Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#432810 23/10/2005 17:28
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Znalazlem na stronie www.tippen4you.com [tippen4you.com] linka do bukmachera Betsense gdzie daja 5 euro za darmo.Trzeba wejsc w Alle bonus aktionen czy jakos tak i sie zarejestrowac i 5 euro jest na koncie tylko lepiej dajcie walute euro bo nieiwem czy mozna inna zeby otzrymac bonus.Mam tam juz ok 100 euro i nie wiem czy da rade to wyplacic z tego co czytalem o tym bukmacherze w poprzednim temacie to lipa i nie da sie wyplacic ale moze sie cos zmienilo prosze o opinie!!!Dzieki

Last edited by Experto; 25/10/2005 17:06.
Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 740
No to ja sie zarejestrowalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> 5 Euro jest... ale czy wyplaca to sie dopiero okaze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Temat powinien znaleść się w "Bonusy bez depozytu"

Jeżeli moderatorzy byliby łaskawi przenieść go tam byłoby bardzo dobrze. Nowy podział i porządek na forum powinny być zachowane.

Pozdrawiam: th0mas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Aktualnie czekam na maila od tego buka.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
kasy z tamtad nie dostaniecie, przed wyplata trzeba zlozyc depozyt minimum 100 euro zeby wyplacic ta kase z bonusa, linka do tego bonusa podalem jakes 2 tygodnie temu

Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
pamietam tego buka i ten bonus z przed 2 lat; dajcie sobie spokoj z tą parodią buka, betsense=bezsens

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,960
Mam tam 177 euro i nie wiem czy jak jeszce cos ugram to wplacac te 100 euro swoje zeby wyplacic od nich kase z bonusa doradzcie cos???nie wiem czy mnie calkowicie nie wyukoluja cholera???

Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
R
enthusiast
enthusiast
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 213
Quote
Mam tam 177 euro i nie wiem czy jak jeszce cos ugram to wplacac te 100 euro swoje zeby wyplacic od nich kase z bonusa doradzcie cos???nie wiem czy mnie calkowicie nie wyukoluja cholera???

nie maja konta w polsce ani netellera, ani moneybookers wiec koszty przelewu cie wyjda spooro kaay

Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,231
Likes: 9
Mi wisza 600eur, dajcie sobie z nimi spokoj. Tymbardziej ze w rules maja gdzies napisane ze nie biora odpowiedzialnosci za zagubione pieniadze, czyli jak zlecicie przelew to mozecie go nie dostac.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
Ja od nich wypłaciłem, co prawda tylko 60$ ale wypłaciłem. Nawet skanu dowodu nie trzeba było wysyłać. Jednak trzeba się liczyć z dużą prowizją, ok 40zł.

P.S. To było gdzieś 1.5 roq temu...


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, $-man, burbon, alfa, forty, JelineK, Sensei), 1,257 gości, oraz 12 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,733
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1