Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#434295 21/11/2005 19:04
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Dzis
20.15 - Polsat Interwencja Extra

Pokazany bedzie reportaz z pewnego miasta w Polsce(chyba Pila ale nie jestem pewien).Reportaz bedzie o spedzaniu przez mlodziez wolnego czasu w bardzo nietypowy sposob.

Polecam

Bonus: Unibet
#434296 23/11/2005 19:50
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Dzisiaj Wejście smoka 21:30 TVN.Ten film nigdy mi sie nie znudzi napierdzielanka aż miło tongue

#434297 01/12/2005 17:47
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 971
Łooooooooooo, ale sie zapowiada weeeekend!

W niedziele od 20:10 na TVP1: PODEJRZANI
W poniedzialek od 20:45 na Polsacie: LEON ZAWODOWIEC

Dwa swietne filmy, ktore koniecznie trzeba obejrzec..

#434298 02/12/2005 20:44
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jutro o 20,00 na TV Poloni Wodzirej jedna z lepszych kreacji Stuhra a takze jeden z lepszych filmow moralnego niepokoju.

I ta piosenka z balu:La lalala La lalala, kto ogladal ten wie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#434299 03/12/2005 17:04
Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 102
no i siostry Kelsen (takie stare ropuchy) + piosenka "erotiko, tiko, tiko..."

#434300 03/12/2005 21:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 84
dzis 23:15 "Porachunki" na Polsacie!
kto nie widzial naprawde warto!

#434301 04/12/2005 21:20
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,676
Quote
Jutro o 20,00 na TV Poloni Wodzirej jedna z lepszych kreacji Stuhra a takze jeden z lepszych filmow moralnego niepokoju.

I ta piosenka z balu:La lalala La lalala, kto ogladal ten wie o co chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Muszę przyznać,że tylko dzięki tej opinii obejrzałem ten film (notabene po raz pierwszy) i jestem pod ogromnym wrażeniem.Naprawdę kawał świetnego kina.Ciekawa fabuła,specyficzny klimat nieznanych mi czasów,świetna kreacja Stuhra,aktualność przesłania-to tylko niektóre z wielu zalet tego filmu.Dawno nie widziałem tak świetnego obrazu.No i ta piosenka na końcu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> po prostu wymiata.

#434302 09/12/2005 09:53
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 2,138
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp

#434303 09/12/2005 11:15
Dołączył: May 2004
Posty: 122
P
member
member
P Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 122
21:20 w TV Biznes <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#434304 09/12/2005 12:19
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp


ARD
20:15 Fußball-Weltmeisterschaft 2006 Auslosung der Endrundengruppen

#434305 09/12/2005 12:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Quote
Quote
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp


ARD
20:15 Fußball-Weltmeisterschaft 2006 Auslosung der Endrundengruppen
ARD nie zakoduje sygnału?????

#434306 09/12/2005 12:52
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
tu można napisać co się o tym sądzi

www.korzeniowski.pl [korzeniowski.pl]

#434307 09/12/2005 13:00
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 629

#434308 09/12/2005 13:05
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 556
w dzisiejszym PS napisali, ze techniczne niemozliwe jest zakodowanie obrazu, wiec jesli masz ARD to powinno byc ok. Ale tylko OK...Korzeniowskiemu dziekujemy:) chce utworzyc TVp sport dla promowania pingponga, chodziarstwa i kajakow:) brawo

#434309 09/12/2005 15:55
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Quote
Quote
ja polecam dzisiaj losowanie grup MŚ 20.30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tylko qrwa gdzie to ogladnac.thx tvp


ARD
20:15 Fußball-Weltmeisterschaft 2006 Auslosung der Endrundengruppen
ARD nie zakoduje sygnału?????

Ja odbieram ARD z Reichu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Mam jednak nadzieję ,że wszyscy obejrzymy to losowanie bez zakłóceń.
Szkoda tylko,ze nie w polskojezycznej tel-avi-zji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#434310 09/12/2005 16:20
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Boshe czy Korzeniowski nie ogrania że piłka nożna to była jest i będzie najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce.Gówno mnie obchodzi banda frajerów popierdalających ping-ponga i szachy (bez urazy jeśli się w to bawicie)...

#434311 10/12/2005 13:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Dzisiaj TVN o 21.30 Wróg u Bram.
Polecam ten swietny film o tematyce wojennej.
9/10

#434312 10/12/2005 17:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Poniedziałek 12.12 ... Ale Kino 11:50 i

JFK

Oliver Stone "odkrywa" kulisy zabójstwa Kennedyego. Trzy godziny dobrego filmu politycznego + Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Kevin Bacon, Gary Oldman, Sissy Spacek, Jack Lemmon, Joe Pesci ...

#434313 11/12/2005 09:15
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 11,955
Niedziela 11.12.2005
18-00
TV4
[b]"BEST"

Akcja zaczyna się w studiu telewizyjnym. Posiwiały George Best wraca wspomnieniami do czasów swej piłkarskiej chwały. Niedługo później dowiaduje się o śmierci Matta Busby'ego, swego wieloletniego managera i mentora. Dla Besta to szok, a dla scenarzysty pretekst do cofnięcia się o kilkadziesiąt lat wstecz. Kilkunastoletni George, opromieniony opinią "wielkiego talentu", zostaje przyjęty do elitarnego grona piłkarzy Manchesteru United. Szybko zyskuje uznanie trenera i debiutuje w pierwszym składzie w meczu z West Bromwich Albion. Początkowo onieśmielony i skromny, z czasem nabiera pewności siebie. Jego pozycja w klubie rośnie. Wraz z zespołem zdobywa kolejne tytuły, które cała drużyna hucznie świętuje. Best staje się sławny. Jego sportowy geniusz w połączeniu z nietuzinkową urodą przysparza mu niezliczonych i gotowych na każde skinienie fanek. George udziela setek wywiadów, występuje w reklamach telewizyjnych. Histeria na jego punkcie sięga zenitu w 1968 roku, kiedy zdobywa wszystko, co możliwe w klubowej piłce. Sława i wielkie pieniądze sprawiają, że traci poczucie rzeczywistości. Coraz bardziej pochłaniają go kolejne rozrywki: kobiety, alkohol, hazard, szybkie wozy. Życie zaczyna mu się wymykać spod kontroli.

#434314 11/12/2005 19:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
E
Pooh-Bah
Pooh-Bah
E Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,114
Niedziela 11.12.2005
21.40
Polsat

"Fala Zbrodni"

Co tu wiele pisac. Po prostu znakomity polski serial o wydziale policjantow walczacych z zorganizowanym gangiem.

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, JelineK, ANZELMO, aker, forty), 2,544 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,342
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1