|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 105 |
czyli rosnie kurs bo bedzie klęska? czy brać promocje i grać Nadala?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
Oglądał ktoś wczoraj jakikolwiek mecz tenisowy ? ferdka caly, nadala caly
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Oglądał ktoś wczoraj jakikolwiek mecz tenisowy ? ja z 6-7
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
ARod 1-0 w setach  pan ksiegowy  no ba  i to jaki dobry  wyczules  zwlaszcza ze sie polamal andy na sucho chyba u mnie peffffki księgowe, 100% skuteczności 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
czyli rosnie kurs bo bedzie klęska? czy brać promocje i grać Nadala? rafa podobno przedwczoraj mial gorączke i ta go wczoraj poddusila
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
konczysz Anderson  teraz sie zajmiemy ARod;]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048 |
W ostatnich latach rzadko zdarzało się Rafaelowi Nadalowi przegrać seta do zera i to ze zdecydowanie niżej klasyfikowanym tenisistą. Hiszpan ostatecznie pokonał Słowaka Luká¹a Lacko (7:6[3], 0:6, 6:3 w 2h18’) i awansował do ćwierćfinału turnieju ATP World Tour rozgrywanego w Dausze. Lacko (ATP 89) jest pierwszym tenisistą od blisko dwóch lat , który nie pozwolił Nadalowi ugrać gema w jednym secie. Poprzednio sztuki tej dokonał Szkot Andy Murray w wygranym przez niego finale imprezy w Rotterdamie w lutym 2009 roku. W drugim secie środowego pojedynku Nadal zdobył zaledwie 11 punktów!
23-letni Słowak, który w zeszłym sezonie uczestniczył w pięciu ćwierćfinałach w imprezach cyklu ATP World Tour (Chennai, Zagrzeb, Memphis, Halle i Atlanta) był sklasyfikowany na 60. miejscu rankingu światowego w lutym 2010 roku. W końcówce sezonu zmuszony był bronić swojej lokaty i zdecydował się na grę w challengerach, gdzie w Ortisei pokonany został w finale przez Michała Przysiężnego.
24-letni Nadal odniósł swoje drugie zwycięstwo nad reprezentantem Słowacji, który po raz drugi z rzędu zakończył sezon w Top 100 rankingu ATP. We wcześniejszym spotkaniu obu zawodników, podczas ubiegłorocznego wielkoszlemowego Australian Open tenisista z Majorki pozwolił rywalowi ugrać zaledwie sześć gemów.
Rywalem Nadala, ubiegłorocznego finalisty w meczu o półfinał imprezy będzie turniejowa "piątka" Łotysz Ernests Gulbis (ATP 24).
sportowefakty
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
u mnie peffffki księgowe, 100% skuteczności  u mnie peffki ksiegowe na 80-90% nie wchodzą, stad jak mam typ na A to robie ksiegarnie na B i dzieki temu wygrywam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
2bp Rodd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
moze by djokovica -5,5 uderzył. ten ruben to jakiś ogór, pora na dobry mecz novaka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Mówiłem izii ARod 1-0  peffffki księgowego wchodzą zawsze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
u mnie peffffki księgowe, 100% skuteczności  u mnie peffki ksiegowe na 80-90% nie wchodzą, stad jak mam typ na A to robie ksiegarnie na B i dzieki temu wygrywam  mądrze^^ a Tym razem co ksiegujesz?:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
patrzę na Anne i tak jakby schudła troszkę, jeszcze lepiej wygląda dziewucha
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
uff ale nerwow przez Andersona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Witam Towarzystwo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 6,439 |
Mówiłem izii ARod 1-0  peffffki księgowego wchodzą zawsze  
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
u mnie peffffki księgowe, 100% skuteczności  u mnie peffki ksiegowe na 80-90% nie wchodzą, stad jak mam typ na A to robie ksiegarnie na B i dzieki temu wygrywam  szprytna bestia z Ciebie tyson
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2010
Posty: 2,852 |
od jakiego stanu ARod wyciagnal 40-15?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Mówiłem izii ARod 1-0  peffffki księgowego wchodzą zawsze   ?? zwątpiłeś w pefffkę księgowego prz BP? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|