Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 22 1 2 20 21 22
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by ssaczu
Sam staram sie szukac filmow ale jest problem bo tak jak mowie przerobilem juz wszystkie rankingi TOP100 z filmweba jesli chodzi o thriller, akcja, kryminal, sensacja. Dramaty rowniez ogladam ale tylko te, ktore po opisach wydaja mi sie ciekawe.

To przejrzyj jeszcze inne rankingi:

http://www.esensja.pl/film/publicystyka/tekst.html?id=10503&strona=1 --> ranking portalu esensja. Pierwsza dziesiątka powala i powoduje rozwarcie zwieraczy laugh

http://www.film.org.pl/prace/plebiscyt_xxi/najlepsze_XXI_1_wstep.html --> ranking forum KMF, w którym to sam miałem okazję zagłosować. Ale... od razu się tłumaczę. Do triumfu #1 ręki nie przyłożyłem.

Mniejsza o wyniki, ale może na tych listach znajdziesz jeszcze coś do oglądania, czego nie widziałeś.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371

powala i powoduje rozwarcie zwieraczy laugh
Też bym przeglądnął, ale boję się konsekwencji laugh

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by jerome
Originally Posted by Ludwiczek
Był ktoś na Mr. Nobody ??
Jakieś opinie ??
będzie czas to dziś obejrzę, mówią że dobry smile do końca roku napiszę opinię laugh


mi sie tam nie podobal...

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Originally Posted by Ciągutka
Lynch - nie szaleję za nim. ma nudny, w zależności od nastroju wciągający schemat. za tłin pix go wielbię i za człowieka słonia.
Fellini (z Viscontim)...zalegają mi do wybadania, mam trochę ichniego szitu, ale cięty jestem na Włochów, jako naród.
nie lubię kina azjatyckiego. nie lubię ich kultury. nie lubię skośnych stop Kurosawa się wyłamuje, bo doceniam robotę.


czlowieka slonia ogladalem za czasow jak byly problemy z napisami i tak sie meczylem z angielskim, ze jakos niespecjalnie mi sie spodobal, ale juz od dluzszego czasu sie znowu przymierzam (zreszta ostatnio wyszlo ze mullholand drive nie ogladalem - takze powrot do lyncha bardzo realny)
Fellini, ogladalem tylko 2 filmy, ale la dolce vita takie na mnie wrazenie wywarl (jesli filmy mielibysmy oceniac tak jak ksiazki czy wiersze pod katem szeroko rozumianej formy to uwazam ten film za wzor) ale to fakt, ze filmy jego sa po prostu wloskie
tak to chyba prawda z tym kinem azjatyckim, mam znajomego ktory tez po prostu nie znosi, wgralem mu kilka filmow to przyszedl i powiedzial, ze dziwny jestem ze to ogladam
bardzo podobaja mi sie filmy Polanskiego, mozna powiedziec, ze prawie wszystkie (nawet tess jakos zmoglem, a nawet po 2/3 filmu zaczalem sie wciagac wink )


ssaczu, ja tez tak kiedys przeszukiwalem bez ladu i skladu, a pozniej odkrylem, ze rezyserzy kreca bardzo podobne filmy, mam na mysli to, ze jak spodobal ci sie jakis film danego rezysera to warto zobaczyc co tam jeszcze innego krecil



Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Hahah Czarny KŁabbędz - prędzej w empiki kupię niż to ścierow z netu ściągne co mi Llama zapodał sposób hahah) smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
W
Hard-hitter
Hard-hitter
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Przecieram oczy ze zdumienia, bo nie widzę w Waszych zestawieniach dwóch soundtracków będących perfekcyjnym połączeniem muzyki i obrazu: "Godzin" Glassa i "Aż poleje sie krew" Greenwooda wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
http://www.filmweb.pl/film/Wielkie+nadzieje-1998-197 - film mocno sredni ale muzyka na prawde dobra. Ckliwe, ok ckliwe, ale na mnie wrazenie zrobilo.

Skoro juz rozmawiamy o czyms co sie wyroznia.
Dla mnie 10/10 ma 'Pi' Aronfoskiego. I watpie zeby ktokolwiek mogl sie kiedykolwiek do tego chocby zblizyc. I nie tyle chodzi tu o warsztat itp. co o sposob postrzegania rzeczywistosci smile Ten pan w debiucie wymiotl towarzystwo.
Filmowym rzemieslnikiem moze byc kazdy.
Aronfosky w w PI jest jak Pesci w Goodfellas. Geniusz, wyzsza forme artyzmu trudno sobie wyobrazic smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Dla mnie Pesci najlepiej zagrał w "Reporterze".

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
A mi Pesci widział się w JFK smile

A Łabędź bardzo dobry) Natalka w końcu kobieta (ciut za chuda), a nie jakaś laleczkowata królowa Amidala laugh

Choć wydaje mi się, że z zakończeniem przefajnowali smirk

W skali do 10, daję ... 8/10 smile

xqwzts - dzięki za linka, a Llama goń się z tymi programami laugh

Dosiego toast

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Kiedy to czarne ptaszysko będzie do dostania na Blu-ray w jakimś sklepie internetowym ?

Osobiście nie mam parcia, żeby jak najszybciej każdą nowość zobaczyć w byle jakiej jakości. I tak mam spore zaległości z innymi hitami.

Ostatnio widziałem Hurt Locker (ten od Oscara za najlepszy film w 2009 roku). Muszę przyznać, że się rozczarowałem, 6/10 góra.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Originally Posted by Goget
Ostatnio widziałem Hurt Locker (ten od Oscara za najlepszy film w 2009 roku). Muszę przyznać, że się rozczarowałem, 6/10 góra.

Ten Oscar dla przecietnego filmu wojennego i samej Bigelow, to byl zwykly prztyczek w nos dla - nielubianego przez Akademie - Camerona.

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Też tak myślę. Film wybitny nie był, nawet powiedział bym, że sposób jego realizacji (niemal dokumentalny) sprawiał, że można było na nim zasnąć.

Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Originally Posted by Warka
Originally Posted by Goget
Ostatnio widziałem Hurt Locker (ten od Oscara za najlepszy film w 2009 roku). Muszę przyznać, że się rozczarowałem, 6/10 góra.

Ten Oscar dla przecietnego filmu wojennego i samej Bigelow, to byl zwykly prztyczek w nos dla - nielubianego przez Akademie - Camerona.


dokladnie!

do tego motyw, ze kobieta robi film o wojnie, rusza Panow z Akademii...

@Terror, J. Pesci w "JFK" piwo

Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2006
Posty: 702
Zeby bylo jasne - nie jesten fanem Camerona - dla mnie "Avatar" tak samo przecietny, jak "Hurt Locker".
Swoja droga, radosc bylej zony Camerona ... bezcenna

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Obejrzałem właśnie "Takers". Dobry film. Z cyklu napady na eskorty z kasą. A co koleś wyprawia w scenie pościgowej... Głowa mała. Polecam, nie można sie nudzić. Sensacja z obyczajem w tle.

Strona 22 z 22 1 2 20 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Lukasz111, rafal08, aker, burbon), 866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1