|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
fart  mina
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Volero po 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jastrzębie dziś musi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Witam Volero 3-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Jastrzębie dziś musi  MG mozesz coś wiecej popisac o tym mecz? bo ja od rana żyje z przekonaniem że gram na Kędzierzyn. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
młody jestem z Tobą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Witam Volero 3-0  widzę że moje myślenie ma naśladowców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
Jastrzębie dziś musi  MG mozesz coś wiecej popisac o tym mecz? bo ja od rana żyje z przekonaniem że gram na Kędzierzyn.  musi nie musi..jesli chca wejsc do 6.,, to tak..o medelalach i tak juz moga zapomniec  osobiscie tez bym zagrał na jastrzebie..ale forma jest lekko powiedziawszy mizerna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
co to jest za turniej ten Top Volley? czemu ten zespol nazywa sie dutch all stars? to jakas zabawa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Jastrzębie dziś musi  MG mozesz coś wiecej popisac o tym mecz? bo ja od rana żyje z przekonaniem że gram na Kędzierzyn.  Jastrzebie przegrało 4 kolejne mecze w lidze na taka druzyne ktora co roku walczy o medale nie przystoi przegrac 5 meczu pod rzad tym bardziej ze walcza w ogole o play offy bo moga nie awansowac .
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Witam Volero 3-0  widzę że moje myślenie ma naśladowców  Witam Scyzoryka  Jesli MUSZA wygrac sadze ze zrobia to szybko latwo i przyjemnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,297 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,297 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Jastrzębie dziś musi  MG mozesz coś wiecej popisac o tym mecz? bo ja od rana żyje z przekonaniem że gram na Kędzierzyn.  Jastrzebie przegrało 4 kolejne mecze w lidze na taka druzyne ktora co roku walczy o medale nie przystoi przegrac 5 meczu pod rzad tym bardziej ze walcza w ogole o play offy bo moga nie awansowac . Przystoi nie przystoi... fakt jest taki że nie grają nic. Więc argument że muszą bo im nie przystoi troche mizerny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Volero jak będzie tylko chcieć to wygra 3:0 z palcem w... bo rywalki słabe jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Jastrzębie dziś musi  MG mozesz coś wiecej popisac o tym mecz? bo ja od rana żyje z przekonaniem że gram na Kędzierzyn.  Jastrzebie przegrało 4 kolejne mecze w lidze na taka druzyne ktora co roku walczy o medale nie przystoi przegrac 5 meczu pod rzad tym bardziej ze walcza w ogole o play offy bo moga nie awansowac . Przystoi nie przystoi... fakt jest taki że nie grają nic. Więc argument że muszą bo im nie przystoi troche mizerny. A jaki masz argument na Zakse biorac pod uwage ze tez wszystko w dupe dostaja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
co to jest za turniej ten Top Volley? czemu ten zespol nazywa sie dutch all stars? to jakas zabawa ? Komercyjny turniej w Bazylei (Szwajcaria). Co roku w przerwie świąteczno-noworocznej zapraszają 4-5 lepszych firm siatkarskich i pogrywają. Rolę gospodarza pełni Volero Zurich. Dutch All Stars to zespół corocznego mistrza Holandii TVC Amstelveen do którego dołączyło kilka zawodniczek z reprezentacji Pomarańczowych, stąd taka nazwa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,531 |
Witam Volero 3-0  widzę że moje myślenie ma naśladowców  Witam Scyzoryka  Jesli MUSZA wygrac sadze ze zrobia to szybko latwo i przyjemnie  Czołem Centusiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Co do meczu Węgiel - ZAKSA to jeżeli ktoś nie czuje zbytnich przesłanek za którąś z ekip to lepiej sobie taki mecz po prostu odpuścić. Wojtas podał argumenty za Węglem, ale jakby się uprzeć to za ZAKSą też by się coś znalazło, więc taki mecz naprawdę 50-50.
|
|
|
Link skopiowany do schowka