|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Mam na myśli Misie, planuje machnąć parę słów o tym w qc  Się parę osób ucieszy i bet zyska w ich oczach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Z jakim handi chcesz to grać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Czysto po 1.45 i -5,5, na razie zagrałem tylko czysto, bo może -5,5 zagram w jakimś combo z 3 zdarzeń. Pierwsze przemyślenia moje luźne to GSW, Orlando, jakieś hc na Detroit, under Griffina, under Westa, hc na Czarodziejów. Kombinuje na razie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
Młody a co sądzisz o ty szóstki under 101,5 pkt?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
a ja mysle ze dzisaj combo 3 powinno wygladac
mephis
orlando
n orlean
i kazy z ujemnym handi
ja wchodze w to za tausena
mozna dozucic under na arsenalu -2.5
jow
analizy wkrotce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
a jak czytam pytanie mody co myszlisz o under phily???
to widze te postacie z naziemnych
wiecie o co chodzi:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Młody a co sądzisz o ty szóstki under 101,5 pkt? wygląda rozsądnie, ale chyba lepiej po prostu na Wojowników. Ewentualnie under Ellisa, bo Szóstki mają dobrą defensywę, a wraca Curry co oznacza, że powinni się podzielić zdobyczą punktową. Nie chciałem podawać Misiów, bo byłem ciekaw co wielki Dziżas zaproponuje, ale widzę z papugował  Dziżas moje zaproszenie do konkursu wciąż aktualne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
ze... nie spapugował ba.....
tak se pisz z tymi dzieciakami
polamane toronto bez pelnego skaldu a nawet z pelnym to nic nie osiagnał
na mephis powinno byc 1.25 i to bez dogrywki ba....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
oczywiscie tez zartem:) biegne do banku  a ten koknkurs za 50 to mam w nosie chcesz moge ci dac 50 jak poprosisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
a jak czytam pytanie mody co myszlisz o under phily???
to widze te postacie z naziemnych
wiecie o co chodzi:) widzisz coś w tym złego że konsultuje beta z kimś kto się na tym zna lepiej niż ja? Pozatym nie lubię żerować tylko na kimś i sam od czasu do czasu wrzucę dwa zdania od siebie. Ale ty i tak pewnie nie wiesz o co mi chodzi. Cóż pobędziesz trochę trochę na forum to może zrozumiesz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
zza 5000 mozemy sie pobawic jeden tydzien bedziemy podawac po trzy typy i ako bedzie musialo byc w granicach 4 codziennie
szczegóły mozemy ustalic
bedzie sie liczylo ako tylko trafine,zobaczymy kto wygra wiecej kolejek do pelnej niedzieli co twardzielu??
to bedzie konkurs!!!!
kiedys zalozylem sie z kolesiem o 10 000 czy boston zdobedzie mistrza z la (jak garnet zlapal kontuzje )
i nie zdobyli a kolesia nie widzialem od tamtej pory,nie zalezy mi na nim ale bym mu cos powiedzial, ale jest sprytny
czekam na odp, nie mam 5 lat i nie trace sil na 50 pln to nie piaskownica mam nadzieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
rozumiem radek napisalem szybka mysl sam tu szukam pomocy ale niewiele jej widze z waszej strony
po to tez latam po forach
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
Dzizas z tym underem Arsenalu nic nie wiadomo...Chelsea juz 4 mecze jedzie na underach wiec moze byc over.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wybacz, ale nie mam wolnych 5 kafli, by tak zaszaleć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960 |
zapomiałeś o "proszę" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696
a.k.a. "Dżin"
|
|
a.k.a. "Dżin"
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,696 |
A ja myślę tak : dopóki bedzie kolega Dzizas trafial powiedzmy 80% typow to bedzie mial swoich zwolennikow . Ja wczoraj pobrałem NO i 76 ers i nie żałuje , ale z ocenami skutecznosci jeszcze sie wstrzymam , co do nicku czy tonu wypowiedzi , choc odwazne i z przejawem narcyzmu to w mojej ocenie mieszcza sie w szeroko pojetym protokole dyplomacji. Trzymaj kolego skuteczność i pracuj na popularność a za wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wysyp Jezusów ostatnio na forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 274 |
dzin nie masz pojecia z kim masz doczynienia
swego czasu jak gralem w naziemnych choc i teraz lubie przyswirowac
to chlopaki w kolejce mnie puszczali
zreszta wiedzieli ze padnie slowo wypie......
jestem legenda w pewnych miejscach
trzymaj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
ee tam czepiasz sie:D ja bym dzisiaj zagrał na Sacramento, kiedys musi wygrac a Cliperssi bo wczorajszym meczu moga być zmeczeni a Sac grało 24 ostatnio.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|