|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Korver jako spec od juniorskiej siatki mógłbyś coś wrzucic z tej kategorii  Ja nie mam o tym zielonego pojęcia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
A są gdzieś kursy na juniorów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
kiedy dwie Anny wracają do gry w BKSie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Dinamo Moscow po 1.70? hmmm coś wysoki ten kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624 |
Dinamo Moscow po 1.70? hmmm coś wysoki ten kurs w expekcie masz 1,9 ale ostatnio coś nie błyszczą, do tego 1 miejsce już raczej pewne, a po 3 to Ruski i z nimi to nigdy nie wiadomo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver jako spec od juniorskiej siatki mógłbyś coś wrzucic z tej kategorii  Ja nie mam o tym zielonego pojęcia  napisz do mnie za jakies 1,5-2h na priv to dam Ci znac czy cos wypatrzyłem, na razie mam na glowie europejskie puchary
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Dinamo Moscow po 1.70? hmmm coś wysoki ten kurs Zobacz na tabele tej grupy:) maja praktycznie 1 miejsce a Roeselare jesli chca miec jeszczez jaka kolwiek nadzieje musza dzis belgowie Wygrac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
okej Korver , zgłoszę się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki  Sie Qrwa Troche Wysil !
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Te nowe twarze to pewnie tacy ,co po niecelnym typie Korvera go jadą na maxa. Potem zmiana nicku i nadal proszenie bo wiedzą o jego sile w tej dyscyplinie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
czytam wasze analizy i wnioskuje, że; SKRA ma pewny awans i jedzie do Włoch grać o nic, kiedy Trentino musi wygrać by zapewnić sobie awans ... Trentino -1.5 Olympiakos patrząc na tabele to nie mają szans na nic + osłabienie, pewnie jadą do Polski pozwiedzać ... JW wasze argumenty na Fenerbace i Bielsko jakoś mnie nie przekonują, a tak te dwa typy chyba jak najbardziej do grania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Tours na razie bez porażki na wyjeździe.
Dziś będzie pierwsza.
Milijkovic , Geric , Marschall paka jest.Na przeciwko 2x Konecny + Ngapeth .
Skład moim zdaniem po stronie Turków.
Do tego publiczność w Turcji
Fenerbace nie może przegrać tego meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2010
Posty: 80 |
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki  Sie Qrwa Troche Wysil ! wysilam sie !! ale nie porownuje swojej wiedzy do Korvera z siatkowki wiec zwyczajnie zapytalem a te Qrwa to sobie wloz :/ Verbatim i Grajus wielce madrzy bo sami dostana na priv a innych maja w d..pie, jestem tu nowy i nie rozumiem co szkodzi jak Korver poda na Quasi, widocznie taka polityka tutaj panuje :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
nic nie dostaje na priv  dziś 1 raz się zgłosiłem bo wiem że on na młodzieży się zna. a czy jesteś nowy to nie nam to oceniać , bo każdy pisze że jest nowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 7,352 |
Korver podziel sie jakimis typami na Quasi z pucharow i z juniorskiej siatkowki  Sie Qrwa Troche Wysil ! wysilam sie !! ale nie porownuje swojej wiedzy do Korvera z siatkowki wiec zwyczajnie zapytalem a te Qrwa to sobie wloz :/ Verbatim i Grajus wielce madrzy bo sami dostana na priv a innych maja w d..pie, jestem tu nowy i nie rozumiem co szkodzi jak Korver poda na Quasi, widocznie taka polityka tutaj panuje :/ pajacu nie mów,że ktoś coś dostaje jak jesteś nowy i nie wiesz,trochę szacunku dla osób o których piszesz,bo sam będziesz o nich ciągnął typy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
Tours na razie bez porażki na wyjeździe.
Dziś będzie pierwsza.
Milijkovic , Geric , Marschall paka jest.Na przeciwko 2x Konecny + Ngapeth .
Skład moim zdaniem po stronie Turków.
Do tego publiczność w Turcji
Fenerbace nie może przegrać tego meczu a ile jeszcze meczy zostało do rozegrania Fener? mają szanse awansować i przeskoczyć Tours w tabeli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
po 2 mecze ma każdy zespół
mają szanse
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|