Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 26 1 2 3 4 5 6 7 25 26
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by vonseb
Mam pytanko dzis wszystkie zawodniczki startuja wspolnie ?! A ta klasyfikacja generalna czyli 44 sekundy przewagi Justyny nad druga zawodniczka nie ma dzis zastosowania ?

Mass start, klasyfikacja ogolna nie ma dzis zastosowania smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 8,948
DZieks tak przypuszczalem ale wolalem sie upewnic

Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
L
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 90
liczyłem, ze ktos sie walnie, jednak to juz nie te czasy...

Dołączył: Aug 2009
Posty: 21
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 21
Ana stronie fis pisza 10 km M Pursuit
czyli jakby byl poscigowy

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
troche malo 1,33 na justyne jak ze startu wspolnegoq

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
myślę że obok Justyny największe szanse mają Kalla i Johaug na podium.

ciekawe kursy w bet24 smile

Johaug - Longa 1 1.65 bet24. u większości buków 1.45. Johaug świetnie się prezentowała w ostatnich biegach łączonych, podium w końcówce zeszłego sezonu w Lahti i Falun, 6 miejsce na IO, za każdym razem lepsza od Włoszki. Tutaj też zwłaszcza w drugiej części dystansu Norweżka powinna pokazać swoją wyższość.

Boehler - Zeller 2 1.84 (było 1.88) bet24. 1.45-1.50. w każdym biegu łączonym w ostatnim czasie lepsza była druga z Niemek, nie widzę podstaw do tego by dzisiaj mogło być inaczej.

informacyjnie: także wyższy kurs (1.70) jest na Finkę Lahteenmaki w parze z Tchekalevą, 1.68 jest w tobet, a tak to wszyscy mają po 1.50.

Johaug - Haag 1 1.50 betsafe. o Johaug pisałem już. Haag srebrny medal w tej specjalności na IO, ale niczym się nie wyróżnia do tej pory w Tour de Ski, przeciętne występy, stawiam na Norweżkę.

Kristoffersen - Elden 1 1.45
betsson. W Norweskim pojedynku zdecydowaną faworytką dla mnie jest Kristoffersen, która lubi ta konkurencję. W Lahti i Falun 5 i 8. Elden słabsze wyniki. W Tour De Ski również do tej pory prezentuje się pierwsza z Norweżek

za drobne można spróbować:

Kalla win 10 betsafe top3 2.30 bet365
Johaug win 16 bet24 top3 3.25 Johaug

co sądzicie o tych typach?

Dołączył: Aug 2009
Posty: 21
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 21
dla mnie

z batsafe

justyna z johaug 1
longa z haag 1
i jednak kalla z folis 1

justyna jak wystrzeli klasykiem to tylko moze longa, sarinnen, johaug i kto jeszcze utrzymac sie moze i tak z ~3km
a potem juz ta czolowka zmiennym sie dowiezie

johaug nie jest w super formie, kuknij na wyniki z tego roku
a na tour tez sobie tylko jedzie
longa sie super prezentuje w klasyku i mysle ze dlugo pojedzie za justunka a haag mam cicha nadzieje ze jest bez szanas w klasyku, a zmiennym to powinna dojechac jak ostatnio we frencji gdzie docholowala folis
no i kalla - justyna mowi ze ona jest jej glowna przeciwniczka
jak sobie przypomne jak mnie ona zrobila we francji w lac... to mi sie zimno robi, i tez mialem ja z folis, ale tu szarlotka naprawde lepiej sie prezentuje a folis kiszka, zwlaszcza na prologu to bylo widac, a tu jeszcze 5 km klasykiem na poczatek

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
PURSUIT

W biegu pościgowym (PU = pursuit) biegacze startują zgodnie z różnicami czasowymi uzyskanymi we wcześniejszym wyścigu, najczęściej sprintu

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by hutkier
dla mnie

z batsafe

justyna z johaug 1
longa z haag 1
i jednak kalla z folis 1

justyna jak wystrzeli klasykiem to tylko moze longa, sarinnen, johaug i kto jeszcze utrzymac sie moze i tak z ~3km
a potem juz ta czolowka zmiennym sie dowiezie

johaug nie jest w super formie, kuknij na wyniki z tego roku
a na tour tez sobie tylko jedzie

longa sie super prezentuje w klasyku i mysle ze dlugo pojedzie za justunka a haag mam cicha nadzieje ze jest bez szanas w klasyku, a zmiennym to powinna dojechac jak ostatnio we frencji gdzie docholowala folis
no i kalla - justyna mowi ze ona jest jej glowna przeciwniczka
jak sobie przypomne jak mnie ona zrobila we francji w lac... to mi sie zimno robi, i tez mialem ja z folis, ale tu szarlotka naprawde lepiej sie prezentuje a folis kiszka, zwlaszcza na prologu to bylo widac, a tu jeszcze 5 km klasykiem na poczatek

bez jaj smile

chyba ci się Johaug z kimś pomyliła smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Giertyszek
PURSUIT

W biegu pościgowym (PU = pursuit) biegacze startują zgodnie z różnicami czasowymi uzyskanymi we wcześniejszym wyścigu, najczęściej sprintu

?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
no wkleilem co to jest pursuit wg wikipedii a dzis jest bieg pursuit

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Giertyszek
no wkleilem co to jest pursuit wg wikipedii a dzis jest bieg pursuit

nie wklejaj jak nie wiesz o co chodzi.
Dziś jest bieg ze startu wspólnego.

berstdorf (GER)
Monday, 3rd January 2011
Pursuit
Men 10+10 km
Ladies 5+5 km
Classical/Free technique, Mass Start

12:30 CET M
15:45 CET L

Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Wszystkie startuja razem!!!! z 6 rzedow bodajze po 5-6 zawodniczek w kazdym

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
ja tam widze co innego:

http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=CC&raceid=17514

PURSUIT JEST NAPISANE



Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
na początek to Legkova można próbowac lekko

Dołączył: Aug 2009
Posty: 21
H
stranger
stranger
H Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 21
kuknij koles na wyniki johaug z tego roku
tylko w davos byla super, bo sie marit i justyny dlugo trzymala na 10 km klasykiem
i byla 3
a w tour
prolog 22
10 km na dochodzenie doszla do grupy i brakol jej sil na finisz bo byla 9
sprinty 15 kwali i 21 final

mysle ze jakby justyna byla w takiej formie to co bys napisal
bez jaj smile

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by Giertyszek
ja tam widze co innego:

http://www.fis-ski.com/uk/604/610.html?sector=CC&raceid=17514

PURSUIT JEST NAPISANE

nie wiem czemu mają tak napisane, ale dzisiaj na pewno czeka nas bieg łączony smile

Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
G
Inwestor
Inwestor
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
spoko, grajta co chcecie, ja nic nie gram dzis bo na justynke 1,33 coś malutko smile

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
jest napisane 10 km M Pursuit a biegną panie laugh

dziś na bank start masowy

Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,394
Likes: 2
Originally Posted by Giertyszek
spoko, grajta co chcecie, ja nic nie gram dzis bo na justynke 1,33 coś malutko smile

no dlaczego skoro wg twojej teori ma ponad 40sek przewagi na starcie ,to masz ,pólgodzinną lokate


Strona 5 z 26 1 2 3 4 5 6 7 25 26

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, burbon, rafal08, betowiec), 2,365 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1