|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
dyskoteki: opera, platinium, a ze studenckich park, proxima puby: champions sports bar (duzo telewizorkow, mozna mecze ogladac) night klub: sogo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
jak ktos chce jakis klub odwiedzic to polecam warszawa . klubowa . pl sa galerie zdjec z ostatnich imprez wiec mozna sie dowiedziec co za towarzystwo przychodzi  Liczyłem na lukrową zachętę szanownych forumowiczów  , ale nic, coś się znajdzie  Jedyne co już mam przed oczami to ta kochana warszawska bananowa młodzież  Heh ... ja raczej jak chodzilem to po studenckich klubaach a tam raczej nie ma nic ciekawego ;] jak masz kase umiesz sie dobrze ubrac to moze platinium ? fajne sztuki szukajace sponsoringu ;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ostatnio nawet Robert Lewandowski nie mial szczescia i go bramkarz nie wpuscil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
Udało mi się złapać Futuro pierwszy set za 1,85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 2,644 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Kurde chce dać na 1 set Atom i mam zablokowane na b365
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ostatnio nawet Robert Lewandowski nie mial szczescia i go bramkarz nie wpuscil  do platyny?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ale ten Sopot jest żenujący, nawet z rezerwami Volei sobie nie radzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
ostatnio nawet Robert Lewandowski nie mial szczescia i go bramkarz nie wpuscil  do platyny? nie do Enklawy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
U mnie na sportingu płacą 3zł na sopot 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
U mnie na sportingu płacą 3zł na sopot  u mnie 3euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Świadkiem ciekawej sceny pod warszawską dyskoteką Enklawa był w środę przed północą jeden z naszych czytelników i przy okazji dobrych znajomych. Selekcji do tego lokalu, który na liście najmodniejszych klubów w stolicy wcale nie zajmuje czołowego miejsca, nie przeszedł oto Robert Lewandowski. Nie zamierzamy się nad nim pastwić, bo - po pierwsze - chłopak zasłużył na wakacje, po drugie w Bundeslidze przerwa w rozgrywkach trwa w najlepsze i jeśli się zabawić, najlepiej właśnie teraz. Robert dzielnie zniósł odmowę przerośniętego selekcjonera przy wejściu, dlatego mamy dla niego małą ściągawkę, jak może jeszcze uratować dzisiejszy wieczór i noc.
Zawsze ciekawił nas fenomen selekcji do bananowych warszawskich klubów i ulubionych miejsc lansu wszystkich polskich celebrytów. W sporej większości to oczywiście przerost formy nad treścią, bo o tym, czy ktoś odbije się od ściany decyduje często przypadek (czytaj: kaprys napakowanego karka, który stoi akurat na bramce). Z "Lewym" było tym razem podobnie, całe szczęście piłkarz nie wdawał się w głupi dialog ze smutnym panem w marynarce (w przeciwieństwie do np. Macieja Iwańskiego, który kiedyś pod innym lokalem ostrzegał ochroniarzy, że "narobi im koło dupy").
- Zaproszenia są? - Nie. - No to dobranoc.
Po takiej wymianie zdań Lewandowski i jego kolega grzecznie poszli szukać szczęścia gdzie indziej. Nie krzyczał, że strzela gole w reprezentacji Polski, nie wymachiwał wydrukiem z konta ani nie pokazywał modnej koszuli. Po co kopać się z koniem? Co ciekawe, w tym samym klubie przy dźwiękach z lat 70. i 80. nadal bawi się niewzruszony menedżer piłkarza Cezary Kucharski. Ale spokojnie panowie, noc jeszcze długa, może wpadniecie na siebie gdzieś na mieście...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
ice18 dobre z tym lewandowskim, a w platynie to iwana regularnie widuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
8-8 walczyć Atomówki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,364 Likes: 2 |
dobra nasza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Loko 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,360 |
Giertyszek, ice18  Czuję w kościach, że będzie godnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Sopot poprawka po @4,6 i niech się dzieje co chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Korver masz chłopie rację 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|