|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Rosol to durniu  Ivo peffka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
No i baran I TB 3-1 na 3-6 II TB 5-2 na 5-6 pozniej setowa do skonczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
magia księgarni działa i w tym roku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
IVO GSM, nieźle technicznie wyglądał jak na siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
IVO GSM, nieźle technicznie wyglądał jak na siebie Na tle Rosola calkiem fajnie, ale obawaim sie, ze to tylko na tle przecietnego Rosola..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
IVO GSM, nieźle technicznie wyglądał jak na siebie Na tle Rosola calkiem fajnie, ale obawaim sie, ze to tylko na tle przecietnego Rosola.. Rosol nie był dziś wcale taki przeciętny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Jimmy bo zapomniałem, jaja sobie robiłem z tym marnym przebijaczem bo taki jest styl Norka i rakieta bez mocy do byle tłuczenia. Heady sobie sprawdz. Prestige jest mega jeśli grasz zawodniczymi rakietami a radical bardzo fajny ofensywny z tym, że trudniejszy niż prestige bo ma balans na główkę, długo się przekonywałem do niego ale jest ok  muszę wziąć w obroty tego speeda od djokovica bo w tym roku wydali model 300g głowka 100 ten Novaka jest dosyc trudny do grania amatorskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Jimmy bo zapomniałem, jaja sobie robiłem z tym marnym przebijaczem bo taki jest styl Norka i rakieta bez mocy do byle tłuczenia. Heady sobie sprawdz. Prestige jest mega jeśli grasz zawodniczymi rakietami a radical bardzo fajny ofensywny z tym, że trudniejszy niż prestige bo ma balans na główkę, długo się przekonywałem do niego ale jest ok  muszę wziąć w obroty tego speeda od djokovica bo w tym roku wydali model 300g głowka 100 ten Novaka jest dosyc trudny do grania amatorskiego. dzięki, skrzętnie notuję  ja z balansem na główkę mogę sobie nie poradzić i generalnie nastawiam się jakoś na Dunlopa. Jak będę kupował coś na wiosnę to się pewnie do Ciebie jeszcze odezwę, bo o ile pierwszą kupiłem "w ciemno" to teraz już niech to będzie świadomy wybór
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 162
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2010
Posty: 162 |
Kevin Anderson, to dobry wybór na dzisiejszą noc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
to przyjemne rakiety są ale jak sie siadzie na heada to już potem żadna inna nie pasuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Chirurg Karlović, Chiudinelli, Devvarman, Bracciali/Seppi  No jedynie typ z Devvą nie wyszedł. Jutro na pewno Bombardier z Fresno, Bopanny i OOP jeszcze nie ma z Dohy więc na to poczekam ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
No nie te szejki to OOP nie potrafia ustawiac
Ivo - Kolba na trzecim korcie
No to do Bombardiera, Bopann trzeba dodać ksiegarnie typu Conga i Gulbis moze jeszcze cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
wczoraj ktoś pisał że kuza gra straszną padlinę, czy kurs @3 was nie zacheca do gry? ja na nockę gram Arn+Petka+Isner i chetnie przeciwko Kozie bym pograł 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Berankis Mayer 2 Starace Isner 2 Dokic Petkovic 2 ktoś za?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
Bombardier z Fresno , a kto to ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Bombardier z Fresno , a kto to ?  Kendrick, Robert Kendrick
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 18,179 |
wczoraj ktoś pisał że kuza gra straszną padlinę, czy kurs @3 was nie zacheca do gry? ja na nockę gram Arn+Petka+Isner i chetnie przeciwko Kozie bym pograł  Grajus pisał ze kaszane gra... Myslisz ze Peng to wlasnie ta ktora to wykorzysta? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
wczoraj ktoś pisał że kuza gra straszną padlinę, czy kurs @3 was nie zacheca do gry? ja na nockę gram Arn+Petka+Isner i chetnie przeciwko Kozie bym pograł  tym razem się zgadzamy  Mam na myśli Chinkę  Ale głównie w nocy liczę na Dolgo, bo Groth i Michał nie zawiedli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
wczoraj ktoś pisał że kuza gra straszną padlinę, czy kurs @3 was nie zacheca do gry? ja na nockę gram Arn+Petka+Isner i chetnie przeciwko Kozie bym pograł  tym razem się zgadzamy  Mam na myśli Chinkę  Ale głównie w nocy liczę na Dolgo, bo Groth i Michał nie zawiedli  Koze pograłem tylko na tasmie, a grubiej Arn+Petka+Isner, udanej nocki panowie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|