Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
#4324292 29/12/2010 20:20
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
nfl

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Utah @ 1.71 + Lalki @ 1.64
medium stake

Dołączył: Dec 2010
Posty: 111
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 111
Witam wszystkich typerów.
Od kilku dni śledzę to forum, a znalazłem je dzięki wyszukiwarce google, gdy wrzuciłem do niej tekst użytkownika "nicks" z innego forum bukmacherskiego.
Okazało się, że prawdopodobnie ów użytkownik wypowiada się również na tym forum i powtarza swoje analizy ( https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4318891 . )Na początku myślałem, że ktoś skopiował te typy, jednak styl wypowiedzi i błędy typowe dla dyslektyka się powtarzają w pozostałych wypowiedziach. Tak więc "Dzisas" z tego forum to "nicks" z innego forum. Życzę udanych typów i wysokich wygranych - i spokoju na forum smile. Pozdrawiam

Last edited by Piostar; 29/12/2010 22:37.
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Witam. Dziękujemy za informację, ale wiemy o nickusiu smile

Pozdrawiam.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
tyle meczy dzisiaj a tu taka cisza ... czyżby wczorajsza porażka Dallas wypłukała wszystkich z ostatnich dukacików, czy może nieobecność "Dzisasa" sprawiła taką a nie inną pustkę na forum ... nurek

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by jacko013
tyle meczy dzisiaj a tu taka cisza ... czyżby wczorajsza porażka Dallas wypłukała wszystkich z ostatnich dukacików, czy może nieobecność "Dzisasa" sprawiła taką a nie inną pustkę na forum ... nurek

bez przesady wink

Porażki się zdarzają najlepszym.

Ale sam widzisz, oferta w 3/4 zamrożona, więc trzeba poczekać na więcej informacji. chociaż ja mam już swoje przemyślenia

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,960
Cześć wszystkim. Co tam dziś gramy?
Młody co dziś grasz?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
czy zdarzy się kiedyś cud i całe jęczące towarzystwo zanim zacznie żebrać o typy najpierw poda swoje propozycje?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
MIA Heat @ HOU Rockets u205,5 boks
PHI 76ers @ PHX Suns - 2 boks

ako 2

to tyle wink

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,343
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,343
Likes: 2
na pierwszy rzut oka to: Utah, Kings +4,5, Denver, LAL?, GS +7 .. z tego pewnie cos wybiore

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
to ja wstępnie: utah -2, lal, heat -5, memfis, wizards -2,5

Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jan 2010
Posty: 446
Ja proponowałbym na dzis jak wyżej lakersów, kobi podrażniony wiec moze mu wyjsc meczyk, do tego atlanta, boston, denver, houston? +5 troche niskie handi, rakiety u siebie całkiem przyzwoicie hmm dla lubiących adrenaline. phoenix ile mozna przegrywac? mysle ze dadza rade u siebie

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Mam pytanie, Moneybookers zawsze blokuje konto po przypominaniu hasła?

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
u mnie dzis dwa duble:
lal- + bos-
uth + u phx

Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2006
Posty: 6,503
Denver
Phoenix -5
Utah -2

boks
boks
boks

Jazdaaa wink boks

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
przeklejam z tematu glownego, bo go nawet nie widac przez te przeniesione QC smirk bez sensu pomysl btw puke



Originally Posted by juancarlos
Warriors @ 3.770
Warriors +7 @ 2.00

Wojownicy dzisiejszym meczem rozpoczynaja 5-meczowa serie spotkan wyjazdowych. Rozklad ciezki - dzis @ ATL, w Sylwestra @ CHA, a nieco pozniej juz tylko ciezej i ciezej - @ MIA, @ ORL, @ NOH

2 pierwsze spotkania z owej nadchodzacej serii do wygrania, pozniej pozostanie sie im chyba tylko modlic o jak najnizszy wymiar kary - ok, z NOH tez powalcza o wygrana, ciekawy mecz moze byc, ale nie o tym, nie o tym...

GSW obecnie na najwyzszej zwyciezkiej serii w tym sezonie - 3W. Ale co najwazniejsze do gry powrocil Curry.

Atlanta gra normalnie jak na siebie, czyli w kratke. Z ciezszych rywali ograli ostatnimi czasy Magikow, ale ci wtedy byli w rozsypce i bodaj byl to 1-szy mecz "nowych Magic" - jeszcze niezgranych i niepoukladanych.
Pozostale ostatnie wygrane to tez nic wielkiego. Bobki graly bez G. Wallace'a (CHA bez tego Pana sa 1-4 i dopiero 2 noce temu ograli Pistons), zas o oslabieniach Bucks chyba pisac nie trzeba (jeden z najbardziej rozsypanych obecnie zespolow).

Niepokojace wiesci plynely po ostatnim spotkaniu Hawks odnosnie prawej dloni Ala Horforda. Nie mial jednak badania rezonansem magnetycznym, co zapowiadano wczesniej, i dzis ma zagrac. Prawa dlon to dlon rzutowa Horforda i ciezko powiedziec, czy bedzie na dzis w 100% sprawna. A jak wazny to gracz na ATL niech powiedza statystyki na poziomie 16.7 pts, 9.6 reb, 3.3 ast oraz 17-krotnie "wykrecane" double-double w 33 rozegranych w tym sezonie meczach (6. wynik w calej lidze).

Hawks lepiej sobie radza z nieco zespolami grajacymi bardziej poukladana koszykowke anizeli robia to GSW. Ci oczywiscie nie graja juz takiego run&gun, jak w poprzednich latach, ale wciaz maja szybkich Ellisa, Curry'ego, D. Wrighta, ktorzy atakowac moga w kazdy mozliwy sposob.

Wierze, ze GSW zdaja sobie sprawe z ciezkich bojow jakie ich czekaja w najblizszych dniach. Grajace przeciwko Bobkom, ci beda juz na 90% z Wallacem, NOH u siebie tez grozni, a o Magic, czy Heat to pisac nie trzeba. Dzisiejszy mecz wydaje sie byc idealna okazja, o ile nie najbardziej realna, by wracajac z 5-meczowego tripu na Wschod, nie mogli dopisac sobie chocby 1 wygranej do swojego bilansu. A kurs, jak i 7-punktowy spread, zachecajace smile

Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
Utah taki "pewniaczek" ktoś nie gra w LA ?

Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 9,213
Na dziś poleciłbym Miami + Phoenix.

Jakieś inne opcje ?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Phoenix @1.42
Detroit+9,5 @1.52
Królowie+6,5 @1.61

AKO @3.47

Królowie @2.65

Golden State Warriors @3.70

Al Jefferson w rywalizacji z Griffinem @1.80

Poszło smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 892
ja bym spróbował over 23,5 Kobe @1,85
jeśli LAL ma sie przełamać to on musi się przebudzić i pociągnąć po win

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, burbon, alfa, betowiec, forty), 2,713 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,450
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1