|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 7,470 |
Mecz Cuneo zaczal sie o 18 ,trwal 2.08 minut ! Ile trwaly przerwy miedzy setami ??? 15 minut?? A gosc zagral kupon niby o 20:26:54 qrwa co za wafel probuje zrobic z siebie Boga czy chuj wie kogo...o 20:26:54 to juz chlopaki z Cuneo podnosili mydelko pod prysznicem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
CZy nie ma mozliwosci zrobienia jakiegos Prywatnego pokoju dla starszych udzielajacych sie userow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460 |
Ja proponuję bana dla tego kartofla za wpadkę z tym screenem bo to forum chyba nie jest dla żałosnych dzieciaków grających wirtualne kupony a później księgujących przy 13:10 ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 4,473 |
Ja proponuję bana dla tego kartofla za wpadkę z tym screenem bo to forum chyba nie jest dla żałosnych dzieciaków grających wirtualne kupony a później księgujących przy 13:10 ... jestem za
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,143 |
macie na jutro coś z siaty ciekawego? bo kapusta sie kończy laugh
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Widzę ładnie się tu wczoraj wyprawiało.. żenada
Jeszcze miesiąc i nikt nie zapoda już typu na forum przez taki debili
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Poziom quasi spada caly czas, ale ostatnio to juz przegiecie. Niebawem na forum jedynie bedzie dyskusja w polityce (na jakim poziomie to juz przemilcze) i w nowych tematach 'o dzidach'...
Dzisiaj puchary, ale jak narazie chyba tylko Sportingbet wyskoczyl z oferta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Poziom quasi spada caly czas, ale ostatnio to juz przegiecie. Niebawem na forum jedynie bedzie dyskusja w polityce (na jakim poziomie to juz przemilcze) i w nowych tematach 'o dzidach'...
Dzisiaj puchary, ale jak narazie chyba tylko Sportingbet wyskoczyl z oferta. ziemniaki LM mają
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
dziś mało meczów, ale za to jutro od groma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Widzę ładnie się tu wczoraj wyprawiało.. żenada
Jeszcze miesiąc i nikt nie zapoda już typu na forum przez taki debili Poziom quasi spada caly czas, ale ostatnio to juz przegiecie. Niebawem na forum jedynie bedzie dyskusja w polityce (na jakim poziomie to juz przemilcze) i w nowych tematach 'o dzidach'... kilka banów poleciało, brawa dla Giertyszka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
dziś mało meczów, ale za to jutro od groma  CEV Cup, Challenge Cup, CL - wszystko w wydaniu pań i panów + bonus: od jutra do niedzieli turnieje eliminacyjne ME kadetów i kadetek - łącznie 10 turniejów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
skillor, Kwiatek, Pewniok - to nie ta sama osoba bedzie???
ja tam jestem za tym zeby forum zamknac... a i tak juz jest za pozno...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 22,227 |
w sensie nie zeby zamknac, lecz juz nowych nie przyjmowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2010
Posty: 6 |
Lodz - Cannes 2-1.22 mozna domy i samochody stawiac, budowlane bez szans :-)
Mulhouse - Zurych 2-1.55 kurs juz polecial z 1.75 ale mysle ze nadal warto grac
co o tym experci mysla? :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,293 |
Macie moze jakies informacje o Panacie? kurs rosnie :/ a mi niby wychodzi, ze powinni wygrac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
no coz znów daje na Panate a oni znowu pewnie mnie powiozą Panata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,784 |
Lodz - Cannes 2-1.22 mozna domy i samochody stawiac, budowlane bez szans :-)
Mulhouse - Zurych 2-1.55 kurs juz polecial z 1.75 ale mysle ze nadal warto grac
co o tym experci mysla? :-) ani domu ani samochodu nie postawiłbym na żaden mecz, a tym bardziej na babską siatkówkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,452 |
mialem nigdy nie grac na Panate i...zagralem  walka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|