|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Dzis 20.15 - Polsat Interwencja Extra
Pokazany bedzie reportaz z pewnego miasta w Polsce(chyba Pila ale nie jestem pewien).Reportaz bedzie o spedzaniu przez mlodziez wolnego czasu w bardzo nietypowy sposob.
Polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Dzisiaj Wejście smoka 21:30 TVN.Ten film nigdy mi sie nie znudzi napierdzielanka aż miło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971 |
Łooooooooooo, ale sie zapowiada weeeekend!
W niedziele od 20:10 na TVP1: PODEJRZANI W poniedzialek od 20:45 na Polsacie: LEON ZAWODOWIEC
Dwa swietne filmy, ktore koniecznie trzeba obejrzec..
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jutro o 20,00 na TV Poloni Wodzirej jedna z lepszych kreacji Stuhra a takze jeden z lepszych filmow moralnego niepokoju.
I ta piosenka z balu:La lalala La lalala, kto ogladal ten wie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 102 |
no i siostry Kelsen (takie stare ropuchy) + piosenka "erotiko, tiko, tiko..."
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84 |
dzis 23:15 "Porachunki" na Polsacie! kto nie widzial naprawde warto!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676 |
Jutro o 20,00 na TV Poloni Wodzirej jedna z lepszych kreacji Stuhra a takze jeden z lepszych filmow moralnego niepokoju.
I ta piosenka z balu:La lalala La lalala, kto ogladal ten wie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Muszę przyznać,że tylko dzięki tej opinii obejrzałem ten film (notabene po raz pierwszy) i jestem pod ogromnym wrażeniem.Naprawdę kawał świetnego kina.Ciekawa fabuła,specyficzny klimat nieznanych mi czasów,świetna kreacja Stuhra,aktualność przesłania-to tylko niektóre z wielu zalet tego filmu.Dawno nie widziałem tak świetnego obrazu.No i ta piosenka na końcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po prostu wymiata.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138 |
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: May 2004
Posty: 122 |
21:20 w TV Biznes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp ARD 20:15 Fußball-Weltmeisterschaft 2006 Auslosung der Endrundengruppen
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp ARD 20:15 Fußball-Weltmeisterschaft 2006 Auslosung der Endrundengruppen ARD nie zakoduje sygnału?????
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556 |
w dzisiejszym PS napisali, ze techniczne niemozliwe jest zakodowanie obrazu, wiec jesli masz ARD to powinno byc ok. Ale tylko OK...Korzeniowskiemu dziekujemy:) chce utworzyc TVp sport dla promowania pingponga, chodziarstwa i kajakow:) brawo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp ARD 20:15 Fußball-Weltmeisterschaft 2006 Auslosung der Endrundengruppen ARD nie zakoduje sygnału????? Ja odbieram ARD z Reichu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Mam jednak nadzieję ,że wszyscy obejrzymy to losowanie bez zakłóceń. Szkoda tylko,ze nie w polskojezycznej tel-avi-zji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Boshe czy Korzeniowski nie ogrania że piłka nożna to była jest i będzie najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce.Gówno mnie obchodzi banda frajerów popierdalających ping-ponga i szachy (bez urazy jeśli się w to bawicie)...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Dzisiaj TVN o 21.30 Wróg u Bram. Polecam ten swietny film o tematyce wojennej. 9/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Poniedziałek 12.12 ... Ale Kino 11:50 i
JFK
Oliver Stone "odkrywa" kulisy zabójstwa Kennedyego. Trzy godziny dobrego filmu politycznego + Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Kevin Bacon, Gary Oldman, Sissy Spacek, Jack Lemmon, Joe Pesci ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955 |
Niedziela 11.12.2005 18-00 TV4 [b]"BEST"
Akcja zaczyna się w studiu telewizyjnym. Posiwiały George Best wraca wspomnieniami do czasów swej piłkarskiej chwały. Niedługo później dowiaduje się o śmierci Matta Busby'ego, swego wieloletniego managera i mentora. Dla Besta to szok, a dla scenarzysty pretekst do cofnięcia się o kilkadziesiąt lat wstecz. Kilkunastoletni George, opromieniony opinią "wielkiego talentu", zostaje przyjęty do elitarnego grona piłkarzy Manchesteru United. Szybko zyskuje uznanie trenera i debiutuje w pierwszym składzie w meczu z West Bromwich Albion. Początkowo onieśmielony i skromny, z czasem nabiera pewności siebie. Jego pozycja w klubie rośnie. Wraz z zespołem zdobywa kolejne tytuły, które cała drużyna hucznie świętuje. Best staje się sławny. Jego sportowy geniusz w połączeniu z nietuzinkową urodą przysparza mu niezliczonych i gotowych na każde skinienie fanek. George udziela setek wywiadów, występuje w reklamach telewizyjnych. Histeria na jego punkcie sięga zenitu w 1968 roku, kiedy zdobywa wszystko, co możliwe w klubowej piłce. Sława i wielkie pieniądze sprawiają, że traci poczucie rzeczywistości. Coraz bardziej pochłaniają go kolejne rozrywki: kobiety, alkohol, hazard, szybkie wozy. Życie zaczyna mu się wymykać spod kontroli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114 |
Niedziela 11.12.2005 21.40 Polsat
"Fala Zbrodni"
Co tu wiele pisac. Po prostu znakomity polski serial o wydziale policjantow walczacych z zorganizowanym gangiem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|