|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
pick&roll, wsad, a potem zaczal kustykac. patrzac na niego to nie wygladalo to dobrze. zszedl do szatni
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
nie wiadomo czy zagra, wszyscy komentatorzy piszą tylko: oby to nie było nic poważnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Pistons +4.5 wygląda jeszcze lepiej w tej chwili. Pierce i Allen jak jeźdźcy bez głowy, co chwile odpalają missed  do tego Kevin coś z nogą, jak włączyłem to nie widziałem co mu się dokładnie stało Wygląda solidnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
proszą proszę co za ironia losu,a miesiąc temu w tej hali garnett prowokował Villanueve Charlie Villanueva ? Mega pussy  e tam garnett większa podskakuje do mniejszych od siebie a jak przyleci jakiś większy to zaraz ucieka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Działa Wam normalnie League Pass? Bo mnie dziś muli jak nigdy... W ostatnich dniach wizja była płynna w zasadzie z każdego meczu, a dziś zrywa jak cholera... Czyżby za dużo ludzi się dowiedziało o promocji czy jaki czort?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
Garnett heads to the locker room with his right knee injury. It looked as if he knew it was serious. This could be a damaging blow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
Pistons +4.5 wygląda jeszcze lepiej w tej chwili. Pierce i Allen jak jeźdźcy bez głowy, co chwile odpalają missed  do tego Kevin coś z nogą, jak włączyłem to nie widziałem co mu się dokładnie stało Wygląda solidnie  gdzie masz livebeta ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
Iggy dziś nie gra, Lou za to wraca
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Pistons +4.5 wygląda jeszcze lepiej w tej chwili. Pierce i Allen jak jeźdźcy bez głowy, co chwile odpalają missed  do tego Kevin coś z nogą, jak włączyłem to nie widziałem co mu się dokładnie stało Wygląda solidnie  gdzie masz livebeta ? Sportingbet, pograne w 1 kwarcie. Mecz żenada szczerze mówiąc, to nie przypomina nawet treningu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
garnett nie wróci, właśnie idzie na prześwietlenie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
Przypominam tylko Panowie, że wczoraj Boston też fatalnie zaczął, ale systematycznie wyglądało to coraz lepiej z biegiem czasu. I mam nadzieję, że dziś będzie podobnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Przypominam tylko Panowie, że wczoraj Boston też fatalnie zaczął, ale systematycznie wyglądało to coraz lepiej z biegiem czasu. I mam nadzieję, że dziś będzie podobnie... Póki co, to Boston gra drugą 5-tką i wygląda to komicznie, naprawdę. Detroit jest słabe, a Boston jeszcze gorszy obecnie. Jeśli podniosą skuteczność i przyspieszą to Boston wygra, ale czy da radę bez KG i Rondo? Wątpię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Przypominam tylko Panowie, że wczoraj Boston też fatalnie zaczął, ale systematycznie wyglądało to coraz lepiej z biegiem czasu. I mam nadzieję, że dziś będzie podobnie... oni tak już kolejny raz wchodzą  no, ale teraz stracili KG, oby tylko Tłoki mi 9,5 utrzymały
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Przypominam tylko Panowie, że wczoraj Boston też fatalnie zaczął, ale systematycznie wyglądało to coraz lepiej z biegiem czasu. I mam nadzieję, że dziś będzie podobnie... oni tak już kolejny raz wchodzą  no, ale teraz stracili KG, oby tylko Tłoki mi 9,5 utrzymały +9.5 wg mnie izii wejdzie. Ja się niepokoję o +4.5, ale +9.5 na luzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
po 3 kwartach u Pacers też myślałem, że 10,5 izi będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,865 |
po 3 kwartach u Pacers też myślałem, że 10,5 izi będzie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Przypominam tylko Panowie, że wczoraj Boston też fatalnie zaczął, ale systematycznie wyglądało to coraz lepiej z biegiem czasu. I mam nadzieję, że dziś będzie podobnie... Tylko wczoraj KG byl, a dzis juz go nie ma..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2004
Posty: 2,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,757 |
garnett na wózku jeździ, może niczym pierce nagle wstanie i zacznie wymiatac ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|