|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
tym razem nie bedzie to zaden zespol ani zawodnik,lecz uczestnik(raczej pseudouczestnik) forum - nijaki koku. zgodnie z tabela sprzed tygodnia dyzur miales pelnic wlasnie Ty koku,wtedy jeszcze nalezales do TT.ale nie,podkuliles ogon i uciekles.na odchodne mam dla Ciebie jedno slowo:wyp...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 214 |
Regulamin, w kilku punktach dopuszcza mozliwość "falandyzacji" zawartych w nim przepisow. Koku, w dla mnie zabawny sposob to wykazał, a Wy go już zaraz na banicję wysyłacie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Panie baco pozwole przedstawic swoja wizje :
Typy TT i Wyniki TT skladają się na grę tygodniową. Koku brał udział w tym tygodniu w typowaniu wiec az do ogloszenia wynikow jest uczestnikiem TT. Po ogloszeniu wyników, czyli ustaleniu Rankingu dopiero zobaczylibysmy ze koku ma saldo zerwoe. A zatem zgodnie z reglaminem przestaje byc czlonkiem TT - ALE OD TRZECIEGO TYGONIA. (Wiec skoro bral udzial w typowani Tt w druim tyg. to do czegos sie chyba zobowiązał)
Ale jescze chcialem dodac ze koku wniósł wiele dobrego do TT. Pokazał uczestnikom Tt jak należy nie typować!!! Jego typy smiało moge nazwać Kamikaze - Nie sztuką jest wyslanie spotkania lecz sztuką jest wytypowanie jego wyniku.
Odonosnie stwierdzenia ze wysylamy na banicje jest bledem. Wysylamy go na krótki odpoczynek który może troszeczke nauczy go szacunku do innych ludzi i wywiazywania się z powierzonej mu roli.
Ave Cezar! Vivat koku!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Union Berlin - prowadzac 1:0 i z przewaga zawodnika strzelaja samobuja na 8 min przed koncem. Mojemu ojcu zbrało to jakies 7000 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Oryginalnie wysłał Elgato: [qb]Union Berlin - prowadzac 1:0 i z przewaga zawodnika strzelaja samobuja na 8 min przed koncem. Mojemu ojcu zbrało to jakies 7000 pln <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb] Ja też sie pozale i powiem jedno na czarna listę wpisać trzeba calą II Bundesligę!!! Przynajmniej 1-wszą kolekę. Najpierw Hertha zabrala mi konto w Gcs`ie a wczoraj Berlinczycy polamali mi troszke $ w betzone.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2001
Posty: 695 |
Panowie, może zamiast użalać się to może byśmy utworzyli bank danych o zespołach, które układają się pod wynik w dogodnych sytuacjach jak to zrobiło Skonto Ryga czy Zagłębie Lubin, o którym wiadomo, że zawodnicy stawiają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Jakbym miał wypisywać wszystkie drużyny, które "zepsuły" mi kupony to bym musiał chyba stworzyć osobny temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Teraz przeklinacie Herthę czy inny Union, jutro nadejdzie kolej zespołów z LM. A za 2 tygodnie jak będzie dobry kurs to i tak je zagracie... Uważam, że nie ma co się na nich wyżywać, oni (piłkarze czy drużyny) mają po prostu w dupie Wasze kupony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
I znowu ja. Niestety. Shnyder przegrala z carlsson a pierwszego seta wygrala 6:2 . Mnie to zabrało 59 pln ale mojemu ojcu 4500. Pech Przez ostatnie 7 dni jeden wynik zabral nam juz w sumie 20000. TRAGEDIA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> (bo jesze był pasching w weekend na ako 2400 za 2 zlote a prowadził)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Elgato posluchaj tak jak powiedzial Ufo. Co do Ciebie wniosek jest prosty : graj na 2-3 zespoly za wieksza stawke. Po co nabijac takie wielkie Ako??? Buki poluja wlasnie na takich jak Ty! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2001
Posty: 638 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Szakal . Nie myśl ze nie wiem ze za 2 zlote nie da sie wygrac. Ale czasami grasz sobie na luzie wrzucajac mecze ktore czujesz. U mnie w punkcie w ktorym w ktorym gram znajomym wchodzily kursy 1000 , 3000 , czy nawet 7000.Za dwa zlote to jest zabawa. Normalnie gram sytemami "4" lub 3z4 za wieksze sumy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
dokładnie j..... Kolumbia k.... mać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 579 |
walony celtic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Manchester City i St.Miren .Nigdy nie postawie na te drużyny.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
widzew to jest dopiero szmacianka!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997 |
sorry, że się powtarzam, ale niedługo zabraknie wam zespołów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2001
Posty: 99 |
Może łatwiej byłoby wypisać zespoły które nigdy nie zawiodły - na pewno byłoby ich mniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Dlaczego nikt nie odradzał meczu Ried Admira?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2001
Posty: 1,259 |
Leicester :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104 |
Tydzien temu wywalila mi Benfica kupon wart 2278 dolarow (wygrywala do 84 minuty a bramke na 2:2 stracila w 97 minucie) a dzis tj w sobote Metz kupon wart 1415 $ mialem x(remis)
|
|
|
Link skopiowany do schowka