|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Proponuje jeśli nie ma nic w ofercie ciekawego nie grać na siłę. Ewentualnie zrobić sobie grudniowo-świąteczny odpoczynek. Bądź tradować na BF - tak przynajmniej nie przerąbiesz szybko, jak będziesz grał z głową.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
orientuje się ktoś czy mozna jeszcze stawiać gdzieś kto będzie trenerem INTERU ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Unibet też tego w ofercie nie ma i zastanawiam się czy w ogóle był...
wypowiedź macedońskiego treneiro: "From the game against Estonia we could notice that the Chinese national team is concluded of fast and well prepared players who are as well good in technic. They will play at home in front of their own fans, but that doesn't mean that they are in advantage. Our players have adapted to the time difference and Chinese climate and are well motivated to proove that are capable of handling quality teams like the Chinese. The temperature is 20-22 degrees and is great for playing football and I believe we will see few goals. This is only a test game for both teams so the psicological pressure will be minimal. I expect serious play by our players as if this is a qualification game."
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
orientuje się ktoś czy mozna jeszcze stawiać gdzieś kto będzie trenerem INTERU ?  http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/benitez-odchodzi-z-interu-mediolan-gigantyczne-ods,1,4088786,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Wprawdzie - bludek - nic mi te nazwiska nie mówią ( nie śledzę Macedonii), ale mógłby ktoś ocenić - czy to "pierwszy garnitur" ?
Widocznie w Chinach jakieś pół rezerwy, jeżeli tak kursy odbijają od wczoraj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
no, jeszcze wczoraj Jose proponował LEONARDO po kursie 8.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
no, jeszcze wczoraj Jose proponował LEONARDO po kursie 8.00 dokladnie, nie sadzilem ze nastapi to tak szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
Przy pierwszym garniturze Macedończyków kursy byłby co najmniej odwrotne. Ci, którzy pojechali do Chin mają problem z otrzymaniem powołania nie mówiąc już o grze. Wikipedia świetnie ogarnęła temat: http://en.wikipedia.org/wiki/Macedonia_national_football_teamMasz tam obecny skład i wszystkich, których brakuje... ale ten skład nie wygląda źle, a pamiętajmy, że Chiny to nie Korea czy Japonia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
strzelać w australii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ak tam dzisiaj typujecie ? smile Ja myśle o Lyonie albo Marsylia smile Auxerre w slabej formie, lyon przeciwnie, rok temu bylo 2-1 bramke dla gosci strzelil Jelen ktory dzis nie zagra, Marsylia od 4 spotkan bez wina, Brest u siebie nie pokonany... kto ma go ograc jak nie mistrz ? ;] to tak na szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
no, jeszcze wczoraj Jose proponował LEONARDO po kursie 8.00 Zdania nie zmieniam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
ten mecz w australii jest nudny jak flaki z olejem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2007
Posty: 2,213 |
orientuje się ktoś czy mozna jeszcze stawiać gdzieś kto będzie trenerem INTERU ?  http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-wloska/benitez-odchodzi-z-interu-mediolan-gigantyczne-ods,1,4088786,wiadomosc.html jak dla mnie Leonardo to najgorszy z możliwych wyborów..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
to zwolnienie Beniteza to jak w FM ultimatum dla zarządu^^ i tez zazwyczaj zwalniaja;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
W Australii jak zwykle skuteczność australijska... na over trzeba czekać do 90 minuty...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A w pucharze Turcji, już rozpoczęli swoje "gierki".
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2010
Posty: 1,447 |
nadal ten mecz nudny nic sie nei dzieje?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
W Australii jak zwykle skuteczność australijska... na over trzeba czekać do 90 minuty... myslisz ze bedzie jeszcze over?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
nadal ten mecz nudny nic sie nei dzieje? jakis czas temu North miało dobrą okazje a tak to nadal
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|