Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 51 z 51 1 2 49 50 51
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by ELDORADO
KERNEL to moj konik cierpliwie czekam i cierpliwosc zostaje mi tu wynagradzana , porozumienie gazowe Rosja =Ukraina coraz blizej smile a kurs wtedy porysuje niebo ,Astra nadal atrakcjna choc wiekszych wzrostow spodziewam sie teraz na Kernelku
POZDRO
ELDO

piwo kasa ooo

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
te cackanie sie wokół 70zł przypomina walkę na poziomie 10zł niżej

mam nadzieje, że analogicznie - wkrótce cyknie na 80 ;]

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
te cackanie sie wokół 70zł przypomina walkę na poziomie 10zł niżej

mam nadzieje, że analogicznie - wkrótce cyknie na 80 ;]

kluczem tu jest gaz impreium rosyjskie połyka Ukraine a to juz przesadzone moim zdaniem , sfera wplywow podzielona miedzy Rosję i Niemcy , usraki sie wtracac nie beda m bo zółtki coraz bardziej rosna m globalpolitic, zarabiajmy na tym smile wasale Rosji beda mieli preferencyjne od niej ceny surowców , tamtejsza oligarchia jeszcze bardziej sie wzbogaci , astra i kernel to przeciez coraz wieksze holdingi , cel na jednym i na drugim to grubo ponad 100 zeta smile

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Jakie są wasze przewidywania/przeczucia odnośnie metali a w szczególności srebra. Z jednej strony jego cena w ostatnim roku niesamowicie poszybowała w górę. Z drugiej strony dochodzą informację o braku surowca na rynku, ludzie chcą też uciec z

Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
od papierowego pieniądza.

Nie ukrywam że chcę trochę funduszy ulokować w srebrze fizycznym/lokacyjnym. Cholernie trudno przewidzieć jak zachowa się rynek tzn. czy będzie korekta, stabilizacja czy wzrost ...


Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
kernel smile
pkobp zaczyna ładnie wygladacm, ale to po nowym roku ewewntuel i najlepiej na korekcie

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
dobre pytanie, jiro. jakże skrajne opinie niektórzy wyrażają, ale i taki futuryzm - nie można wykluczyć różnych scenariuszy.
ja kiedyś, kiedyś wspominałem tu, że srebro może być 'safe haven'
patrząc co się stało z kursem - można być optymistą. koncentracja u grubasów, zawężająca się sprzedaż fizycznego złota.. dlaczego nie 'sky is the limit'?
dalsza hossa powinna dołować dolara, a więc warunki pod wzrost będą.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 148
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 148
na samym poczatku Witam wszystkich ,jestem nowy na tym forum na gieldzIe pogrywam od dwoch lat z roznymi skutkami , nie ukrywam ze od dluzszego czasu obserwuje wasze forum dzieki czemu odniosleM kilka "sukcesikow" .napisalem dzisiaj aby zapoznac sie z waszymi sugestiami opiniami na temat firmy AGROTON -UKRAINA P,S za czynny udzial w dyskusji na temaT Agrotonu z gory dziekuje ..

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by mura
dobre pytanie, jiro. jakże skrajne opinie niektórzy wyrażają, ale i taki futuryzm - nie można wykluczyć różnych scenariuszy.
ja kiedyś, kiedyś wspominałem tu, że srebro może być 'safe haven'
patrząc co się stało z kursem - można być optymistą. koncentracja u grubasów, zawężająca się sprzedaż fizycznego złota.. dlaczego nie 'sky is the limit'?
dalsza hossa powinna dołować dolara, a więc warunki pod wzrost będą.

no nie wiem poki co wyglada na to ze zielony bedzie górą w pierwszym kwartale, a na edku zobaczymy testowanie czerwcowych dołkow , co dalej? scenariusz mury jest oczywiscie realny , ale pragne zauwazyc ze te pompowanie w surowce przez chinoli , ktore wywołało tą idiotenhosse , idioten bo w realnej gospodarce jest cieniutko , wystarczy popatrzec choćby na wig srednich i małych, poza społek niewiele poszedl w góre od dna bessy , poza tym warto zauwazyc ,że Fed zmienił ostatnio skład personalny na bardziej jastrzebi i Bernake jest w mniejszosci , moze bedzie tak ? chca rozwalic strefe euro i cały świat prosił wtedy o drogiego dolara grin

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
poki co cieszy sie koncówka roku ładny baton poszedł n kernelku po 73 zeta , to moja Astra2 smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
no właśnie na to wyglada, że dolar ma być mocny a europa sie rozpasc:)
symptomatyczna była ostatnia reakcja chin wykupu portugalskiego dlugu. zolci zadeklarowali chec pomocy, i pewnie ja kdomino bedzie sie sypac - wyciagna reke z pomocą. w te nsposob wydrukowane lollary benka beda dalej szly na skupowanie obligacji, a chinczyk bedzie je zamienial na europejski dlug. przy okazji zaciesni sie partnerstwo handlowe chin z europą.
zmiany personalne w usraelu rzeczywiscie moga wstrzasnac rynkami - wlasciwie to mogą przywrócic besse szybciej niż sie wydaje.

Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690

Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 10,252
kghm 166 zł. z 20, w niecałe 2 lata. fenomen. ile jeszcze chińczyk ma mocy by pompować surowce? moim zdaniem dużo, bardzo dużo. choć bez solidnej korekty sie nie obejdzie, styczeń/luty chyba szarpnie w dół stromo.

Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
a.k.a. "DOMINICCA"
a.k.a. "DOMINICCA"
Dołączył: Feb 2008
Posty: 1,525
http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/467201,mniej_cukru_na_rynku_ceny_bija_rekordy.html grin

Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Znowu Zawrot glowy od sukcesow [finanse.wp.pl] Wierzyc,czy jednak pozbyc sie zlotowek? smile
Wszystko jest git tylko ten zegar dlugu kreci sie coraz mocniej:wrzesien 750- obecnie 788 shocked

Strona 51 z 51 1 2 49 50 51

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, rymoholik, Sensei, forty, Akhu, $-man, aker), 798 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,043
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1