|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . A mają jeszcze "frojndszaft" z Elaną?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . A mają jeszcze "frojndszaft" z Elaną? ja, naturliś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
rasizm to setki razy, jak żeście wygwizdali nawet własnych piłkarzy, chociażby Deleu na przywitanie czy taki ze Stalowej Woli to małpę żeście udawali cały mecz, nawet karę mieliście. A swastyka to chyba 2-3 sezony temu, ale było na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . A mają jeszcze "frojndszaft" z Elaną? mają i z Elaną i z Apatorem tyle że raczej zdecydowanie faworyzują tych pierwszych
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . A mają jeszcze "frojndszaft" z Elaną? ja, naturliś  zaraz przypomina sie Konsul z Szaranowiczem w roli glownej
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 4,968 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . to az niemozliwe  bo i Elana i Apator maja uklad z R  a ze tak spytam skad ta nienawisc do "smierdzieli" ? :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
rasizm to setki razy, jak żeście wygwizdali nawet własnych piłkarzy, chociażby Deleu na przywitanie czy taki ze Stalowej Woli to małpę żeście udawali cały mecz, nawet karę mieliście. A swastyka to chyba 2-3 sezony temu, ale było na pewno  kiedyś tak, teraz raczej spokój na meczach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
Athletic 5 obroncami 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
BKS może to był tak jak z tą flagą Izraela element prowokacji, ale była na 2-3 meczach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . A mają jeszcze "frojndszaft" z Elaną? ja, naturliś  zaraz przypomina sie Konsul z Szaranowiczem w roli glownej Fronczewskim 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
under 2.5 jak nic. Nawet jak barca strzeli to watpie aby ATH zmienil taktyke
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
rasizm to setki razy, jak żeście wygwizdali nawet własnych piłkarzy, chociażby Deleu na przywitanie czy taki ze Stalowej Woli to małpę żeście udawali cały mecz, nawet karę mieliście. A swastyka to chyba 2-3 sezony temu, ale było na pewno  kiedyś tak, teraz raczej spokój na meczach ... Ja u Was nie lubie tych wszystkich "Solidarnościowych" zapędów etc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
mam swoje powody po Derbach Śląska 2 lata temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
BKS może to był tak jak z tą flagą Izraela element prowokacji, ale była na 2-3 meczach. nie kojarzę ...ale b.możliwe
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Ja mimo że z Torunia to także nienawidzę RUCHU . A mają jeszcze "frojndszaft" z Elaną? ja, naturliś  zaraz przypomina sie Konsul z Szaranowiczem w roli glownej  Mam gdzieś na płycie, to chyba na wieczór zapodam. Dobry film. Jacek von Silberstein, czy jakoś tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2010
Posty: 1,029 |
Witam panowie  ktos ogląda Barce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
rasizm to setki razy, jak żeście wygwizdali nawet własnych piłkarzy, chociażby Deleu na przywitanie czy taki ze Stalowej Woli to małpę żeście udawali cały mecz, nawet karę mieliście. A swastyka to chyba 2-3 sezony temu, ale było na pewno  kiedyś tak, teraz raczej spokój na meczach ... Ja u Was nie lubie tych wszystkich "Solidarnościowych" zapędów etc. why? nasi starzy brali w tym udział...(książka http://sklep.lechia.pl/Wydawnictwa?product_id=167 ) w roku 80 tym miałem 3 latka ... ale na wyjazdach w latach 90 tych zawsze nam to młodym zaszczepiali .... tak jak moi rodzice .... nie zrozumiesz tego ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,382 |
ogladam teraz ładny strzał iniesty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no ba, macie przecież Bolka za kibica 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|