|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Znalazlem na stronie www.tippen4you.com [ tippen4you.com] linka do bukmachera Betsense gdzie daja 5 euro za darmo.Trzeba wejsc w Alle bonus aktionen czy jakos tak i sie zarejestrowac i 5 euro jest na koncie tylko lepiej dajcie walute euro bo nieiwem czy mozna inna zeby otzrymac bonus.Mam tam juz ok 100 euro i nie wiem czy da rade to wyplacic z tego co czytalem o tym bukmacherze w poprzednim temacie to lipa i nie da sie wyplacic ale moze sie cos zmienilo prosze o opinie!!!Dzieki
Last edited by Experto; 25/10/2005 17:06.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740 |
No to ja sie zarejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 5 Euro jest... ale czy wyplaca to sie dopiero okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Temat powinien znaleść się w "Bonusy bez depozytu"
Jeżeli moderatorzy byliby łaskawi przenieść go tam byłoby bardzo dobrze. Nowy podział i porządek na forum powinny być zachowane.
Pozdrawiam: th0mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Aktualnie czekam na maila od tego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
kasy z tamtad nie dostaniecie, przed wyplata trzeba zlozyc depozyt minimum 100 euro zeby wyplacic ta kase z bonusa, linka do tego bonusa podalem jakes 2 tygodnie temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
pamietam tego buka i ten bonus z przed 2 lat; dajcie sobie spokoj z tą parodią buka, betsense=bezsens
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960 |
Mam tam 177 euro i nie wiem czy jak jeszce cos ugram to wplacac te 100 euro swoje zeby wyplacic od nich kase z bonusa doradzcie cos???nie wiem czy mnie calkowicie nie wyukoluja cholera???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213 |
Mam tam 177 euro i nie wiem czy jak jeszce cos ugram to wplacac te 100 euro swoje zeby wyplacic od nich kase z bonusa doradzcie cos???nie wiem czy mnie calkowicie nie wyukoluja cholera??? nie maja konta w polsce ani netellera, ani moneybookers wiec koszty przelewu cie wyjda spooro kaay
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231 Likes: 9 |
Mi wisza 600eur, dajcie sobie z nimi spokoj. Tymbardziej ze w rules maja gdzies napisane ze nie biora odpowiedzialnosci za zagubione pieniadze, czyli jak zlecicie przelew to mozecie go nie dostac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Ja od nich wypłaciłem, co prawda tylko 60$ ale wypłaciłem. Nawet skanu dowodu nie trzeba było wysyłać. Jednak trzeba się liczyć z dużą prowizją, ok 40zł.
P.S. To było gdzieś 1.5 roq temu...
|
|
|
Link skopiowany do schowka