|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 5,909 |
falla nikishoriemu juz nie lezy stylowo jak cilic Zaraz zawołamy szakala, podrzuci piłeczke, i japońca kylym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856
wiesniak
|
|
wiesniak
Dołączył: Aug 2009
Posty: 1,856 |
u mnie w upc też tego nie ma. hmmm u mnie w upc jest, więc sprawdź dobrze :> wlasnie patrze, ze w ofercie niby mam. moglbys mi podac czestotliwość? Nie mam pojęcia, na cyfrowej śmiga, a analogowej nie ustawiałem. Bo nie ma na analogu. Tak jak i ES2, Comedy Central i zapewne jeszcze kilka innych kanałow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Falla teraz tez wybitnie koncowke gema zagral 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
falla nikishoriemu juz nie lezy stylowo jak cilic Zaraz zawołamy szakala, podrzuci piłeczke, i japońca kylym. Jak dla mnie to po prostu Kei gra slabiutko poki co, daleeeko od swojego potencjalu. Ile mozna psuc latwych pilek i zle wybierac uderzenie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
ciorny trafiaj w kort waleczna Franco
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
lamaj skosna pipo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
falla nikishoriemu juz nie lezy stylowo jak cilic Zaraz zawołamy szakala, podrzuci piłeczke, i japońca kylym. gorzej jak wybuchnie za późno
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
|
|
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848 |
Aha panowie, Im więcej osób będzie śledzić w tym tygodniu turnieju w Chennai na Sportklubie, tym więcej tenisa będzie na tym kanale. Także frekwencja ma być !  Mnie to zawsze zastanawia skad TV zawsze bierze pomiary ze tyle i tyle osob ogladalo kanal, jakas firma od tego jest jakies proporcje podaja czy co Tak, są firmy, które robią pomiar oglądalności badając w zależności od przekazywanego sygnału - kabel lub talerz. Co prawda zawsze gdy zleca to telewizja, to wyniki tej stacji są zawyżane, ale co zrobić  Potem ilość odbiorników przeliczana jest na średnią ilość mieszkańców w rodzinie, w zależności od gęstości zaludnienia w danym rejonie i masz mniej wiecej ile osób oglądało. Czasami pomiary są proste. Raz walkę Kliczko - Arreola o 4 w nocy oglądało na żywo 260 osób  Przy takich liczbach ciężko się pomylić. tylko 260 osob? ocb Tak, 260 osób. Pomyśl - Canal +, więc już grono potencjalnych odbiorców jest ograniczone. Po drugie czwarta nad ranem, po trzecie z soboty na niedziele, gdzie wiele osób baluje albo chce się wyspać po tygodniu pracy. Tak wyszło, co zrobić  Na canal + polskie gale boksu ogląda średnio nie więcej niż kilkanaście tysięcy widzów. To już nawet jak gala jest na TVP Warszawa widzi ją ponad 150 tysięcy widzów. A jak puszczą jeszcze w innych regionalnych to wychodzą ładne wyniki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 5,796 |
Fatalnie, fatalnie kurwa...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jak to kazdy komentator powie, zawsze musisz zmusic przeciwnika do zagrania tej jednej dodatkowej pilki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Tak, 260 osób. Pomyśl - Canal +, więc już grono potencjalnych odbiorców jest ograniczone. Po drugie czwarta nad ranem, po trzecie z soboty na niedziele, gdzie wiele osób baluje albo chce się wyspać po tygodniu pracy. Tak wyszło, co zrobić  Na canal + polskie gale boksu ogląda średnio nie więcej niż kilkanaście tysięcy widzów. To już nawet jak gala jest na TVP Warszawa widzi ją ponad 150 tysięcy widzów. A jak puszczą jeszcze w innych regionalnych to wychodzą ładne wyniki. sadzilem ze polsat sport ta walke dawał,
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Skosny "dorownuje" powoli inteligencja Gasquetowi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Falla 1 set Conga po 2-0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
swoją drogą bramer odwołany, taka wpadka kursowa przeszła nam koło nosa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
Kliczków ma c+ skośny  czarny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2010
Posty: 78 |
Tsonga strasznie dziś nie pewny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Kliczków ma c+ skośny  czarny  nie wiem, nie mam ani jednego ani drugiego walki ogladam ze strymow amerykanskich i przynajmnije nie musze sluchac tej blazenady kuleja i kostyry
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
co ten tsonga tak ryczy przy niektorych uderzeniach? tak spuchl juz czy to przejsciowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
skosny jednak pewnego poziomu nie przeskoczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
co te brudasy na liniach robią, ze wszystkie auty musi stołkowy wywoływać?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|