Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#43356 04/06/2003 03:45
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Mam pytanie: jak to jest z tą promocją w bet365? Dają podobno free bet 20 funtów za samo zarejestrowanie się. Zrobiłem to, przysłali mi z Anglii jakieś papiery i co teraz mam robić by uzyskać ten free bet???

Pozdrawiam
Garrett

Bonus: Unibet
#43357 04/06/2003 06:37
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Promocja polega na zwrocie stawki z 1 zakładu - ale nie pamietam czy jest jakieś minimalne ako zakładu czy może być dowolne.

#43358 04/06/2003 13:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 605
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
Promocja polega na zwrocie stawki z 1 zakładu
Wygranego, przegranego czy wogóle zakładu ?

Pozdrawiam
Garrett

#43359 05/06/2003 04:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Nie ma znaczenia czy zakład był wygrany czy przegrany.

#43360 22/06/2003 18:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Może mi to ktoś przetłumaczyć? To dla mnie bardzo ważne.

Open an online account and place your first bet. You will then qualify for a free treble on the selections of your choice to the same value of your first bet (up to a maximum of £20 or currency equivalent). To claim your free bet, add 3 selections only to your bet slip which can be combined in a treble. The words 'Claim Free Bet' will appear on your bet slip. Tick the box next to this and click 'Place Bet'. Your free bet will be placed with the selections you have made. Free bet winnings exclude stake.

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43361 22/06/2003 20:42
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Otworz konto i zagraj pierwszy zaklad. Bedzie to rownoznaczne z zakwalifkowaniem sie do zagrania jednego zakladu(trebla) za darmo ze stawka taka sama jaka zagrales w swoim pierwszym zakladzie zagranym zaraz po rejestracji ale nie wieksza niz 20 funtow (lub rownowartosc w innej walucie ).
Cyli jak juz sie zarejestrowales. wplaciles kase i zagrales zaklad np za 5 dolcow to masz prawo zagrac darmowego trebla tez o warosci 5 dolcow. Pamietaj aby zaznaczyc check box "Claim Free Bet"
I teraz jezeli np ako na trebla bylo 2.0 i trafisz, to nie wygrasz 10 tylko 5 bo stawka jest odejmowana od calosci.

Pozdro

#43362 22/06/2003 22:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
WItam .

Mam prośbę powiedzcie mi wszystko o tym buku. Czy warto w nim grac? czy pobierają jakieś prowizje od wpłaty? czy mozna wpłacac i wypłacac VE? Jaka jest minimalna wpłata na konto? jaka jest minimalna stawka za zaklad? Dzieki za odpowiedz!!

#43363 22/06/2003 22:45
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Buk jest pewny, mozesz spokojnie wplacac do nich kase. Nie wiem jak jest z prowizjami przy wplacie karta, bo ja wplacalem Netellerem i nie pobrali zadnej prowizji. Ale darmowe wplaty i wyplaty sa chyba raz w miesiacu. Co do oferty to bardzo mi sie podoba. Czesto maja rozne dziwne propozycje na mecze, ktorych nie oferuje zaden inny buk. Mozesz byc pewien ze zadnego meczu nie usuna tak jak robi to GB czy expekt. Ja gram u nich NCAA, CFL i NBA. Dodatkowo nie wiem czy ta promocja jest jeszcze aktualna, ale dawali matchup bonus 50 za 50. Popytaj sie na supporcie. Moze jeszcze oferuja. Mi to przyszlo poczta.

Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43364 23/06/2003 03:30
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Rymoholik wielkie dzieki!!! A trzeba przesyłac jakies skany?

#43365 23/06/2003 03:42
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Rymoholik wielkie dzieki!!! A trzeba przesyłac jakies skany?[/qb]
Przy wplacie karta wymagaja skanu karty , paszport , jakis rachunek , i chyba dodatkowego dowdu ze zdjeciem .

#43366 23/06/2003 03:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam prośbe!!! Proszę o kontakt na nr gg 1043950 kogos kto gra w Bet365 i zarejestrował sie Visą Electron . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43367 23/06/2003 03:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
xeo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 2,786
Quote
Oryginalnie wysłał xeo:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Rymoholik wielkie dzieki!!! A trzeba przesyłac jakies skany?[/qb]
Przy wplacie karta wymagaja skanu karty , paszport , jakis rachunek , i chyba dodatkowego dowdu ze zdjeciem .[/qb]
A i skanu formularza , ktory przysla ci na skrzynke .

#43368 23/06/2003 07:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...

#43369 23/06/2003 08:59
Dołączył: May 2001
Posty: 101
K
member
member
K Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 101
Bo ty Conrad to bys chcial zaraz wszystkich ograc a to przeciez taka zabawa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ja nie mialem narazie z nimi problemow,ale prawda jest ze na duze stawki nie gralem.

Wlasciwie po tym poscie Conrada rodzi sie we mnie fundamantalne pytanie jakie czesto zadaja nowi na tym forum.
"GDZIE GRAC"

Unibet - kreca z wyplata pieniedzy
Expekt - kompletnie nie profesjonalny
GB - podejrzany wlasciciel (Ruskie albo Bulgarzy)
B&W - nie lubiaw wygrywajacych
Bet365 - nie lubia wygrywajacych

Pozdrawiam

#43370 23/06/2003 12:56
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...[/qb]
Bo Ty Conrad jestes gruba ryba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> oni o tym dobrze wiedza i sie przestraszyli pewnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#43371 24/06/2003 03:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Abati:
[qb]Mam prośbe!!! Proszę o kontakt na nr gg 1043950 kogos kto gra w Bet365 i zarejestrował sie Visą Electron . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Ponawiam prośbe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#43372 24/06/2003 04:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Quote
Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]Bo

GB - podejrzany wlasciciel (Ruskie albo Bulgarzy)
[/qb]
Ahaaa...

#43373 24/06/2003 14:23
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,303
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...[/qb]
gdyby tego nie napisał Conrad to bym nie uwierzył, 10$?!?! Czyli co, oni nie chcą zarabiać?! Nikt poważny nie będzie trzymał kasy u takiego buka, czasami przecież nawet detaliści postanawiają założyć się za większą kasę. Chyba że ich grupą docelową są nastolatki, szefowie Bet365 postanowili przejąc całe kieszonkowe europejskich nastolatków - to dopiero jest cel!
A ja myslałem że to porządny buk...

#43374 24/06/2003 15:01
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
X
addict
addict
X Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 524
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubi:
[QB]Unibet - kreca z wyplata pieniedzy
Expekt - kompletnie nie profesjonalny
GB - podejrzany wlasciciel (Ruskie albo Bulgarzy)
B&W - nie lubiaw wygrywajacych
Bet365 - nie lubia wygrywajacych

Jakies 2 miesiace temu wyplacalem z Unibetu 4 tys.PLN (nie wiem czy to duzo czy malo),telefonicznie i po paru dniach mialem na koncie pieniadze.Chyba nie jest tak zle z tym Unibetem...

#43375 24/06/2003 15:12
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał Pitersson:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]Od razu ostrzegam, że Bet365 podobnie traktuje "wygrywających" jak Betandwin. Ostatnio chciałem postawić coś z tenisa i limit dostałem... $10...[/qb]
gdyby tego nie napisał Conrad to bym nie uwierzył, 10$?!?! Czyli co, oni nie chcą zarabiać?! Nikt poważny nie będzie trzymał kasy u takiego buka, czasami przecież nawet detaliści postanawiają założyć się za większą kasę. Chyba że ich grupą docelową są nastolatki, szefowie Bet365 postanowili przejąc całe kieszonkowe europejskich nastolatków - to dopiero jest cel!
A ja myslałem że to porządny buk...[/qb]
Mi jakos limitow nie wprowadzili tak niskich jak Conradowi chociaz wcale tam nie przegrywalem. Jesli ktos ma podobne doswiadczenia jak Conrad to niech da znac. Wydaje mi sie ze nasz moderator jest znany na calym swiecie i wsrod bukow jako dobry capper, skoro na stronie glownej bukmachera Betworks znajduje sie jego cytat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Nie ma co ukrywac buki sie go boja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1