|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ten dziala, brakuje nam jedno wbijac Full.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a ja nie moge wejść do żadnego pokoju juz drugi dzien... co może byc tego przyczyną? ja to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Macie za małe wacki ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Macie za małe wacki ?   wczytują mi się te kropeczki, po jakimś czasie się zatrzymuje i koniec ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Macie za małe wacki ?   wczytują mi się te kropeczki, po jakimś czasie się zatrzymuje i koniec ;/ A probowales pokoj zrobic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Macie za małe wacki ?   wczytują mi się te kropeczki, po jakimś czasie się zatrzymuje i koniec ;/ A probowales pokoj zrobic ? nie, ale jak może pomóc to spróbuję
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
znalazlem mlodego i wwwujka to chyba nasi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja nie daję rady, pokój niby utworzyłem, ale go nie widać (mam zaznaczoną opcję, żeby był WIDOCZNY), chciałem link podać, ale nie chce się wczytać, ciągle napis LOADING, więc prawdopodobnie, że coś z moim netem jest nie tak ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Albo z tym co pisalem wczesniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
znalazlem mlodego i wwwujka to chyba nasi nasi, nasi.. jakubosiu tez byl.. jeszcze jerome spotkalem, bombla, Piecie.. Trzeba robic rozgrywki, ale podobierac sie regionami, by mniejsze lagi byly..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
chuuja tam fajmna "D+ przecież to w osiemdziesiątrym ósmym w takie coś sie grało  a dziś to jakichś szwabów nawyzywałem, bo się jakiś hitler włączył do gry i mi ciśnienie podniósl 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
znalazlem mlodego i wwwujka to chyba nasi ten młody to nie ja byłem. Ja grałem z kaznodzieją, Akhu, chrim123, Apollyonem i kol. Same wygrane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
-error]chuuja tam fajmna "D+ przecież to w osiemdziesiątrym ósmym w takie coś sie grało  a dziś to jakichś szwabów nawyzywałem, bo się jakiś hitler włączył do gry i mi ciśnienie podniósl  Widziałem pokój Hitler z idiotami zza Odry  Ja pograłem z Belgami i było miło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
znalazlem mlodego i wwwujka to chyba nasi ten młody to nie ja byłem. Ja grałem z kaznodzieją, Akhu, chrim123, Apollyonem i kol. Same wygrane  Ooo, Młody, świetne mecze  To rzeczywiście wciąga. Chcesz wygrać nastepny, itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
po nowym roku trzeba bedzie zorganizowac porzadny turniej 2v2  Zbierze sie z 8-10 ekip, mecze kazdy z kazdyma potem playoffy. Osobiście do gustu bardziej przypadlo mi 3 vs 3. Boisko jest duze, a w grze 2 na 2 jest za duzo przypadku. Dopiero w trojke gra wyglada jak powinna, a i dzieki temu moge zajac sie dyrygowaniem innymi jaki kapitan  4 vs 4 tez nie jest zla, pod warunkiem, ze ludzie nie ganiaja za pilka jak idioci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dokładnie 3 na 3 najlepsze, najlepiej z zgranymi ludźmi. Myślę, żeby potem zorganizować trochę poważniejszy turniej właśnie taki 3x3 i nie wyobrażam sobie by w moim zespole zabrakło kaznodzieji  a trzeci ?  Może Apollyon ?  Też teraz ostatnio było grane 4 na 4 i wszyscy lecą do jednej piłki jak głupi, a ja zostaje z tyłu na asekuracji i jeszcze potem pretensje o samobóje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Jak dla mnie 2v2 najlepsze, 3v3 tez ok. Gramy cos jeszcze? Cos mi sie nie chce w pokera grac, trzaskam sete, zagralbym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
dokładnie 3 na 3 najlepsze, najlepiej z zgranymi ludźmi. Myślę, żeby potem zorganizować trochę poważniejszy turniej właśnie taki 3x3 i nie wyobrażam sobie by w moim zespole zabrakło kaznodzieji  a trzeci ? Może Apollyon ?  Też teraz ostatnio było grane 4 na 4 i wszyscy lecą do jednej piłki jak głupi, a ja zostaje z tyłu na asekuracji i jeszcze potem pretensje o samobóje  Fak je! Z Wami? Pewnie!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|