|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Nikt nie chce sie podjac zorganizwania turnieju? Ja nie ejstem dobrym organizatorem ale no coz sprobujmy. Takie cos Wam odpowiada? Jesli tak to zrobie zaraz taki temat. --------------------------------------------------------------- Z okazji jutrzejszego swieta i dnia wolnego od roboty rozegramy w dniu jutrzejszym turniej  Termin chyba dogodny bedzie dla wiekszosci chetnych. Turniej druzyn dwuosobowych. Zapisujcie swoje druzyny w tym temacie w postaci dwoch nickow z forum. Wszelkie dogadywanie sie co do skladow druzyn niech odbywa sie w we wczesniejszym temacie o pilce zeby tu burdelu nie robic Turniej bedzie w formule kazdym z kazdym a potem playoff (polfinaly i final). Mecze beda trwac 10 minut lub do 10 bramek. Po skonczonym meczu niech jedna z druzyn wpisuje w tym temacie wynik danego spotkania.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
NArazie sie pytam czy Wam odpowiada taka formula  JEsli tak to zaraz zaloze oddzielny temat i tam beda zapisy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
chętnie zagram, ale osobiście jestem za 3- osobowymi zespołami  PS: nie mam nikogo do pary więc jak ktoś reflektuje to zapraszam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
NArazie sie pytam czy Wam odpowiada taka formula  JEsli tak to zaraz zaloze oddzielny temat i tam beda zapisy  Acha mniejsza o to i tak wygramy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
2osobowe teamy sa lepsze, gra jest bardziej skillowa. Mi odpowiada  Ewentualnie final zrobilbym 2x10 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Ja uważam, że rozgrywki dla trzech graczy jest o wiele ciekawsza i bym optował za taką opcją. system rozgrywek ważny nie jest, ale np. można by zagrać dwie fazy grupowe po 4 zespoły. I tam już klasycznie, dwa awansy, półfniały i finał. 24 graczy znalazłoby się 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Chetnie zagram. Ktos chetny do pary?. Najlepiej ktos, kto jarzy ta gre juz troche i potrafi grac podaniami, a nie na pale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,868 |
możemy spróbować. Też jestem za 3 na 3.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
Co za problem zglaszac sie i zrobimy jedne turniej do 14 a drugi o 20 juz w 3 osobowych skladach i nie plakac jak dziwka po gangbangu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Ja uważam, że rozgrywki dla trzech graczy jest o wiele ciekawsza i bym optował za taką opcją. system rozgrywek ważny nie jest, ale np. można by zagrać dwie fazy grupowe po 4 zespoły. I tam już klasycznie, dwa awansy, półfniały i finał. 24 graczy znalazłoby się  Ciezej przeprowadzic rozgrywki 3osobowe, poza tym jest wiecej przypadkowosci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Co za problem zglaszac sie i zrobimy jedne turniej do 14 a drugi o 20 juz w 3 osobowych skladach i nie plakac jak dziwka po gangbangu Albo i tak.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
A tak ponadto to walne trzeciego posta z rzedu- zaloz ktos pokoj, zagralbym 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
po 3 to juz kopanina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
przy 3 przy dobrej organizacji nie ma przypadku, a przy dwóch właśnie jest sporo. Za bardzo zależy od przebitek, bieganie od ataku do obrony.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
zalozylem temat nowy, wpisujcie ekipy  Raphaello szy szy odbior! Gramy razem?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
przy 3 przy dobrej organizacji nie ma przypadku, a przy dwóch właśnie jest sporo. Za bardzo zależy od przebitek, bieganie od ataku do obrony. Jutro zagramy 2 osobowe a w weekend 3 osobowe i po problemie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
przy 3 przy dobrej organizacji nie ma przypadku, a przy dwóch właśnie jest sporo. Za bardzo zależy od przebitek, bieganie od ataku do obrony. Lol wlasnie na 3 zalezy od przebitek, i jest kopanina. Chyba, ze dla Ciebie odbijanie o bande to przebitka...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|