|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
clipersi niczym sie nie zmeczyli ten mecz wygladał trningowo
nie szuakj tu zmeczenia bo sam sie zmeczysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
DZizas podliczasz swoją skuteczność?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
O ja pier.dolę...  Te kazania... Jedno trzeba przyznać. "Fałszywy prorok" dodał kolorytu do niektórych działów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
podliczam kase na koncie nie bawie sie w skutecznosci moge wpie.... 2 tygodnie i jak sie wku..... to moze przyciapac 20 000
licza % chlopcy z piaskownicy
ja licze ile mam sosu
bede po 20 bo nie zdaze do banku
jow wywrotowcy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
dzin nie masz pojecia z kim masz doczynienia
swego czasu jak gralem w naziemnych choc i teraz lubie przyswirowac
to chlopaki w kolejce mnie puszczali
zreszta wiedzieli ze padnie slowo wypie......
jestem legenda w pewnych miejscach
trzymaj sie Dlaczego tak późno się "objawiłeś"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
blizej mi do diabła za te rzeczy co zrobilem
w duzym cudzyslowiu ja zabijam a nie tworze
pa
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
moze bez kitu jak sie najara ma widzenia ^^ co do typow;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Wysyp Jezusów ostatnio na forum. bo lupusów toć u nas dostatek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
posram sie zaraz ze smiechu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
posram sie zaraz ze smiechu  jak już dojdzie do... to zmień nick na BrownTiger ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
blizej mi do diabła za te rzeczy co zrobilem
w duzym cudzyslowiu ja zabijam a nie tworze
pa Wcześniej pisałeś, że mnie znasz, ale nie lubisz. Ja sobie nie przypominam, żebyśmy się poznali... Może "uchylisz rąbka tajemnicy"?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
posram sie zaraz ze smiechu  jak już dojdzie do... to zmień nick na BrownTiger ;-) jeszcze troche poczytam wypowiedzi na tym qc i uwierz mi ze dlugo na to wtedy nie bedzie trzeba czekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
czasami legendy ma sie za nic
pamietajcie, nie wiecie kto jest obok Was
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425 |
czasami legendy ma sie za nic
pamietajcie, nie wiecie kto jest obok Was zapamietam i powtorze w miesnym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667 |
chyba zaraz zamkną Ci bank i nie zagrasz za tauzena 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
to tak z ciekawości sprawdziłem jak definiuje się legendę. Legenda : w literaturze opowieść posługująca się elementami niezwykłości oraz cudowności, związanej z życiem świętych i męczenników.Zawiera zdarzenia historyczne, najczęściej występuje w niej jakiś bohater lub rycerz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Do Raftera trochę brakuje, ale wszystko przed nim.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
A ja myślę tak : dopóki bedzie kolega Dzizas trafial powiedzmy 80% typow to bedzie mial swoich zwolennikow . Ja wczoraj pobrałem NO i 76 ers i nie żałuje , ale z ocenami skutecznosci jeszcze sie wstrzymam , co do nicku czy tonu wypowiedzi , choc odwazne i z przejawem narcyzmu to w mojej ocenie mieszcza sie w szeroko pojetym protokole dyplomacji. Trzymaj kolego skuteczność i pracuj na popularność a za wczoraj  Kiedy podcierałem swój boski, owłosiony tyłek przyszło mi na myśl, warto zagrać Misie. Mają w końcu Gaya, a ten super szybko biega i ściga się Boltem. W wolnych chwilach wchodzi na parkiet i robi swoje 20+5 i nie wiem, kto by mógł go powstrzymać, może ten taki niski skrzydłowy od Tyranozaurów, ale cholera jak on się nazywał ? Nieistotne. Idźmy dalej, nie zagra sporo graczy u gości, więc kurs jest przesadzony. Mesjasz zstąpił i sugerując Wam beta powiedział "bierzcie z Niej wszyscy, to jest wobec wyjebka moja, która już dawno została zagrana. To czyńcie ku waszej radości" Tylko takie analizy będę pisał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
A ja myślę tak : dopóki bedzie kolega Dzizas trafial powiedzmy 80% typow to bedzie mial swoich zwolennikow . Ja wczoraj pobrałem NO i 76 ers i nie żałuje , ale z ocenami skutecznosci jeszcze sie wstrzymam , co do nicku czy tonu wypowiedzi , choc odwazne i z przejawem narcyzmu to w mojej ocenie mieszcza sie w szeroko pojetym protokole dyplomacji. Trzymaj kolego skuteczność i pracuj na popularność a za wczoraj  Kiedy podcierałem swój boski, owłosiony tyłek przyszło mi na myśl, warto zagrać Misie. Mają w końcu Gaya, a ten super szybko biega i ściga się Boltem. W wolnych chwilach wchodzi na parkiet i robi swoje 20+5 i nie wiem, kto by mógł go powstrzymać, może ten taki niski skrzydłowy od Tyranozaurów, ale cholera jak on się nazywał ? Nieistotne. Idźmy dalej, nie zagra sporo graczy u gości, więc kurs jest przesadzony. Mesjasz zstąpił i sugerując Wam beta powiedział "bierzcie z Niej wszyscy, to jest wobec wyjebka moja, która już dawno została zagrana. To czyńcie ku waszej radości" Tylko takie analizy będę pisał  ok dziekujemy  zmieniasz nick na Mesjasz?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|