|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 6,258 |
wczoraj jak zjezdzałem z okulickiego na kr. augusta w rzeszowie, przyjebalem kołem w taką dziurę, że aż oponę przebiłem. tak pisze, jakby ktos sie w tamta stronę wybierał, warto mocno zwolnic. ja jechałem max 30km/h (zima, zakręt wiadomo bez szaleństw) to ze przebiłem dowiedziałem sie dzisiaj w drodze do pracy (na 6 rano w zwiazku z vatem) placisz, wymagasz zobacze dzisiaj w serwisie co jeszcze sobie rozjebalem w aucie
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
QC w działach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ehh... myslalem ze wejde w ten Nowy Rok na pełnej bukmacherskiejjj kurrr... a tu: pierwszy bet i LOSTBenfica-Matimo 2-0 HT i Ojro mysli sobie, ze bedzie jeszcze w ch.. bramek, a dobrze byloby zaczac rok 2011 od spkojnej wygranej. No to sie postawilo OVERRRR 2,5 po 1,25  Ojro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
3x zle wpisany pin...  i teraz sie mordrowac do salonu firmowego zeby odblokowac, jesli w oogle sie da :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
3x zle wpisany pin...  i teraz sie mordrowac do salonu firmowego zeby odblokowac, jesli w oogle sie da :/ Abonament czy karta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
no wlasnie karta, nigdy nie rejestrowana;p
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
ehh... myslalem ze wejde w ten Nowy Rok na pełnej bukmacherskiejjj kurrr... a tu: pierwszy bet i LOSTBenfica-Matimo 2-0 HT i Ojro mysli sobie, ze bedzie jeszcze w ch.. bramek, a dobrze byloby zaczac rok 2011 od spkojnej wygranej. No to sie postawilo OVERRRR 2,5 po 1,25  Ojro  nie jesteś sam ja mam same niewypały w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
ehh... myslalem ze wejde w ten Nowy Rok na pełnej bukmacherskiejjj kurrr... a tu: pierwszy bet i LOSTBenfica-Matimo 2-0 HT i Ojro mysli sobie, ze bedzie jeszcze w ch.. bramek, a dobrze byloby zaczac rok 2011 od spkojnej wygranej. No to sie postawilo OVERRRR 2,5 po 1,25  Ojro  nie jesteś sam ja mam same niewypały w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
ehh... myslalem ze wejde w ten Nowy Rok na pełnej bukmacherskiejjj kurrr... a tu: pierwszy bet i LOSTBenfica-Matimo 2-0 HT i Ojro mysli sobie, ze bedzie jeszcze w ch.. bramek, a dobrze byloby zaczac rok 2011 od spkojnej wygranej. No to sie postawilo OVERRRR 2,5 po 1,25  Ojro  nie jesteś sam ja mam same niewypały w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
pajace z tirów dzis na trasie jechal tir z przeciwka z dachu plandeki poleciały mu 3 duze kawalki lodu dostalem przy predkosci rzedu 80 km na godzine w szybe, dach no i nie mam lewego lusterka dziekuje dobranoc  bo jakiemus baranowi nie chcialo sie zrzucic tego z przyczepy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
spisałeś chociaż numery ? bo rozumiem, ze burak się nawet nie zatrzymał...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
bet nr 2 i 3 LOST  2011... DAWAC SYLWESTERRR 2011/2012  wkurwiaa mnie rowniez ze od Sylwestra w glowie mam piosenke/melodie 'pszczolka maja sobie lata' - to nie moje klimaty ale zabawa przy tym nieziemska byla. to jo... Ojro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540 |
CO zjem to odwiedzam toaletę, przez to picie parę dni, ale zakręcam zawór i od jutra wracam na siłownie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
brudasy z fenerbahce i efesu  leniwe ścierwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ło ku.rwa poskutkowało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
to co sie tu k*rwa dzieje na forum. jakaś banda idiotów i gówniarzy kłapie do każdego w 90% tematów. co to k*rwa ma być?! zamknąć rejestrację i odstrzeliwać debili jednego po drugim bo już się nigdzie nie da wejść żeby postu jakiegoś kretyna nie zobaczyć. co wy robicie z polską piłką?! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Szkoda tego forum, szkoda... Ale cóż, trzeba kiedyś jeszcze powtórzyć wypad na Euroligę w starym, sprawdzonym gronie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Szkoda tego forum, szkoda... Ale cóż, trzeba kiedyś jeszcze powtórzyć wypad na Euroligę w starym, sprawdzonym gronie  czekam shane  tylko kogo My będziemy oglądać skoro Asseco stacza się na dno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
też zaliczyłem jeden taki wypad, godnie było  swoją drogą podpisuję się pod postem @Anfalasta, masakra co się dzieje ostatnio. Skąd ci wszyscy debile się biorą nie jestem w stanie pojąć. Co to najazd konkurencji na mecz.pl czy co?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|