|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
śmierdzi to wszystko na odległość, ale nie mój cyrk, nie moje małpy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
śmierdzi to wszystko na odległość, ale nie mój cyrk, nie moje małpy  ' Mój cyrk tez nie ale takie Qrwy zanizaja bardzo poziom forum i nalezy ich banowac nic nie wnoszą do dyskusji a robią tylko burdel dla mnie to normalne nie jest. Ps. przepraszam za słownictwo ale tak sięnie da.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30 |
Jedyny kto zrobił tu burdel to Korver swoim ostatnim komentarzem. Na żadnym forum nie widziałem żeby tak traktować użytkowników.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jedyny kto zrobił tu burdel to Korver swoim ostatnim komentarzem. Na żadnym forum nie widziałem żeby tak traktować użytkowników. my pleasure 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Korver  live is brutal
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
Jedyny kto zrobił tu burdel to Korver swoim ostatnim komentarzem. Na żadnym forum nie widziałem żeby tak traktować użytkowników. Chlopie idz pomoc snh bo chlopak utopi sie w swojej kasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
no Korver teraz to mi zaimponowales  sam chcialem cos takiego napisac, ale ze mam pewne postanowienia na ten 2011 rok to nie moglem po prostu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 30 |
Kiedyś, jak miałem 16 lat, przekleństwa też mi imponowały, dobrze, że z tego wyrosłem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dzieki Kwiatek za tą konstruktywną krytykę, sprobuje się zmienić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
coś mi sie ten skan nie podoba, jest zagrany prawie o 20:27 a o tej godzinie co patrze na quasi siatki Cuneo o 20:25 już remisowało w TB 13-13, potem mieli 14-13 więc chyba takiego kursu o tej godzinie nie było , hmm chyba że się mylę i szukam sensacji i udowodnienia użycia photoshopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
coś mi sie ten skan nie podoba, jest zagrany prawie o 20:27 a o tej godzinie co patrze na quasi siatki Cuneo o 20:25 już remisowało w TB 13-13, potem mieli 14-13 więc chyba takiego kursu o tej godzinie nie było , hmm chyba że się mylę i szukam sensacji i udowodnienia użycia photoshopa Dokładnie o : Czas zakładu: 02/01/2011 20:25:07 dołożyłem na live Cuneo po kursie 1.80 przy stanie 13-13 . Masz rację Wojbest takiego kursu nie było już do gry w tym czasie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
porównajcie czas na na meczu i b365 i bedzie wiadomo czy rzeczywiscie jest jakas roznica 2,3 minutowa miedzy czasem na b365 a na forum czy moze nasz pan biznesmen troszkę się pomylił
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dzieki Kwiatek za tą konstruktywną krytykę, sprobuje się zmienić  załapałeś się na 2 z kawałkiem na skrę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
tak jak pisałem, SNH ma duze problemy z netem, wysłał mi screen na gg, żebym zaprezentował niedowiarkom jak się gra: [ Linked Image] Przecież on pisał ze grał na Piacenze :D:D:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ale to była ta OWA kontra NIBY 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
dzieki Kwiatek za tą konstruktywną krytykę, sprobuje się zmienić  załapałeś się na 2 z kawałkiem na skrę? nie, ogladalem mecz wygodnie na kanapie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
tak jak pisałem, SNH ma duze problemy z netem, wysłał mi screen na gg, żebym zaprezentował niedowiarkom jak się gra: [ Linked Image] Przecież on pisał ze grał na Piacenze :D:D:D No i teraz najlepsze ten kupon ma zmienioną godzinę zawarcia dlatego że to jest dowód zagrania zdarzenia przed meczem , grany na live wygląda inaczej , jest tylko zwycięzca w miejscu pod "zdarzenie" powinno pisać tak - Cuneo - Piacenza (Wygra mecz) . Tak jest w zakładzie granym na live , no i się chłopie wpiepszyłeś po uszy  a przed meczem nie było takiego kursu to pewnie i stawka zmieniona HA HA HA . Bez urazy ale myśleć trzeba przed ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Szkoda klawiatury na te bezmózgi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
A w tedy w selekcje jest samo Cuneo  bez Bre Banca 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|