|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708 |
konsola Playstation 3 razem z Playstation Move, pilotem i 6 grami Konsola PS3 [ allegro.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.
Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.
Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ja bym sie klocil, zeby pokryl koszty wysylki do niego, i pozniej wysylki prawidlowej paczki dla Ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
ja bym sie klocil, zeby pokryl koszty wysylki do niego, i pozniej wysylki prawidlowej paczki dla Ciebie uważam, że jest to ewidentny błąd sprzedawcy i bez dyskusji powinien pokryć wszystkie koszty z dostawą wylicytowanego towaru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.
Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ? nie glupoty gadasz. Wystarczy napisac do allegro z cala sytuacja, sprzedajacy pokrywa koszty przesylki - nie raz juz tak mialem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Pytanie do zaawansowanych allegrowiczów.
Dzisiaj dostałem przesyłkę nie z tym towarem który tam być powinien. Czy sprzedający powinien pokryć koszty przesyłki złego towaru ? paczka przyszla kurierem?? jesli tak to powinienes paczke otworzyc przy kurierze, w przypadku jak cos sie nie zgadza to odmawiasz przyjecia paczki, kurier zwraca kase, piszecie protokol nic wiecej Cie nie obchodzi, zadnych kosztow nie ponosisz, jesli paczka przyszla poczta to nie wiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Pocztą.
Dałem szansę sprzedawcy żeby sam zaproponował rozwiązanie i przedstawił dwa wyjścia : Wysyła prawidłowy towar na swój koszt i pokrywa przesyłkę do niego z "pomyłką" lub "Pomyłkę" zaproponował za promocyjną cenę, a prawidłowy na jego koszt, także zachowanie sprzedawcy na wysokim poziomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
2 koszuleczki XL nowe niestety przysłano mi nie te rozmiary co chciałem, wszystko opakowane z metkami 79 zł sztuka [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Mam do sprzedania konsole Nintendo Wii, przerobiona systemowo, pełny komplet + 10 gier. Stan BDB. Cena - do uzgodnienia..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
Czesc, mam do sprzedania nowiutka (dzisiaj odebralem przesylke) Nokie N97 mini z zestawem nawigacyjnym. Jutro pojawi sie na Allegro. Cena jaka proponuje to 1100. Jestem otwarty na negocjacje. Odbior osobisty na terenie Warszawy lub 24.12 w Kielcach  [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2010
Posty: 516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Pytanie do allegrowiczów.. Mogę allegro traktować jako "reklame"? Wystawiać wyłącznie licytacje, z długim terminem, w cenie takiej, jaka od razu satysfakcjonuje mnie, gdyby ktoś kupił. Ktoś podbije to super, ale raczej w to wątpię. Płace normalnie za wystawienie, a przed końcem aukcję kasuje lub (jeśli tak można) przedłużam termin.
Możliwe to bez narażania się na jakieś blokady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3,246 |
Pytanie do allegrowiczów.. Mogę allegro traktować jako "reklame"? Wystawiać wyłącznie licytacje, z długim terminem, w cenie takiej, jaka od razu satysfakcjonuje mnie, gdyby ktoś kupił. Ktoś podbije to super, ale raczej w to wątpię. Płace normalnie za wystawienie, a przed końcem aukcję kasuje lub (jeśli tak można) przedłużam termin.
Możliwe to bez narażania się na jakieś blokady? wwwujek jak sam mówisz wystawiasz aukcję od razu z ceną jaka Cię interesuje. Ktoś kupuje- jesteś zadowolony, nie kupuje- aukcja się kończy i wystawiasz ponownie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Rozumiem  Pytanie z założenia głupie, ale nie mam kompletnie nic wspólnego z allegro.. Taka sama zasada w przypadku, kiedy wystawię tanio, ale założę "cenę minimalna", tak? Chciałbym allegro traktować jako "wystawkę", wiele osób szuka w necie, ale zakłada jakąś lokalizację.. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Mam do sprzedania Nintendo Wii. Stan bardzo dobry, wręcz celujący.. Konsola jest przerobiona systemowo, do tego około 10 gier. Dogadamy się co do ceny na 100% 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|