Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 32 1 2 3 4 5 6 7 31 32
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
clipersi niczym sie nie zmeczyli ten mecz wygladał trningowo

nie szuakj tu zmeczenia bo sam sie zmeczysz

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
DZizas podliczasz swoją skuteczność?

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
O ja pier.dolę... smirk
Te kazania... Jedno trzeba przyznać. "Fałszywy prorok" dodał kolorytu do niektórych działów wink

Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
podliczam kase na koncie nie bawie sie w skutecznosci moge wpie....
2 tygodnie i jak sie wku..... to moze przyciapac 20 000

licza % chlopcy z piaskownicy

ja licze ile mam sosu

bede po 20 bo nie zdaze do banku

jow wywrotowcy

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Dzizas
dzin nie masz pojecia z kim masz doczynienia

swego czasu jak gralem w naziemnych choc i teraz lubie przyswirowac

to chlopaki w kolejce mnie puszczali

zreszta wiedzieli ze padnie slowo wypie......

jestem legenda w pewnych miejscach

trzymaj sie
Dlaczego tak późno się "objawiłeś"?

Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
blizej mi do diabła za te rzeczy co zrobilem

w duzym cudzyslowiu ja zabijam a nie tworze

pa

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
moze bez kitu jak sie najara ma widzenia ^^ co do typow;d

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by lupus
Wysyp Jezusów ostatnio na forum.

bo lupusów toć u nas dostatek

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
posram sie zaraz ze smiechu laugh laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Originally Posted by GreyTiger
posram sie zaraz ze smiechu laugh laugh

jak już dojdzie do... to zmień nick na BrownTiger ;-)

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Dzizas
blizej mi do diabła za te rzeczy co zrobilem

w duzym cudzyslowiu ja zabijam a nie tworze

pa
Wcześniej pisałeś, że mnie znasz, ale nie lubisz. Ja sobie nie przypominam, żebyśmy się poznali...
Może "uchylisz rąbka tajemnicy"?

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by GreyTiger
posram sie zaraz ze smiechu laugh laugh

jak już dojdzie do... to zmień nick na BrownTiger ;-)


jeszcze troche poczytam wypowiedzi na tym qc i uwierz mi ze dlugo na to wtedy nie bedzie trzeba czekac wink

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Baqu
Originally Posted by GreyTiger
posram sie zaraz ze smiechu laugh laugh

jak już dojdzie do... to zmień nick na BrownTiger ;-)

grin laugh laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
czasami legendy ma sie za nic


pamietajcie, nie wiecie kto jest obok Was

Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,425
Originally Posted by Dzizas
czasami legendy ma sie za nic


pamietajcie, nie wiecie kto jest obok Was


zapamietam i powtorze w miesnym smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
chyba zaraz zamkną Ci bank i nie zagrasz za tauzena frown

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
to tak z ciekawości sprawdziłem jak definiuje się legendę.
Legenda : w literaturze opowieść posługująca się elementami niezwykłości oraz cudowności, związanej z życiem świętych i męczenników.Zawiera zdarzenia historyczne, najczęściej występuje w niej jakiś bohater lub rycerz.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Do Raftera trochę brakuje, ale wszystko przed nim.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Dżin
A ja myślę tak : dopóki bedzie kolega Dzizas trafial powiedzmy 80% typow to bedzie mial swoich zwolennikow . Ja wczoraj pobrałem NO i 76 ers i nie żałuje , ale z ocenami skutecznosci jeszcze sie wstrzymam , co do nicku czy tonu wypowiedzi , choc odwazne i z przejawem narcyzmu to w mojej ocenie mieszcza sie w szeroko pojetym protokole dyplomacji.

Trzymaj kolego skuteczność i pracuj na popularność
a za wczoraj
piwo

Kiedy podcierałem swój boski, owłosiony tyłek przyszło mi na myśl, warto zagrać Misie. Mają w końcu Gaya, a ten super szybko biega i ściga się Boltem. W wolnych chwilach wchodzi na parkiet i robi swoje 20+5 i nie wiem, kto by mógł go powstrzymać, może ten taki niski skrzydłowy od Tyranozaurów, ale cholera jak on się nazywał ? Nieistotne. Idźmy dalej, nie zagra sporo graczy u gości, więc kurs jest przesadzony.

Mesjasz zstąpił i sugerując Wam beta powiedział "bierzcie z Niej wszyscy, to jest wobec wyjebka moja, która już dawno została zagrana. To czyńcie ku waszej radości"

Tylko takie analizy będę pisał piwo

Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Dżin
A ja myślę tak : dopóki bedzie kolega Dzizas trafial powiedzmy 80% typow to bedzie mial swoich zwolennikow . Ja wczoraj pobrałem NO i 76 ers i nie żałuje , ale z ocenami skutecznosci jeszcze sie wstrzymam , co do nicku czy tonu wypowiedzi , choc odwazne i z przejawem narcyzmu to w mojej ocenie mieszcza sie w szeroko pojetym protokole dyplomacji.

Trzymaj kolego skuteczność i pracuj na popularność
a za wczoraj
piwo

Kiedy podcierałem swój boski, owłosiony tyłek przyszło mi na myśl, warto zagrać
Misie. Mają w końcu Gaya, a ten super szybko biega i ściga się Boltem. W wolnych chwilach wchodzi na parkiet i robi swoje 20+5 i nie wiem, kto by mógł go powstrzymać, może ten taki niski skrzydłowy od Tyranozaurów, ale cholera jak on się nazywał ? Nieistotne. Idźmy dalej, nie zagra sporo graczy u gości, więc kurs jest przesadzony.

Mesjasz zstąpił i sugerując Wam beta powiedział "bierzcie z Niej wszyscy, to jest wobec wyjebka moja, która już dawno została zagrana. To czyńcie ku waszej radości"

Tylko takie analizy będę pisał piwo

ok dziekujemy piwo zmieniasz nick na Mesjasz?

Strona 5 z 32 1 2 3 4 5 6 7 31 32

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, $-man, rafal08, forty, rymoholik, burbon, Akhu, Sensei, betowiec), 2,491 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,287
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1