Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 14 z 50 1 2 12 13 14 15 16 49 50
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by fecherinho
Spoko, ale musisz pocisnąć na gapę nocnym do mnie na Kijewo grin


ja już 1,5 roku na gapę jeżdżę, więc dla mnie normalka tongue

statystyki mam 2/3, więc nie jest najgorzej wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by javapl
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy blush ma ktoś kromkę chleba na zbyciu? tongue
ja mam aż za dużo chleba ale troche daleko masz wink

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by tyson
Originally Posted by lupus
Stawiam na wstrzemieźliwosc.
moze radyjka ojca bekarta zaczął słuchać


gramy na pełnej boks

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by javapl
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy blush ma ktoś kromkę chleba na zbyciu? tongue
ja mam aż za dużo chleba ale troche daleko masz wink

Kumpel do mnie wczoraj dzwoni i prosi żebym dokumenty wziął od niego i dał jego Ojcu dzień później, bo jechał do Szczecina i namówił mnie w 5 minut na wyjazd (miałem jechać w sobotę, więc i tak mi w miarę pasowało) w domu 5 minut na spakowanie się (ręcznika nie wziąłem, portfela, nic do jedzenia), popiliśmy wczoraj, rano wstaję a tutaj brak portfela, kart, a banki u mnie w mieścinie do 12:00 (miało iść do znajomej na konto), wstałem o 11:30 więc zanim ogarnąłem wszystko to 13 była i do niedzieli o suchym pysku laugh tzn, mam dwa opakowania ryżu, na masę będzie laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Trenuje ktos z was u Baginskiego?

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,387
Likes: 2
lady gaga na dwojce

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by javapl
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy blush ma ktoś kromkę chleba na zbyciu? tongue
ja mam aż za dużo chleba ale troche daleko masz wink


angielski chleb chcesz spróbować smirk
''guma do żucia '' laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by Lukasz111
lady gaga na dwojce

Roxette na 2 smile klasyka z dziecinstwa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by lupus
Stawiam na wstrzemieźliwosc.

To uważaj jak przyjdzie po koledzie, trzymaj sie smile

w pon mam : D

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by Lukasz111
lady gaga na dwojce

Roxette na 2 smile klasyka z dziecinstwa

Sorry Polsat

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Skorpion BB
Originally Posted by javapl
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy blush ma ktoś kromkę chleba na zbyciu? tongue
ja mam aż za dużo chleba ale troche daleko masz wink

Kumpel do mnie wczoraj dzwoni i prosi żebym dokumenty wziął od niego i dał jego Ojcu dzień później, bo jechał do Szczecina i namówił mnie w 5 minut na wyjazd (miałem jechać w sobotę, więc i tak mi w miarę pasowało) w domu 5 minut na spakowanie się (ręcznika nie wziąłem, portfela, nic do jedzenia), popiliśmy wczoraj, rano wstaję a tutaj brak portfela, kart, a banki u mnie w mieścinie do 12:00 (miało iść do znajomej na konto), wstałem o 11:30 więc zanim ogarnąłem wszystko to 13 była i do niedzieli o suchym pysku laugh tzn, mam dwa opakowania ryżu, na masę będzie laugh laugh laugh laugh
to znajomego tam nie masz żeby poratował ??

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by lupus
Trenuje ktos z was u Baginskiego?

u Kociao jeden znajomy, drugi w Spartakusie, trzeci w Top Teamie

żaden z forum, znajomi

Jun nie trenuje na pewno niczego (oprócz hazardu grin ), chociaż warunki ma tongue

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683

Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
Originally Posted by javapl
Originally Posted by fechnerinho
Originally Posted by javapl
ta, a ja siedzę w Szczecinie, nie wziąłem portfela z domu, brak totalnie kasy, sylwek w domu..no pięknie po prostu kończy się stary rok i zaczyna nowy blush ma ktoś kromkę chleba na zbyciu? tongue

Gdzie mieszkasz. Bo jak na Prawym brzegu to podrzucę Ci pół bochenka smile Kasy Ci nie dam bo przepijesz wink


Wezmę pół bochenka i dzidaaaaaaaaaaaaaaaa tongue zaufasz mi? laugh laugh grin

ja Turzyn i okolice wink

wbij do akadema, zjesc dadza i nawet napoja laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
J
Spójnia Świdwin
Spójnia Świdwin
J Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Originally Posted by Skorpion BB
to znajomego tam nie masz żeby poratował ??

mam, w pracy jest. Kasy 0, ostatnia kasa na alkohol poszła, jego siostra była na zakupach i 0. Kasa wydana na alkohol i duperele typu chipsy na sylwka. Reszty znajomych w rodzinnych stronach, bo ja niestety student, z poza Szczecina.

Jest laptop, jest mecz.pl, niczego więcej mi nie trzeba boks grin laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Zawsze możesz iść śniegu się najeść laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Skorpion BB
to znajomego tam nie masz żeby poratował ??

mam, w pracy jest. Kasy 0, ostatnia kasa na alkohol poszła, jego siostra była na zakupach i 0. Kasa wydana na alkohol i duperele typu chipsy na sylwka. Reszty znajomych w rodzinnych stronach, bo ja niestety student, z poza Szczecina.

Jest laptop, jest mecz.pl, niczego więcej mi nie trzeba boks grin laugh
w razie czego do poniedziałku wyżyjesz z wody z kranu
ludzki organizm podbno na samej wodzie długo potrafi pociągnąć

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
edytka na dwojce wink

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Originally Posted by javapl
Originally Posted by Skorpion BB
to znajomego tam nie masz żeby poratował ??

mam, w pracy jest. Kasy 0, ostatnia kasa na alkohol poszła, jego siostra była na zakupach i 0. Kasa wydana na alkohol i duperele typu chipsy na sylwka. Reszty znajomych w rodzinnych stronach, bo ja niestety student, z poza Szczecina.

Jest laptop, jest mecz.pl, niczego więcej mi nie trzeba boks grin laugh

Java coś zaczynasz kręcić wink Mówisz, że masz tylko ryż, a tu nagle chipsy się znalazły grin Chyba nie chcesz nikogo naciągnąć na ten nr z portfelem co? Ostatnio ludzie wyczuleni są na forum wink

Tak na poważnie to ten koleś co jest w pracy Cie poratuje jak wróci czy nie?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by Jakubosiu
Zawsze możesz iść śniegu się najeść laugh

no jak dobry snieżek to głodu nie powinien czuć wink

Strona 14 z 50 1 2 12 13 14 15 16 49 50

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (bukma, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec, Sensei, Akhu, aker, alfa), 935 gości, oraz 13 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,784
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1