Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434255 24/10/2005 16:01
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
witam, czasami jest tak ze nie mamy co robic, tutaj proponuje wypisac programy/filmy w tv warte polecenia, kazdy tytul podawac prosze z krotkim opisem i data/godzina emisji oraz kanalem, na ktorym dany program leci, jak temat sie przyjmie to go przykleje.

Bonus: Unibet
#434256 24/10/2005 17:04
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 914
M jak Milosc TVP 2 godz: 20:10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434257 24/10/2005 17:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
a.k.a. "dave_k.o."
a.k.a. "dave_k.o."
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,228
Klan: TVP 1 cos koło osiemnastej

#434258 24/10/2005 18:22
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,137
Moda na sukces Bold and the Beautiful, The (1987)

W świecie mody rządzi rodzina Forresterów. Jednak za wielkimi sukcesami kryją się również porażki, liczne skandale, problemy rodzinne, rozwody.. Serial przedstawia perypetie rodziny i osób z nią związanych...

Swietna gra aktorow, inteligentne dialogi, wartka akcja, swietny montaz i zdjecia. Polecam kazdemu, leci na TVP 1.

#434259 24/10/2005 18:32
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Chyba nie o to Bartkowi chodziło...

#434260 24/10/2005 18:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
no pewnie .....powagi troche

#434261 24/10/2005 19:40
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Jeżeli chodzi o telewizję publiczną to moim zdaniem godne uwagi są telenowele dokumentalne.Ciekawe bo ukazują życie naszych rodaków,życie które (przynajmniej dla mnie) jest często nieznane i zaskakujące.Dawniej były to m.in. "Serce z węgla" (opowoadające losy górników którzy definitywnie żegnali się z kopalniami,brali odprawy i rozpoczynali nowe życie),czy "Złote łany" (o mieszkańcach pewnej wioski).Teraz można oglądać "Młode rekiny" (poniedziałki,TVP 2 ok. 19.35),którego tematem są młodzi ludzie,którzy próbują własnej działalności gospodarczej.Często oglądam też "Kochaj mnie" (pon. TVP 2 21.05),której tematem są przede wszystkim losy dzieci z domów dziecka i innych dzieci potraktowanych po macoszemu przez życie.
P.S.Przypomniała mi się też produkcja "Nieparzyści" nt. ludzie poszukujących swojej "drugiej połówki".Z tego to była niezła beka.

#434262 30/10/2005 00:45
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Pianista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Poniedziałek 31.10.2005 godz. 20:20 TVP1

reż.Roman Polański, wyk.Adrien Brody (Władysław Szpilman), Thomas Kretschmann (kapitan Wilm Hosenfeld), Frank Finlay (ojciec), Maureen Lipman (matka), Emilia Fox (Dorota), Ed Stoppard (Henryk), Julia Rayner (Regina)
Fr. / Niemcy/ Polska/ W. Bryt. 2002


Film warty obejżenia - wiadomo dlaczego.


Tylko, że o prawie tej samej godzinie na programie 'POLSAT' leci:

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Helikopter w ogniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" /> Poniedziałek 31.10.2005 godz. 20:45 POLSAT

reż.Ridley Scott, wyk.Josh Hartnett, Ewan McGregor, Jason Isaacs, Tom Sizemore, William Fichtner, Eric Bana, Sam Shepard USA 2001

Ciekawe czy uda mi się obejżeć któryś. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

PS. darujcie sobie dowcipnisie ... z tymi klanami i innymi.


Pozdrawiam!

#434263 30/10/2005 09:14
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
kurde, duzy dylemat pierwszego nie oglądałem a podobno to swietny film, drugi oglądałem ale juz jakiś czas temu ale to jeden z najlepszych filmów jakie w ogóle powstały!!

#434264 30/10/2005 10:14
Dołączył: Apr 2004
Posty: 424
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 424
Ja nie oglądałem żadnego z nich.Pieprzona rywalizacja, mogliby dać w innych terminach.
greg-VeB- obejRZeć

#434265 30/10/2005 10:24
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
Ja nie oglądałem żadnego z nich.Pieprzona rywalizacja, mogliby dać w innych terminach.
greg-VeB- obejRZeć
priv

#434266 30/10/2005 10:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,234
W Pianiscie najbardziej mnie śmieszyło, że polscy Żydzi mówili po angielsku, najbardziej tekst: "Call me Wladek". Rozumiem że to była międzynarodowa produkcja, ale mimo wszystko jakoś tak dziwnie. Film pewnie warty obejrzenia, ale arcydzieło to nie jest, pan Roman robił dużo lepsze filmy, choćby mało znany "Lokator", gdzie zagrał też główną rolę.

#434267 30/10/2005 10:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Trzeba przyznac, ze w tym tygodniu jest co ogladac. Oczywiscie, to co wymienil greg-VeB ale rowniez na dzis:

Silverado, polsat 30.10.2005, godz.12.50.

Przede wszsytkim swietne aktorstwo. Znany schemat (4 kowboji zaprowadza porzadek w miescie)ale ten akuratma cos w sobie. W koncu to Lawrence Kasanda.

na wieczor mysle, ze:

Rambo II TVN7, godz 20.00

Nikomu chyba nie tzreba przedstawiac tego filmu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Kino to jendak znakomite i chyba warto obejrzec po raz kolejny.

Helikopter w ogniu Poniedziałek 31.10.2005 godz. 20:45 POLSAT

Ja jednak zdecyduje sie na ten film ale tylko dlatego, ze po raz kolejny nie chce sie ogladac tej tragedii.

Sztuaka latania + Lot nad kukulczum gniazdem, wtorek od 20.45 Polsat

I film to jedna z najlepszych opowiesci o pozukiwaniu milosci. Przedstaia dzieje 20 letniej dziewczyny przykutej do wozka. Film niebanalny i bez sztucznego happy endu co w tego rodzaju filmach jest rzadkoscia. II film, jesli ktos nie widzail musi obejrzec koniecznie.Jak Nicholson jako wieziec, symulujac chorobe psychiczna trafia do zaklad zamknietego, gdzie podburza pacjentow do buntu przeciwko despotycznemu personelowi.

Ludzie honoru, czwartek TV4 21.00

Znow mozemy obejrzec Nicholsona, tym razem w parze z Tomem Cruise. Dwoch zolniezy Marines niecelowo morduje kolege. prawnik zamirza wykryc zabojcow, ale napotyka na lojalnosc wojskowa,poczucie honoru i silna osobowosc dowodcy jednostki.

wiekszosc zdan wyjetych zywcem z gazety wyborczej

#434268 30/10/2005 17:39
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
klasyka horroru, trochę późno (dzis po północy), ale jesli ktoś jeszcze nie oglądał to polecam:
Piątek trzynastego Friday the 13th poniedziałek 31.10.2005 00:55 TVP 1
Krwawy "Piątek, trzynastego" utrzymany w klimacie słynnego horroru "Halloween" Johna Carpentera cieszył się ogromnym powodzeniem. Producenci, zachęceni sukcesem, nakręcili kilka następnych części. Na podstawie filmowego senariusza powstał również wieloodcinkowy serial telewizyjny. Akcja filmu rozpoczyna się w 1958 roku. W obozowisku nad jeziorem Crystal dwoje nastolatków zostaje zamordowanych w bestialski sposób. Sprawcy zabójstwa nie zatrzymano, udaje mu się ujść sprawiedliwości. Kolejne tajemnicze wypadki śmierci zmuszają władze do zamknięcia obozowiska. Mimo upływu lat miejscowi nie zapomnieli o tragedii. Tymczasem Steven Christy (Peter Brouwer) kupuje teren, by ponownie otworzyć placówkę. Zatrudnia kilkoro młodych ludzi, którzy mają pomóc mu rozkręcić interes. Jedna z jego asystentek, Annie, próbuje właśnie znaleźć drogę do Crystal Lake. Okolicznych mieszkańców, dla których to miejsce jest przeklęte, paraliżuje już sama nazwa i zachowują się tajemniczo. Dziewczyna nie rezygnuje, postanawia dostać się do obozowiska autostopem. Kiedy jednak w umówionym miejscu podwożący ją kierowca nie chce się zatrzymać, Annie wpada w panikę i wyskakuje z samochodu. Nieznajomy dopada ją w lesie i zabija. W tym czasie Steve wyrusza do miasta po zakupy. W obozie zostaje sześcioro młodych ludzi, którzy nawet nie przeczuwają, że wkrótce przeżyją prawdziwy horror. Grozę sytuacji potęguje szalejąca burza.
reż.Sean S. Cunningham, wyk.Betsy Palmer (Pamela Voorhees), Jeannine Taylor (Marcie), Adrienne King (Alice), Robbi Morgan (Annie), Kevin Bacon (Jack), Harry Crosby (Bill), Laurie Bartram (Brenda)
95min USA 1980

#434269 30/10/2005 20:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,629
Quote
Helikopter w ogniu Poniedziałek 31.10.2005 godz. 20:45 POLSAT
Rónież polecam!
Quote
Sztuaka latania + Lot nad kukulczum gniazdem, wtorek od 20.45 Polsat

I film to jedna z najlepszych opowiesci o pozukiwaniu milosci. Przedstaia dzieje 20 letniej dziewczyny przykutej do wozka. Film niebanalny i bez sztucznego happy endu co w tego rodzaju filmach jest rzadkoscia. II film, jesli ktos nie widzail musi obejrzec koniecznie.Jak Nicholson jako wieziec, symulujac chorobe psychiczna trafia do zaklad zamknietego, gdzie podburza pacjentow do buntu przeciwko despotycznemu personelowi.

Co do Lotu...to polecam - absolutna klasyka, którą każdy powinien znać! SZtuki latania nie oglądałemi chętnie nadrobię zaległości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Quote
Ludzie honoru, czwartek TV4 21.00

Znow mozemy obejrzec Nicholsona, tym razem w parze z Tomem Cruise. Dwoch zolniezy Marines niecelowo morduje kolege. prawnik zamirza wykryc zabojcow, ale napotyka na lojalnosc wojskowa,poczucie honoru i silna osobowosc dowodcy jednostki.

wiekszosc zdan wyjetych zywcem z gazety wyborczej


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
1. amerykański dramat prawniczy - i to z gwiazdami - to już samo w sobie gwarantuje dobrą zabawę, a jeśli te gwiazdy to Cruise i - przede wszystkim! - Jack Nicholson.
2. Cruise: I want the truth!!
Nicholson: You can't handle the truth!! wykrzyczane z demonicznym grymasem...ehh...świetnie zagrany momentami przez tych dwóch panów film. Polecam Bardzo. Sam obejrzę z pewnością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#434270 11/11/2005 14:27
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Dzisiaj od 20:10 Harry Potter i komnata tajemnic

Komentowac nie trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#434271 11/11/2005 14:58
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Gra ( The Game) dzis o 22.40 na tvp2

świetny thriller z Michaelem Douglasem . Oglądalem go kilka lat temu i wtedy zrobił na mnie bardzo duże wrazenie . Film ze świetnie wymyśloną intrygą , trzyma w napieciu od poczatku do końca <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Polecam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#434272 11/11/2005 15:06
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
Quote
Dzisiaj od 20:10 Harry Potter i komnata tajemnic

Komentowac nie trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Że tak z ciekawości zapytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Na jakim kanale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#434273 11/11/2005 15:22
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Quote
Quote
Dzisiaj od 20:10 Harry Potter i komnata tajemnic

Komentowac nie trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Że tak z ciekawości zapytam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Na jakim kanale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
TVN, obecność obowiązkowa :]

#434274 11/11/2005 18:04
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Za niecale 30 min na Polsacie:

I kto to mówi 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Harry Potter sie przy tym chowa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdrawiam,
Exp

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Sensei, Akhu, burbon, forty, bukma, latajaca_holenderka), 1,275 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,691
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1