|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2010
Posty: 647 |
Hyundai Capital Skywalkers - Woori Capital->1->1.40->7/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Volero Zurich Women 4.00 Volei Futuro Women 1.20 Perugia Women 1.40 Trefl Sopot Women 2.75 dzis juz nie ma tak ladnie jak wczoraj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Hyundai Capital Skywalkers - Woori Capital->1->1.40->7/10 ja pograłem prowadzenie po 2 setach Hyundai @2.2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Volero Zurich Women 4.00 Volei Futuro Women 1.20 Perugia Women 1.40 Trefl Sopot Women 2.75 dzis juz nie ma tak ladnie jak wczoraj  ale co by nie było futuro chyba można -1,5 grać. odstają poziomem od całej reszty. tylko one chyba dziś 2 mecze grają? to nie wiadomo jak będzie wygladać ich skład wyjściowy w tym pierwszym. w zurichu to młode dziewuchy. farta miały wczoraj, ze wyszły w tym tajbreku z 9-12.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2009
Posty: 385 |
Dzisiejsze mecze
Voléro Zürich - Volei Futuro Sirio Perugia - Atom Trefl Sopot Volei Futuro - Dutch All Stars Voléro Zürich- Sirio Perugia
Jutro Atom Trefl Sopot - Volei Futuro Dutch All Stars - Voléro Zürich
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Sopot dziś jeden mecz to może by dał, ze powalczą z tą Perugią? pewnie wyjdą optymalnym składem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Sopot dziś jeden mecz to może by dał, ze powalczą z tą Perugią? pewnie wyjdą optymalnym składem. jeśli dobrze pamiętam, to Perugia gosciła w sopocie przed sezonem, nawet byłem na jednym sparingu. nie grały pelnym składem, i nic ciekawego nie pokazały. więc śmiało Atomówki mogą je ograć tylko pozostaje kwestia zmęczenia po wczorajszych pieciosetówkach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
szkoda sie pchać w ta patologię, nie wiadomo kto wygra, te i te grają taka żenadę, że aż sie tego oglądać nie da
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Futuro -1,5 po @1.50 wygląda ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Ja nie gram Futuro bo Volero to gospodarze (choc inne miasto) i nie wiadomo czy nie beda cos kombinowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Hyundai Capital Skywalkers - Woori Capital->1->1.40->7/10 ja pograłem prowadzenie po 2 setach Hyundai @2.2 ka  a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
Kursy zanizone. Jedynie cos na live. Futuro na pewno w jednym meczu zagra rezerwa. Wydaje mi sie, ze na 1szy mecz wyjdzie lawka, a pozniej z Holenderskim Dream Team'em zagraja podstawa. Logiczne, bo jutro na 'dzien dobry' z Sopotem pewnie rezerwa, a final juz najlepsza 6stka. Tak mi sie wydaje, ze pograja na zmiane. Zobaczymy... i ciekawe jakie beda kursy na mecz z Dutch All Stars  . Atomowki obojetnie jaki sklad to lekkie przemeczenie moze byc, bo wczoraj 2 sklady i 2razy 5setow. Poza tym sa w marnej formie. Jednak jak chca cos jeszcze osiagnac w tym smiesznym turnieju to musza koniecznie dzisiaj wygrac. Jutro Futuro pewnie zagra rezerwa z Atomem i na final wyjdzie podstawa. A Perugia w tym sezonie slabizna. Zmieniony sklad, troche odmlodzony i do tego panny jakies malo ogarniete w ataku, ale calkiem niezla obrona. Trefl widzialem w betsafe po @2.7 to nawet nawet.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Dlatego uwazam wlasnie ze nie warto grac Futuro z Zurychem, no chyba ze sie okaze ze wyszly pierwszym skladem, a jesli nie to probowac nawet hcp na Zurych. Jesli chodzi o drugie wieczorne mecze sa kursy juz na wszystko w ladbrokes to mozecie sobie obczaic.
Co do Trefla wczoraj dal zarobic, ja ich juz dzis nie widze kompletnie, nawet z 2 wygranymi raczej do polfinalu nie wejda, ale gdzie one z Brazylijkami wygraja nawet z ich rezerwami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
betclic ma ciekawą ofertę
@2,90 Sopot @1,85 Volero - Volei Futuro U180,5 @1,80 Volei (-1,5) - Dutch All Stars
tak bym to widział, ale turniej bardzo szalony, ciężko o racjonalną wycenę. Zbyt wiele niewiadomych, głównie ze składami, a to sprawa kluczowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
oj już opowiednio: @2,65 @1,68 a ostatnie zdjęte z oferty, szybko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Jaki buk taka oferta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689
Oszust i... dzida!!!
|
|
Oszust i... dzida!!!
Dołączył: Dec 2005
Posty: 14,689 |
kurde, nawet sie nie zdazylem spytac Ciebie czy u Matiego Borka mozn zagrac za ok.2k bez limitow na futuro -1.5 z holenderkami...a tutaj kaplica ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Borek daje takie cuda za 300zl cos grac wczoraj ktos pisal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
ooo Cendruś, jednak spekales i wrociles pokornie po banie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|