3-2
3. Lugano Tigers 2-3
4. TU/Rock 1-4

Po tabeli widac ze Estonczycy bez szans na awans a Portugalczycy wrecz przeciwnie...co mnie podkusilo zeby dac na Estonczykow??Otoz uwazam ze Estonczycy to ekipa lepsza od swoich rywali(tym bardziej u siebie).Benfica gra bardzo slabo na wyjazdach:
z Lukoilem 71-92
z Lugano 52-74

Innym argumentem jest to ze dzis na 80% nie zagra jeden z liderow Portugalczykow,Amerykanin Jenkins.Warto uwagi jest takze to ze Portugalczycy nawet jesli przegraja dzis to maja spore szanse na awans poniewaz Lugano gra wyjazd w Bulgarii i przy normalnym podejsciu Lukoilu bedzie im strasznie ciezko o dobry wynik na Balkanach.Takze dzis licze na ambicje Estonczykow i godne pozegnanie okraszone zwyciestwem nad Benfica smile

GL

Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
Originally Posted by mirasPL
zobacz asbencje kebabów i wtedy przemyśl typ raz jeszcze..
Ha ha ha
spokojnie ale skoro juz tak piszesz to zobacz kto poleciał do Turcji a kto nie smile Polecam----> http://www.bg74.de/doorway_bg/
Jak już taki obiektywny jesteś to pisz w dwie strony
Po meczu możemy podyskutowac
Pzdr

expert #4312151 22/12/2010 01:34
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
E
stranger
stranger
E Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 11
Nie zapominajmy jeszcze o Naszym Anwilu bo to ostatnia szansa na zwyciestwo w pucharach.Włosi z awansem i myśle że ten mecz odpuszczą..Jeszcze się zastanawiam ale chce stworzyć kuponik za minimum 100,200 zł ale i czekam na wynik Łotyszów by zagrac na Khimik Youzhny H (0-11)

expert #4312161 22/12/2010 01:40
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
takiej przewagi nie da się już zmarnować:D[obym sie nie mylil] gramy khimik.

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  Akhu, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1