Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12
#43396 09/09/2003 20:24
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał rymoholik:
[qb]Wyplacasz kase przelewem z netellera na konto w banku? To oni oferuja cos takiego Polakom? Myslalem ze tylko czeki. :rolleyes: [/qb]
Zgadza sie, czeki, ale dopiero wtedy gdy masz jakas nadwyzke w stosunku do depozytu (visa o'course). Na poczatku kazdy dokonany depozyt musi by w identycznej kwocie zwrocony spowrotem na konto na zasadzie zareklamowania transakcji. A najfajniejsze jest to, ze kurs $ przy zwrocie to tez kurs kupna $ wiec nic sie nie traci na roznicy kursow kopno-sprzedaz a nawet mozna zykac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#43397 09/09/2003 20:39
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,118
Likes: 9
Ehh, myslalem ze cos sie zmienilo z tymi przelewami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Najwazniejsze jest dla mnie zeby zysk szybko wracal na konto. Bo realizacja czekow jest dobijajaca. Czekam na info o tej karcie, moze to bedzie jakies rozwiazanie w koncu. Jak na razie nikt sie nia jeszcze nie pochwalil, albo nie chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poki co pozostaje obracanie na GB, ktore troche mija sie z celem moim zdaniem, bo zauzmy ze ktos wygral pieniadze w canbet chce je sobie wyplacic, a tu musi jeszcze obracac w GB nie wiadomo ile razy.

#43398 16/09/2003 17:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
obecnie bet365 oferuje rowniez taka promocje jak 20 % od wplaconej sumy, ktore mozna wykorzystac jako free bet tylko w "In-Running" (czyli "Live"). korzystal ktos z tego ? bo ja postawilem ten free bet, wynik trafilem a kasy mi nie dali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> why ? nie mam pojecia. mial ktos z was takze z tym problem ?

#43399 16/09/2003 22:45
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 198
Wie ktos czy w bet365 istnieje jakis gorny limit wygranej - przy 2 dzisiejszych moich kuponach pojawil sie jakis dziwny znaczek.

#43400 17/09/2003 03:39
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał monster:
[qb]Wie ktos czy w bet365 istnieje jakis gorny limit wygranej - przy 2 dzisiejszych moich kuponach pojawil sie jakis dziwny znaczek.[/qb]
Czy jest to konkretny limit czy nie, to pewne jest, że limitują wygrywających tam graczy.

#43401 02/10/2003 19:04
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Witam, <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jest w bet365 jakiś system poleceń/referali? Chcę się zarejestrować a trzebasobie pomagać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

konkurent

#43402 08/10/2003 17:03
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
bet365 jest limit minimalnej wpłaty 55 euro. Trochę dziwny :rolleyes: Po depozycie przeliczają wybraną walutę na dolary i dopiero rozliczają. W ten sposób 55 euro w bet365 kosztowało mnie 257,78 :rolleyes:

#43403 08/10/2003 19:08
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Czy ktos wie czy jest mozliwosc zrobienia obrotu obstawiajac kazda mozliwosc w danym zakladzie, bedzie minimalna strata ale za to bylby obrot...

#43404 08/10/2003 20:46
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał luc:
[qb]Czy ktos wie czy jest mozliwosc zrobienia obrotu obstawiajac kazda mozliwosc w danym zakladzie, bedzie minimalna strata ale za to bylby obrot...[/qb]
luc, przed takim czymś łatwo się bronić; prawie każdy buk ma zapis, że bonus może zostać wycofany z twojego konta, jeśli uznają, ze go nadwykorzystywałeś. Obstaw lepiej pozostałe możliwości u innego bukmachera.

#43405 08/10/2003 22:34
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
L
luc Offline
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,059
Istnieje jakis odds checker w ktorym mozna zaznaczyc np tylko dwoch bukmacherow i niech miedzy nimi znajdzie 0% "surebety" albo chociaz o najmniejszej stracie ?

#43406 20/10/2003 14:05
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,281
Witam

Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób wypłacaliście kasę od tego buka na ekarte. W innych bukach (np. GB, Hill) wypłaca się z poziomu ich strony, a bet365 chce (przesłałem już wszystkie skany), bym przesłał im na maila ile chcę wypłacić.
Czy u Was jest tak samo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

#43407 30/10/2003 18:00
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Powoli przymierzam się do wypłaty częsci srodkow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i jak to tam wyglada z ekarta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43408 08/11/2003 18:18
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Witam,

co to jest "A copy of an online statement" ? :rolleyes:

a ja myślałem, że trochę ten angielski znam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

mały update:

"If you have used NETeller as your method of deposit, we will pay back any balance into your NETeller account. bet365 will pay for one free NETeller withdrawal every 28 days. For additional withdrawals, bet365 will charge a fee of US$15. The minimum amount which may be withdrawn via NETeller is US$50. "

czyli jeśli nie wpłaciłem przez Netellera to wypłacić przez niego nie mogę? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#43409 09/11/2003 02:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Możesz, ale nie zawsze.

#43410 09/11/2003 14:48
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
tzn? kiedy mogę a kiedy nie? wpłaciłem kartą minimalną kwotę depozytu i trochę się zebrało, więc pomyślałem o wypłacie części środków. Równowartość depozytu pójdzie spowrotem na kartę a reszta?

z góry dzięki za pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#43411 09/11/2003 17:32
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Z resztą nie wiadomo; zacytowany przez ciebie punkt regulaminu się do tego nie odnosi, ale osobiście odnoszę wrażenie, że Bet365 lubi trzymać się jednej metody, tak więc możliwe, że będziesz mógł wypłacić tylko na kartę.

#43412 10/11/2003 17:12
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 970
Czy wie ktoś moze czy istnieje w bet przelewy na konto innej osoby coś w stylu Vouchera ??
Dokładnie jest taka sytuacja ze znajomy ma dość kasy na konice nie wypłaca poniewaz nie ma konta gdyż nie ma 18 lat i chciałby mi przesłać na konto w bet365 albo na moje osobiste ale to chyba nie jest mozliwe.

#43413 10/11/2003 19:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał simka_airMen:
[qb]Czy wie ktoś moze czy istnieje w bet przelewy na konto innej osoby coś w stylu Vouchera ??
Dokładnie jest taka sytuacja ze znajomy ma dość kasy na konice nie wypłaca poniewaz nie ma konta gdyż nie ma 18 lat i chciałby mi przesłać na konto w bet365 albo na moje osobiste ale to chyba nie jest mozliwe.[/qb]
A jak wpłacił, skoro nie ma 18 lat?

#43414 15/11/2003 02:42
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 977
Pieniążki doszły i jestem pełen podziwu dla bet365 bo bezproblemowo wypłaciłem na kartę ponad 5 razy więcej niż nią wpłaciłem. Bodajże 2 dni czekałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Kurs rewelacyjny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: kocham tego buka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#43415 11/01/2004 16:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Przy każdej wpłacie kartą żądają takiego bzdurnego oświadczenia ???? :

Quote
Authorisation Statement

I, _________________________________________, authorise bet365 to charge my Visa the amount stated;
Card Number: *********** expiry date: .........
Value: USD ........,
Transaction dated: ............
I acknowledge this purchase and agree all sales are final.

Signature_______________________________________ Date:______________
Przecież nie będę specjalnie kupował drukarki :eek: :eek:

Strona 3 z 12 1 2 3 4 5 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, Sensei, rafal08, latajaca_holenderka, poozon, kamel), 2,964 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,389
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1